Komentáře

Zpět na článek

Babiš točí infantilní videa a trdluje v čepici po hospodách aneb Když agilní podřízená vstřelí gól do vlastní branky

61 komentářů

Avatar - Kolerticek
Kolerticek
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Tomáš Kostelecký
Babiš je idiot a titul Ing.to jenom potvrzuje. Na ekonomii a práva chodili studovat, většinou hloupí spratci z bolševických rodin. Od doby, kdy se to dostalo na veřejnost se říká, že titul Ing. je diagnoza.
viktor viktor
@Tomáš Kostelecký …Tak to pak vojenské školy a VUML ( Pávek a jeho mamina ) byly rudý Oxford ?
Tomáš Kostelecký
si to vygůgli, blbe @viktor viktor
viktor viktor
@Tomáš Kostelecký…Podle tupého slovníku odhaduji vaše vzdělání jako u agenta Pavla. Takže VUML + Vokovická Sorbona s nástavbou ? 🤪
bella.
@Tomáš Kostelecký
Pane, sorry, Vy jste strašnej .... !
Jo, tohle jste !
Tomáš Kostelecký
díky za názor @bella.
viktor viktor
Předvolební statistiky hovoří jasně. Občané mají té zeleno/rudé vlády plné kecky.
Hulin No More
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
viktor viktor
@Hulin No More …Počítám jednotlivé strany . Každá je HLUBOKO a daleko za ANO. Trosky ODS jsou přímo úsměvné. Ale on tomu jistě bolševik Rychetský a jeho rudí kamarádi nějak pomohou. Nebude to poprvé.
Richard Šebesta
@Hulin No More Hej, obuď se do voleb je 20 měsíců. Až budou jen třeba 2 měsíce tak tu můžeš žonglovat s těma numerama. Teď je to pro kočku.
lennon
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
bella.
@lennon
Poslyš. jestli o 30 let to nevím , ale podívej se na Francii a Něměcko. Ty žebraly u unijních států o povolení pro sebe obrovských půjček.Babiš jim spolu se severskými zeměmi řekl, lapidárně řečeno, ať se nevymlouvají na Covid, ale svou pracovní morálku, že nemají.Nakonec nám a seveřanům atd. v podstatě vnutili Francie s Německem taky půjčku, jen aby se obhájila ta jejich. Nikdy to do 30 let nezplatí.
A fakt jsem bezmocná proti tomu, že zmagoření Češi tuhle půljčku Česka připsali, že Babiš nás tam zadlužil.Člověk by brečel nad tou blbostí a absolutní nevědomostí a mstou některých. Naše prd.prd cililink půjčka nám nic nepomohla, po covidu nás zavalili nárokující si péči Ukrajinští zběhové a migranti. A nezapomeň, že jsme měli výborný po Covidu rating a malé dluhy!

Takže to co se děje u nás , poznáš ne teď, ale za pár let jistě.Anebo nepoznáš, protože nebudeš umět odhadnout o kolik by ses měl líp , nebýt např, té naší vstřícnosti. Atd. Slováci na tom jsou s Ficem líp, i když remcají.
Máme mega dluhy! Když budeme dělat další na to Fialovo a Černochové zdrancování společ. kasy zbankrotujeme a budeme na tom , jak Řecko !
A co se týče času - v US médiích bylo, když Merkelová vítala v 2015 migranty " my to zvládnem " a pak začala " hospodařit " , psalo se ekonom. novinách, že Madam Merkel je ekonomické střevo ! To tam psali!!!!
bella.
Kdyby ona byla minnistryně po Rakušanovi, působila by stejně děsnně, jako ta Parkanová.Tak ať si to Babiš s ní rozmyslí.
Do Rakušana kope hodně lidí, nejen ANO a od doby co vyvěsil Putina v pytli na budovu státní instituce by potřeboval přes hubu dnes a denně.Podlehl hysterii a je prostě blb.Ať jde učit a dá pokoj! A vezme s sebou Fialu.
Rozverný Babiš mě taky nebaví, ale furt asi lepší, než Nutella u nákupního košíku !
-------------------------------------------- -----------------------------------.
Not like Somebody
Učitelka občanské nauky a tělocviku byla ve funci náměstkyně vnitra bezpečná loutka ale na party je všechno jinak 🤣🫣
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
Ubohost umaštěných článků protibabišovských pisálků snad překoná jenom jejich zřetelná prostoduchost a naivita.
Mirek Ohmálek
@RASPUTIN Ale z těch umaštěných článků protibabišovských pisálků nevynecháte ani jeden 😆 prostě jim to funguje 😝
bella.
@Mirek Ohmálek
hm, hm - kdyby jim to fungovalo, nebude v současnosti Pětikolka hluboko pod ANO.
Já jsem Respekt cca 4 roky nečetla.
Teď žasnu, jak ty články jsou prázdná provládní vata.
Nechápu to.Resp. chápu to správně, ale těžko přijímám.
------------------------------------ -------------------------------
Avatar - RASPUTIN
RASPUTIN
@Mirek Ohmálek ..... Nevynechám, protože se tím ujišťuji, že ubohost protibabišovských pisálků má stále nižší dno blížící se dnu žumpy demokracie a mně ten pohled baví.
Not like Somebody
@RASPUTIN Každodenní ujišťování o blížícím se dnu žumpy demokracie 🫣 tak tomu říkám životní náplň

