Komentáře

Zpět na článek

Dozvuky sněmu ANO: Babišovy vzkazy a obraty, Havlíček zbrojí na válku válek a jediná jistota

76 komentářů

Tomáš Kostelecký
13. února 2024 • 14:16
Babiš patří na šibenici, kolaborantská, udavačská sv ině. A ta mastná, obezní rajda také jako většina z té jeho klaky.
Tomáš Kostelecký
13. února 2024 • 12:29
A Fuhrer dál mastí palice tupé lůze a ta kvičí blahem s vidinou budoucího ráje. Po každé okupaci, totalitě nebo jiné prasárně vůči některé zemi, se kolaboranti, vlastizrádci a konfidenti věšeli. Jen národnostní tříšť, v české kotlině, bude takového dobytka velebit.
viktor viktor
13. února 2024 • 12:39
@Tomáš Kostelecký …Česky vám to moc nejde a německy , koukám také ne. Tak to jste u dr. Chocholouška na správné adrese. P. S. - příště zkuste🤡 napsat “ Führer “. To by pak šlo a v protektorátu , u Fialky , by vás už mohli zaměstnat…
Tomáš Kostelecký
13. února 2024 • 05:29
Hitler 1933 = Babiš Bureš 2024
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
13. února 2024 • 05:59
@Tomáš Kostelecký ...Že by Babiš chtěl bojovat proti Ruskému a židovskému zlu jako Hitler ? To se mi ferdo nezdá.
Tomáš Kostelecký
13. února 2024 • 09:13
Jako rusínský Žid nepůjde proti svému národu a jako věrný bolševický slouha a udavač, který sloužil ruským okupantům až do roku 1989 a přísahal věrnost SSSR na věčné časy, nepůjde ani proti Rusku, ale já píšu o metodách, kterými se snaží dostat k moci. Tím se hodně podobá Adolfovi. Jenže, to by ses musel dovzdělat a neplést si fašismus s nacismem, emane.@RASPUTIN
viktor viktor
13. února 2024 • 09:25
@Tomáš Kostelecký …Jste dost mimo mísu. Jako profesionální zelený špion, předseda ZO KSČ a slouha StB / GRU ( SSSR ) je soudruh Pávek. A ten vám s maminou politručkou běhá po Hradčanech. Na toho se jako obdivovatele SSSR ( viz jeho životopis ) můžete s důvěrou obrátit. Kam se na něj se svou minulostí hrabe pan Babiš. 🤪
viktor viktor
13. února 2024 • 08:08
@Tomáš Kostelecký …Doufám, že vás dr. Chocholoušek pouští z klecového lůžka jen v doprovodu personálu školeného pro dohled nad zvláště zanedbanými hňupy. A vy jste se rodičům opravdu povedl, vy brouku Pytlíku. Všechna čest.
Tomáš Kostelecký
13. února 2024 • 09:14
Nebyl jsi tázán, troubo.@viktor viktor
viktor viktor
13. února 2024 • 09:31
@Tomáš Kostelecký …Jako 🤡soudruh jsi zvyklý tykat. Tady ale
” zatím “ nejsme ani na schůzi KSČ , ani v klecovém oddělení dr. Chocholouška …🤪
Tomáš Kostelecký
13. února 2024 • 09:43
soudruh jsem nikdy nebyl, ale blbům zásadně tykám. a k doktorovi by sis s tím pavlem měl skočit ty. vsadil bych se, že uhádnu diagnozu, kterou ti přišije. a jak si vykáte u vás doma ?@viktor viktor
viktor viktor
13. února 2024 • 09:51
@Tomáš Kostelecký Blbec Kostelecký z klecového
oddělení opět pobavil…🤣🤣🤣 P.S. - ten životopis agenta Pávka je poučný. To si po injekci počtete…
Tomáš Kostelecký
13. února 2024 • 12:31
Článek je o Babišovi, ty sem motáš Hrad a já jsem mimo mísu ? Debile @viktor viktor
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
12. února 2024 • 21:41
Není pro Česko lepší perspektiva něž rychlý konec současné vlády a její náhrada vládou prosperity, v čele s hnutím ANO a panem Babišem.
