Komentáře

Zpět na článek

Navalného slova před smrtí: Vzpomínal na DiCapria, vtipkoval a vzkázal manželce, že ji miluje čím dál víc

14 komentářů

viktor viktor
18. února 2024 • 16:09
Vidím, že jedna z mála seriózně a s humorem informujících internetových CZ TV je XTV a Xaver live. Redaktoři jako P. Holec, Xaver Veselý, paní Stonjeková , paní Minářová a řada dalších, včetně hostů jsou výborní a vidíme je i tady v USA. Komentáře jsou “ ve starém západním “ stylu ( Wilsonova 10 apd. ) Díky dámy a pánové ! Vydržte. Všem doporučuji . 👍👍👍
Radek Kocvelda
18. února 2024 • 13:48
Michael Rivazi chystala na Von předsedkyní evropského parlamentu trestní oznámení. Byla nalezena mrtvá!!!
viktor viktor
18. února 2024 • 08:38
Navalny byl především ruský nacionalista a v tomto směru na stejné koleji jako Putin. Schvaloval invazi do Gruzie a zabrání Krymu i Donbasu. Byl i proti tomu, že SSSR opustila střední Evropu. Takže “ čecháčkové “ proberte se ! Jeho nenávist k národnostním menšinám všeobecně, je též známá. Nu a poměry v Ruských a Ukrajinských věznicích si umíme představit…. Mimochodem. Před týdnem zemřel v charkovské ( ukrajinské ) nemocnici americký novinář píšící o korupci na Ukrajině. Byl do nemocnice převezen z “ vyšetřování “ na ukrajinské tajné policii.
Hulin No More
18. února 2024 • 09:59
@viktor viktor Liru jsem sledoval rok. Proruská kolaborantská špína. Chcípl na zápal plic a vůbec mi to není líto. Sláva Ukrajině!
Richard Šebesta
18. února 2024 • 11:00
@Hulin No More Pravda se ti nehodí co dezoláte !
Hulin No More
18. února 2024 • 11:43
@Richard Šebesta kup si za ni rohlíky
viktor viktor
18. února 2024 • 11:41
@Hulin No More …
“ Sláma Ukrajině “ se píše s “ M “ . 🤪
Frank51482
18. února 2024 • 12:28
@Hulin No More No jistě, už ti slavní banderovci berou nohy na ramena z Avdějevky a prchají "do předem připravených pozic". Sláma u kravína. A zelenina začíná balit čemodan.
Stalin KOBA
18. února 2024 • 08:19
Toto je take prenesenie udalosti recepa v Sarajeve, prepadnutie vysielaca v Gliwiciach, ci prasku v paprci usa lotra colina powella pri utoku na Irak a teraz samovrazda navalaneho pocas mnichovskej seslosti lotrov usa a eu, ktora ma spustit co, 3. SV!?
Mibus
17. února 2024 • 20:45
Kdyby se nevracel, mohl být naživu. Ale srdce by si nezvyklo. Stýskalo by se mu po rodné zemi. Jsem přesvědčen, že Navalnyj věděl jak skončí. A přesto se vrátil domů. Obětoval život, ale mysl byla doma, tam kde se narodil a kde vyrůstal. Doufám, že se neobětoval zbytečně.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
17. února 2024 • 17:03
Vypadá to, že tušil, že bude zavražděn, ale že ho zabíjí jeho přátelé jenom proto, aby to mohli svádět na Putina, to nevěděl.
bella.
17. února 2024 • 19:53
@RASPUTIN
V kriminálech,jako je tento se mezi sebou vraždí magoři sami, na to nemusí mít bachaře.
Nevím, proč by byl pokyn od Putina, zabte ho!To sotva! Naopak! V současné situaci přímo katastrofa pro Rusko, dyť každá záminka proti Rusovi je dobrá! .Za co nasbíral 19 let to necháu, ale jistě se spoléhalo na mezinárodní tlak.
Po Gottové bude Navalná druhá nejslavnější národní vdova.
----------------------- j-------------------
Uživatel_5676847
17. února 2024 • 20:21
@RASPUTIN Chvilku, jen velmi krátkou jsem přemýšlel jestli jsi opravdu takový ***, nebo je to vtip. A hádej k čemu jsem dospěl. Tímto zdravím i níže položenou fenu.
Milan Frank
18. února 2024 • 07:53
@RASPUTIN Co hulíš. ..?