Prostě se nudíte a nudu zabíjíte provokováním v diskuzích 😝
Mirek Ohmálek
@RASPUTIN Žumpa protože neolizuje vašeho oblíbeného Putina a Babiše, žumpa by to byla kdyby to dělali
Miroslav Gregorovič
@RASPUTIN tady je těch rusofilních zmetků jak naše... Jen se divím redakci reflexu, že už je nevymazala.
Jiří Krenk
Je zase voliči tady mluví Fialy a spol víte mě řekl renomovaný politolog že ten Babis je miminko toho co tady dělá ta mafie pod vedením komunistického a prokazatelneho stebaka prezidenta pod vedením kolaboranta Kolare je mi Vas líto a ten Kolář kterého jste volili s tím mimo jiné ještě lampasakem vzato ve vojenském světě podrztaska a víte jak o Vás říká pan Kolář že jste lůza. AT SE DARI LŮZO.
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@Jiří Krenk
skutečně nechápu význam věty "je zase voliči tady mluví Fialy"... Nejsi nakonec samotný Babiš?...))) To by odpovídalo...
Richard Šebesta
@Uživatel_5734171 Souhlasím ale Bureš jako " dobrý znalec češtiny " by tam nasekal více chyb.I když možná na sobě pracuje a učí se po večerech český pravopis a mluvu.
viktor viktor
@Richard Šebesta… Kolik umíte jazyků pane Šebesta ?
bella.
@Richard Šebesta
co děláte !, Babišova čeština ujde !
Hele, rejpat za každou cenu, to je víc, než blbé.
Tomáš Kostelecký
to je bolševická šifra­@Uži­vatel­_57341­71
lennon
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@lennon
já mám slušnou fantazii, ale přes všechnu snahu té první větě opravdu nerozumím... Na mě to působí jako kdyby to napsal Číňan a pak to dal do překladače z dob před dvaceti lety... Takhle nějak vypadaly původní návody k použití u čínských výrobků...
bella.
@Uživatel_5734171
Na to nepotřebujete fantazii, ale logiku.
Já tomu rozumím jasně, napsal : " jé, zase voliči tady mluví do Fialy ... "
Češtinu nehodnoťte, rozumět tomu je.
Co je na tom složitého?
____­______­______­_______ ! ------------------------------------
bella.
@lennon
blbne mu klávesnice, no a co ?
Richard Šebesta
@bella. Je vidět že jste BABIŠKA nebo BUREŠOVKA vyberte si co vám více vyhovuje.
Michal Kelner
@Jiří Krenk a to mluvíte jakou řeči?
Magdalena Kryslová
@Michal Kelner to je tzv. Babišovština dezolátů.
Magdalena Kryslová
@Jiří Krenk Babiš není prezidentem, Petr Pavel nikdy nebyl u StB, tak kde jste vzal prokazatelného estébáka prezidenta?
viktor viktor
@Magdalena Kryslová …Nomenklatůrní funkcionář KSČ Pavel, dostal krycí jméno Pávek asi od matky Terezy ? Krycí jména
“ rozdávala “ StB , vážená. Pávek je prodejná dě*vka. Z předsedy ZO KSČ na rudé rozvědce jen vystřídal Husáka, také nomenklatůrního soudruha. Ale vy tam jste každý druhý soudruh, tak vám to nepříjde divné.
Tomáš Kostelecký
krycí jméno má i každý skaut, blbe@viktor viktor
viktor viktor
@Tomáš Kostelecký …Ale soudruh Pávek byl v KSČ a ne ve skautu. Skauti byli jeho ideoví nepřátelé vumlíku. Neříkej, źe jste to ve VUML neprobírali a že to s tebou dr. Chocholoušek neopakoval. Že by u tebe zapracoval soudruh Alzhemer ?
Petr Hronovsky
@Jiří Krenk Asi fajn matroš, co? Nebo ukázka duševní úrovně voliče ANO. A nebo se v Bohnicích maluje?
bella.
@Petr Hronovsky
Budu volit nejspíš Babiše a text jsem přečetla na první dobrou.Tak nevím, o jakých voličích hovoříš .......
////­//////­//////­//////­//////­//////­//////­//////­//////­//////­//
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
jinak když jsem viděl to video tancujícího kuního ksichta na silvestrovské veselici, opravdu jsem si myslel, že to je Mr. Bean...)))
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