Tomáš Kostelecký
13. února 2024 • 09:39
ta tvoje "vláda prosperity" nás dostala do dluhů, kterou současná vláda splácí. a už před volbami se říkalo, že ten kdo vyhraje volby to bude mít hodně těžké. Ten slovenskej dráteník zatnul sekeru ještě pro naše vnuky. @RASPUTIN
Pavel Nyklíček
12. února 2024 • 20:12
DNO začali válku - kampáň přiliš brzy....
Babiš je starý a netepělivý, ale premiérovat opravdu nebude. Nechce.
Vlastně ani nebude moci. Diky zákonu a diky tomu, že tento týden právě zákon bude jeho maličkost soudit....
Sklízí co zasel....zemědělec z Agrofertu....jak příznačné 👍.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
12. února 2024 • 21:38
@Pavel Nyklíček ... Niklíčku, nechlastej tolik
viktor viktor
12. února 2024 • 18:40
Malý stát Švýcarsko je v centru Evropy, není v NATO, nemá euro, ale silný frank, inflaci ca 2,3% a je jeden z nejbohatších států Evropy. Čím to asi bude vážení ?
martin simunek
12. února 2024 • 18:42
@viktor viktor
Zkuste si nejdříve zjistit několik podrobností o Švýcarsku.
viktor viktor
12. února 2024 • 18:46
@martin simunek...Ptal jsem se vás, fialovců. Tak to zkuste.
Pavel Nyklíček
12. února 2024 • 20:02
Že by druhá světová válka?
Tomáš Kostelecký
13. února 2024 • 09:54
oni tě, ve cvokárně, srovnaj, obsedante.@viktor viktor
viktor viktor
13. února 2024 • 09:56
@Tomáš Kostelecký …To víte 🤡 z vlastní zkušenosti ?
martin simunek
12. února 2024 • 18:12
Jojo, je to docela srandovní. Jenže jestli se tohle bezprogramové uskupení dostane zase k vládě, tak nechci vidět, co bude.
Jim, respektive jemu, je už úplně jedno, s kým by vládnul, hlavně, že bude u moci. A tím pádem u zdroje.
Žádný program, žádné návrhy řešení, jenom nadávky, urážky, osočování.
Já fakt nechápu, jak myslí lidi, co je chtějí tak urputně volit. Jim nevadí, že oni vlastně ani slovem nenabídnou řešení čehokoliv? To už je skoro fanatická víra.
Avatar - epr3}
epr3
13. února 2024 • 08:09
@martin simunek Zřejmě neumíte třikrát po sobě kliknout na příslušné místo. Tady máte program ANO a studujte. Dokud bylo ANO u moci, plnilo alespoň něco, což se o pětiblbečkovské partě nedá říci ani náhodou.
http­s://ww­w.ano­bude­lip.cz­/file/­edee/2­021/a­no-volebni-program.pdf
Michal Kelner
12. února 2024 • 17:33
Moc v úspěch ANOnistů v příštích parlamentních volbách nevěřím. Jen doufám, že po nich úplně nevymizí že scény. Chyběla by mě Alenka perfektně zvládající všechny světové jazyky, a to jako žena, jako právnička s pávem, jako matka i jako poslankyně. Chyběl by mi bonzák se svou fistulkou, který naopak neovládá ani jeden světový jazyk. A úplně nejvíc by se mi stýskalo po Karlovi na speedu, co zuřivě tlačil Rosatom do tendru na dostavbu Dukovan.
Každé pořádné drama musí mít svoje záporáky a tihle tři jsou nejlepší.
viktor viktor
12. února 2024 • 17:47
@Michal Kelner …To 🤡Nutella neovládá, mimo lhaní nic a přesto se drží koryta jak štěnice. Ten bude chybět .
martin simunek
12. února 2024 • 18:14
@viktor viktor
Pořád dokola papouškujete Babišovi urážky, ale nikdy nedokážete napsat, v čem Fiala lže. Napište to!
viktor viktor
12. února 2024 • 18:20
@martin simunek ...přeci kral Fiala je nahý !
viktor viktor
12. února 2024 • 18:23
@martin simunek ...Porovnejte jeho předvolební sliby a realitu. To umíte jistě sám... P. S. - a máte tam hrubku , soudruhu 🫣
Richard Šebesta
12. února 2024 • 18:43
@martin simunek Věřím že to je jen omyl Burešovy urážky (Babišovy). V čem Fiala a jeho ekipa lžou ? Třeba v tom,že když Rusko porazí Ukrajinu tak půjde dál do Evropy a zhltne i nás.Za prvé to zatím nehrozí a za druhé proč by to Putin dělal ?
No další Fialová lež , po volbách tvrdil,že na důchody šahat nebude a je to pravda ? Není. No a těch lží a faulů je mnoho jiných.
Jiří Novotný
13. února 2024 • 07:17
@viktor viktor Myslíte toho šaška jak poskakoval na síti v ruce nutellu a na sobě nutellácké triko? To máte pravdu vypadal jak d....
viktor viktor
13. února 2024 • 08:19
@Jiří Novotný …Ano myslím toho 🤡, co přijel z Německa s Nutellou do “ své “, české kuchyňky , zesměšňoval se před celým národem a jinak vede největší prasečák v CZ.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
12. února 2024 • 18:10
@Michal Kelner ...Myslím, že tě potěší a nezmizí.
jerryx
12. února 2024 • 18:13
@Michal Kelner Hlavně,že pan Vystrčil cizí jazyky umí, že?
viktor viktor
12. února 2024 • 18:25
@jerryx ...ale umí ho vyplazovat a štěká také pěkně. Možná dělal dříve domovníka...
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
12. února 2024 • 17:08
Vystresovanost odpůrců Babiše překoná snad jenom jejich zuřivá nenávist. Babiš premiér.
Juchin
12. února 2024 • 17:04
To by mě zajímalo na čem ten Havlíček jede! To bude solidní dryák!🤣
viktor viktor
12. února 2024 • 18:18
@Juchin... A na čem asi ujíždí 2 roky Fiala, když je Česko v p*d*li ve všem na co se sáhne.
Avatar - našinec}
našinec
12. února 2024 • 15:40
Než vládu ANO, tak zatím bych raději současnou vládu, která se bude chovat slušněji a demokratičtěji, přičemž by poněkud pozměnila svou zahraniční politiku. Otázkou vždy je, nakolik je daná vláda svéprávná a nakolik se rozhoduje někde jinde.
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
12. února 2024 • 16:19
@našinec
pokud kuní ksicht vyhraje volby a demokratické strany nebudou schopny sestavit většinovou vládu, klidně ať ANO vládne, ale ať nikoho ani nenapadne s ním jít do koalice a legitimizovat tím hnutí ANO. Umožnit ANO menšinovou vládu, odejít při hlasování ze sněmovny a snížit kvórum, ale rozhodně s nimi nesestavovat koalici a to ani v okamžiku, kdy se fiktivně kuního ksichta zbaví. ANO bez Babiše je pořád politická divize Agrofertu. Po roce trápení pak tuto menšinovou vládu zaříznout a volby si zopakovat. Protože SPD NIKDY do vládní spolupráce s kuním ksichtem nepůjde. A zájem na tom nemá ani jedna ze stran, používá se to jen jako strašák a možná to někdo zkusí použít jako alibi pro případnou spolupráci s ANO, podobně jako to použili socani, ale jakákoliv spolupráce s ANO je sebevražda...