Já opravdu netuším, na koho ta infantilní videa na autíčkách, na labutích či na pionýrských táborech cílí. Chápu, že když objíždí důchoďáky, má to efekt, to jsou opravdu jeho voliči a tam si buduje základnu. Ale tihle lidé sociální sítě nepoužívají, TikTok si pletou s tictacem. Opravdu to nechápu. A stejné je to i na Twitteru a dalších sítích. Tam jsou politici ANO sice aktivní, ale reakce jsou v 99% negativní, často více, než vulgární. A 99 % politiků ANO také na nic nereaguje, ani na ty slušné příspěvky. Všechny tyto aktivity provozují jen proto, že to po nich Pepek Vyskoč Bureš chce. Doporučuji každému, kdo se chce pobavit, ať se na zajde podívat na twitterový účet Havlíčka, Schillerové nebo Babiše. Pokud tam někdo najde souhlasný příspěvek, má u mě pivo...))))))
Slavekk52
Tenhle konfident komunistického gestapa je vážně nechutný,ale on přesně ví čím ty svoje jednoduché voliče oslovit😕
Richard Šebesta
@Slavekk52 To jo ale pětidemolici klesají preference jako voda při vypouštění vany . Čím to asi bude ?
Not like Somebody
@Richard Šebesta nejspíš statistikami které sledujete 🫠 u mne nic neklesá, naopak 👍
bella.
@Richard Šebesta
To bude asi tím, že 5ti koalici zbyli jen její prudce inteligentní voliči z Mensa s IQ nad 130. A těch je v Česku 2 %.Tak si ještě počkáme , ale bude to jistě tím ..
Papanikula
Soudruh redaktor je volič petidemolice tak se vyblil
Michal Kelner
Do toho udavačského panoptika se Janička opravdu hodí. Sice nezaklekává, nespeeduje, netančí na tiktoku, zato z ní lezou dosti bizarní "myšlenky".
Papanikula
@Michal Kelner myslíte cenzora Fialu
Michal Kelner
@Papanikula ???
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@Michal Kelner
nejslavnější moment její politické kariéry byl, když mazala med kolem huby Zemana:"pane prezidente, jak to, že jste tak moudrý a chytrý?" Jinak Vildumetzová je klasická politická turistka, která začínala ve straně Zelených, pak kariéra v ODS a nyní v ANO. Aby to bylo dokonalé, provdala se vlivného politika ODS a nepohrdla protislužbičkami organizovaného zločinu...
Not like Somebody
@Uživatel_5734171 tak co si týká zkušeností z organizovaného zločinu, s těmi udělá u koblihy velkou karieru 😎
Petr Pidrmann
Nikdy nezapomenu na její podlézavý rozhovor se Zemanem.
Richard Šebesta
Pane redaktore nejsem volič současné vlády a NIKDY nebudu volit stranu agenta Bureše. Sice zloduch Džejár z Dallasu (sorry neumím anglicky) říkával a je to velmi moudré NIKDY NEŘIKEJ NIKDY ale přesto napíšu že současnou vládu a ANO volit opravdu nikdy nebudu. Váš příspěvek je opravdu trefný a taky jsem se zasmál. Mráčková-Vildumetzová dokázala že je v podstatě primitivní žena byť má možná vysokoškolské vzdělání ale to jak vidno automaticky neznamená vrozenou inteligenci. Její lhaní při vámi zmíněné kauze a pak brekot který předvedla svědčí o staré známé pravdě. Bureš v ANO potřebuje patolízaly a lízalky a primitivy.
Richard Šebesta
@Richard Šebesta Žena která má svou hrdost by mu (Burešovi) vmetla do tváře : já mám odstupovat kvůli takové prkotině ? Ty jsi jsi stihán za dotační podvod a neodstoupíš !
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@Richard Šebesta
jejím vzděláním je peďák a její kariérou mimo politiku bylo učit tělocvik... Pak dělala starostku v Horním Slavkově, kde byla docela úspěšná a oblíbená. Ale to byl přesně strop toho, na co má... ))) Bývala to hezká usměvavá ženská, dnes je to zapšklá Štěkna. Na ní je krásně vidět, jak škodlivá je politika...))) Na rovinu říkám, že nikoho tak negativního jsem už dlouho neviděl...
Papanikula
Infantilní redaktor se vyblil
Petr Pidrmann
@Papanikula Jak hlubokomyslné!
Miroslav Hraběta
@Papanikula Ty víš, co je to "infantilní"?? Počítám, že s tvými pěti třídami základky asi těžko 😃😃
bella.
@Miroslav Hraběta
já myslím, že ví co je infantilní a právě proto to redaktorovi vpálil.Redaktor si začal, o tom žádná!