Michal Kelner
12. února 2024 • 16:50
@našinec týbrďo, jogurte, nikdy bych si nevsadil na fakt, že s Tebou budu aspoň částečně souhlasit. Spletl jsem se a odteď Tě přestávám oslovovat jogurte. 👍
martin simunek
12. února 2024 • 18:18
@našinec
Každá vláda vždycky musí brát v potaz, že jsme členy nějakých uskupení. Ani velký stát si nemůže dovolit dělat politiku bez ohledu na ostatní spojence. Pokud s tím začne, tak o ně může přijít.
A my jsme malý vnitrozemský stát...
Čímž neříkám, že nemáme být slyšet, ale musíme dodržovat pravidla.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
12. února 2024 • 15:07
Je zcela logické, že podporovatelé současné neschopné vlády jsou z jasné a vítězné pozice hnutí ANO vystresovaní, mají obavu o svá koryta a někteří i z trestu, který bude následovat za jejich zlodějny a poškozování Česka, což samozřejmě platí i pro současné provládní pisálky.
martin simunek
12. února 2024 • 18:46
@RASPUTIN
Já tedy rozhodně nemám strach o svoje koryto. Já se už víc, jak třicet let, živím sám. Já mám strach o to, co se v tom případě stane s touhle zemí.
Richard Šebesta
12. února 2024 • 15:00
Pane redaktore jste trochu mimo nebo možná hodně. Nejsem ani volič Bureše ani SPD ale každý kdo chce ukončení války na Ukrajině jako třeba SPD protože tahle válka nemá prokazatelně vojenské řešení tak je prokremelský ? Tak to je potom u nás tak asi 60 - 70 % voličů. No a pokud vím co se týká vystoupení z EU ? Máme demokracii nebo už ne ? Navrhovat referenda o různých věcech je právo každého občana nebo by mělo být nemluvě o politických stranách. A nalejme si čistého vína, kolik našich lidí je spokojeno z politikou EU ? A co třeba v rámci Visegradu ? Co myslíte a třeba současné protesty zemědělců skoro z celé EU to je co ? No a jen tak mimochodem nevystoupila VB náhodou z EU ? Co myslíte proč ? Pro srandu králíkům to asi nebylo . V současné době je z politikou Bruselu a EU nespokojeno značné množství obyvatel z mnoha zemí EU. Psát o těch důvodech nebudu jsou dobře známy.
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
12. února 2024 • 15:29
@Richard Šebesta
o našem vystoupení z EU nemůže rozhodovat referendum. NEMŮŽE!!! Ne proto, že bychom z EU vystoupit nemohli, klidně můžeme, ale to musí být politické rozhodnutí. Protože naprosto klíčové je to, co nastane druhý den. My se skutečně nemůžeme ocitnout ve vakuu. Museli bychom mít uzavřené smlouvy, museli bychom vědět, co budeme muset EU vracet atd. Totéž naše členství v NATO. Takže nechť si strany dají do svého volebního programu vystoupení z EU a voliči nechť volí podle toho. Dělat NEZÁVAZNÉ referendum, jak to chce ANO, je megakravina...
Avatar - našinec}
našinec
12. února 2024 • 15:35
@Uživatel_5734171 Vystoupení z EU není ze dne na den. Trvá několik let, kdy dochází k vzájemnému vypořádání a podepisování smluv.
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
12. února 2024 • 16:05
@našinec
ano, ale nemůžeme přeci nejdřív vystoupit a pak teprve říct lidem, co to bude znamenat. Aby se mohli rozhodnout, museli by přeci PŘEDEM vědět, co nastane. Třeba to, kolik nás to bude stát. A bavíme se o řádu bilionů, co bychom museli vrátit. I Británie musela "vracet" peníze a to byla významný čistý plátce. my jsme čistý příjemce. Je iluzorní se domnívat, že bychom odešli bez placení. V podstatě by nám nebyl povolen přístup na trhy. Nemluvě o návratu celnic, především pro zboží. Kdo někdy vyvážel, tak si pamatuje, co to bylo za opruz. Kamiony stály několik dní na hranicích, když byl v Německu svátek, klidně byla kolona neodbavených kamionů 20 km. Já trávil polovinu pracovní doby ve frontách na spedicích s "papírama", dodnes, když vidím JCD a CMR, tak mám vyrážku. Než to zažít znovu, raději bych už skončil.
Avatar - našinec}
našinec
12. února 2024 • 16:13
Uživatel_5734171 EU neznamená automaticky volný pohyb osob a zboží. Nám to chvíli také trvalo a např. BUL či RO tam také ještě nejsou. A naopak některé státy v EU nejsou, ale sdílí Schengenský prostor.
Richard Šebesta
12. února 2024 • 16:36
@Uživatel_5734171 Pokud jde o vystoupení z EU souhlasím.Krásně bylo na příkladu VB vidět jak na to NIKDO nebyl připraven. Hlavně byrokrati z EU. Oni vůbec nepočítali,že by někdo ten superspolek chtěl opustit. Čili trvalo by to dlouho a muselo by být vše dojednáno. Pokud jde o členství v NATO klidně bychom ho mohli opustit. Mimochodem mělo o něm být referendum jako bylo o EU. Jenže demokrati na baterky Havel a Zeman a další považují lidi za plebs, který je dobrý akorát jednou za 4 roky aby je volil. Jako za komunistů. Ale mne by zajímalo proč by nebylo možné opustit NATO ? Když dokonce i VS Albánie opustila. Členství v NATO je pro nás na dvě věci a je zcela zbytečné. Nebýt jeho mohli jme mít i s Ruskem lepší vztahy jako třeba má sousední Rakousko.
martin simunek
12. února 2024 • 18:22
@Richard Šebesta
No tak teď to pro vás to platí tuplem! (viz níže)
martin simunek
12. února 2024 • 18:21
@Richard Šebesta
A váš návrh? Co by bylo, kdybychom přestali podporovat Ukrajinu? Co by bylo, kdybychom vystoupili z EU? Co by bylo, kdybychom vystoupili z NATO? Podle toho, co píšete, tak jste opravdu proruský anebo hloupý. Nebo obojí.
Richard Šebesta
12. února 2024 • 18:46
@martin simunek No opět lež. Je Rakousko proruské ? No a vy jste pronatovský HUJER:
martin simunek
12. února 2024 • 18:51
@Richard
Šebesta
A bylo Rakousko součástí ruského bloku? Nebylo. A víte proč ne? Protože muselo podepsat neutralitu, jinak by bylo rozdělené stejně, jako Německo.
A jiný příklad - Švédsko, Finsko.
Myslíte, že jsou tak blbí, že vstoupili do NATO?
Kdo v dnešní době volá po vystoupení z NATO a EU, je pro mě proruskej šmejd.
Jiří Tesař
12. února 2024 • 14:43
Babiš a předseda vlády?? Lidi vy jste zapoměli na desítky tisíc mrtvích spoluobčanů za Babišovi vlády? Babiš není mesiáš, ale farizej.
Uživatel_5337246
12. února 2024 • 15:07
@Jiří Tesař být P.Babišem, tak vás zažaluji. O jakých desetisících tu blábolite.? On snad vymyslel covid a nebo nic nedělal. Sprosté!
Jiří Tesař
12. února 2024 • 15:29
@Uživatel_5337246 To není blábol, to jsou fakta, která se dají načíst. Česká vláda nebyla schopna zajistit s dostatečným předstihem ochranné roušky a respirátory ač na nebezpečí vypuknutí epidemie byla upozorňována. Chaotické chování premiéra jsme mohli vidět napřímo v mediích. Statistiky hovoří jasně, ČR byla na předních příčkách v počtu úmrtí.
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
12. února 2024 • 15:34
@Jiří Tesař
stačí se podívat na podobně velké země s podobnou strukturou a hustotou obyvatelstva a všechno nad průměr je odpovědnost chaosu estébáka, který dělal opatření přesně podle politického marketingu. Typicky třeba to, jak úmyslně zdržel opatření až za volby, aby si nepopudil obyvatelstvo. Nebo jak rozvolnil opatření před Vánocemi, načež přišla po svátcích brutální závěra...Nebo odmítl pomoc německých nemocnic a nemocné z přeplněných nemocnic na západě republiky nechal svému osudu...
viktor viktor
12. února 2024 • 16:16
@Jiří Tesař …Statistiky a lži o Corona obětech s nimi spojené v CZ šířili stejní škrabalové, kteří dnes podporují současnou nemožnou vládu.
viktor viktor
12. února 2024 • 16:20
@Jiří Tesař …stačilo si zlomit nohu, k tomu dostat Coronu, zemřít na trombózu a už byl mrtvý ve statistice Corona…Takhle to v CZ chodilo.
martin simunek
12. února 2024 • 18:25
@Jiří Tesař
Přesně tak! Jenže koblihy takhle nepřemýšlejí.
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
12. února 2024 • 15:30
@Uživatel_5337246
pak může kuní ksicht tedy žalovat i mě...))) Jak za toho kuního ksichta, tak za to, že jsem přesvědčen o tom, že nese odpovědnost za tisíce zbytečně zemřelých...
viktor viktor
12. února 2024 • 16:22
@Uživatel_5734171 …Vy se nebojte. Vy máte papíry na hlavu a jste mimo. Vy potřebujete jen medikamenty.
martin simunek
12. února 2024 • 18:24
@Uživatel_5337246
Vy jste zapomněl na ten neuvěřitelný chaos??? Na to, jak večer říkal pravý opak toho, co říkal ráno? Jak nedokázal řídit stát? Jak měnil ministry zdravotnictví? Jaké měl poradce?
Ne? Tak máte těžkou sklerózu.
Avatar - epr3}
epr3
13. února 2024 • 08:18
@martin simunek Byl v situaci, kdy to nedokázal téměř nikdo. Takové Švédsko nedělalo v podstatě nic, a covid tam dopadl nejlépe.
To Fialenko má na vládnutí celkem komfortní klid, a je ještě bezradnější a neschopnější, než Babiš.
Saša Krach
12. února 2024 • 14:11
No ...můžete přemýšlet co kdyby,jak a kdo bude premiér.
V každém případě rozhodne volič..
A tato vláda mu dává jasný signál...😛😛😛😛😂😂😂😂😂
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
12. února 2024 • 13:59
čtu to jinak.
1. Babiš ohlásil kandidaturu na premiéra, ale udělal to jen a pouze ze dvou důvodů. Za prvé je to lepší pro jeho voliče, ti žádnou Alenku nebo Karla nechtějí, pro ně existuje jen Babiš. A za druhé tím zlepšil vyjednávací pozici ANO pro případnou koalici třeba s ODS, nebo s ČSSD, pokud by se stal zázrak a socani se do sněmovny dostali. Pak bude ochoten Babiš udělat "ústupek" a vzdát se pozice premiéra. Pokud by kandidátem na premiéra nebyl, těžko se takový ústupek dělá...))) A já si myslím, že už ani premiérem ve skutečnosti být nechce, jen potřebuje, aby někdo zajistil jeho zájmy...
2. Králíček se do vedení dostal jen a pouze proto, že "umí" pražské politiky ODS. Kdyby byl Nacher členem hnutí, stal by se místopředsedou Nacher, takhle musel přijít na řadu jeho kamarád Králíček, i když ho nikdo nezná
3. Havlíček je na drogách a nepochybuji o tom ani vteřinu. Perník nebo koks. Výrok, že zatímco lenoši vstávají v sedm a v klidu snídají a do práce vyráží po osmé, politici ANO se v těch osm už musí vracet z fabrik, kde od šesti agitují, nemůže říct normální člověk. Možná chtěl zapůsobit na své voliče nebo na majitele hnutí, ale spíš zapůsobil na MUDr. Nešpora, odborníka na návykové látky
Saša Krach
12. února 2024 • 14:07
@Uživatel_5734171 No a já si myslím že možná si na drogách ty...jinak si tvůj příspěvek vyložit neumím.😂😂😂😂
martin simunek
12. února 2024 • 18:29
@Saša Krach
Co takhle začít trochu přemýšlet o tom, co napsal. A o tom, co představitelé ANO vlastně říkají.?
Jiří Tesař
12. února 2024 • 15:37
@Uživatel_5734171 Pane, co vy to hulíte? Vůbec se nedivím, že se musíte schovávat za pseudonym.
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
12. února 2024 • 16:08
@Jiří Tesař
uvítal bych, kdyby přišel nějaký argument, protože čas ukáže, že jsem měl pravdu...
jaroslav molinek
12. února 2024 • 13:52
http­s://tn­.nova­.cz/zp­ravo­dajstv­i/cla­nek/47­4703-vlada-schvalila-past-na-babise-premierem-by-se-ted-stat-nemohl
jerryx
12. února 2024 • 12:59
1. V roce 2019 Babiš vládnul a za covidu zkazil , co mohl. Pokud vím, současná pětikolka mu to tehdy všechno odhlasovala a ještě radila rozhazovat víc. 2. Jeho největším trumfem je současná vláda, ta prostě neumí vládnout a nikdy se to nenaučí. 3. Okamura je jen politickým podnikatelem, nikoliv extrémistou. Nikdy neprosadí odchod z EU, nebo spolupráci s Ruskem a možná to ani nemyslí vážně. 4. I když nechci volit Babiše , s voliči mluví jen on. O své voliče se nezajímá nejen Okamura nebo Šmarda, ale ani Fiala nebo Jurečka. Zbývají 3 pirátské strany (Piráti, TOP09,STAN), ty mají prostě jen povinně stejné názory , údajně proevropské, což je takový snobský normalizační byrokratický socialismus.5. Babiš si to může zkazit jen sám, což sice za covidu dokázal, ale nebyla tu tehdy žádná zkušenost s Fialou. 6. Ve skutečnosti není žádný důvod volit vládní strany, pokud třeba náhodou neděláte na Dvořákově ministerstvu.( No děláte... Jste tam zaměstnáni)
martin simunek
12. února 2024 • 18:35
@jerryx
No já tedy nemám žádný důvod volit Babiše. A to mám tedy se současnou vládou problém. Ale tahle vláda se, na rozdíl od té Babišovy, musí vypořádat s ekonomickou recesí, která započala za covidu, u nás umocněna totálním chaosem, který Babiš osobně vytvořil. Dále s inflací, která opět byla nastartována nesmyslným litím peněz na dluh do ekonomiky a důchodcům, samozřejmě s cenami energií, které opět začaly růst už za Babiše (viz krach Bohemia energy a dalších). No a samozřejmě do toho napadení Ukrajiny Ruskem.
Zatímco Babiš vládnul v období nebývalé konjunktury, ale nedokázal z toho pro stát vytěžit vůbec nic! Jen pro sebe nepochybně ano.
jerryx
12. února 2024 • 19:00
@martin simunek Ale kdo schvaloval Babišovi to rozhazování za covidu? Fialova vláda se s něčím vyrovnává tak jenom­propa­gandis­ticky, ve skutečnosti je naprosto nekompetentní, tak odvrací pozornost a zabývá se blbostma. Někdo, kdo chce šetřit , nemá 3 zbytečná ministerstva. Jediný, co jim jde ,jsou výmluvy.