Komentáře

Zpět na článek

Bartkovský: Rozhovor Carlson vs. Putin dopadl podle očekávání. Dvě hodiny nudy, servility, lží a propagandy

147 komentářů

Petr Vyhnálek
12. února 2024 • 14:45
Pan Bartkovský je jak kdyby z oka vypadl našemu nedoukovi toho času omylem na ministerstvu zahraničí Lipánkovi. A to jak výzorem, tak i hloupou rétorikou.
mibar
11. února 2024 • 20:51
... pan Bartkovský má zřejmě utkvěý dojem, že za poplatné a páchnoucí pšouky obdrží Pulitzerovu cenu ... ale asi si neuvědomuje, že za tendenční výlevy tato cena kategorii nemá ...
mibar
11. února 2024 • 20:49
... bravo pane Bartkovský povedený komentář, který jde na podstatu problému, takhle si představuji "čistou" novinařinu ... ode dneška se můžete pyšnit čestným tiulem "vojín Jasánek" ...
mibar
11. února 2024 • 20:46
... ale to není Putin, ale Nývlt, co dvojničí ...
Radek Kocvelda
10. února 2024 • 10:20
To bylo myšleno ironicky.
Radek Kocvelda
9. února 2024 • 21:03
Strašně mi chvilkami připomínal Carlson Václava Moravce z ČT!
Peter Hosek
10. února 2024 • 00:38
@Radek Kocvelda to jste nemyslel vážně. Nebo snad ano?
viktor viktor
10. února 2024 • 00:55
@Radek Kocvelda …Asi těžko. Carlson nikoho nepřerušoval. A také není tlustý jako to teplé prase.
Lilith Černá
10. února 2024 • 08:59
@viktor viktor A hlavně ho nemusí povinně vykrmovat nedobrovolní koncesionáři. On si na sebe umí vydělat sám!
Ivo Mackowski
9. února 2024 • 20:45
No ani to nebylo třeba číst celé. Blitky p. Bartkovského přesně podle zadání chlebodárců - ůkol splněn. A jeho starost, aby jsme si přečetli jeho výňatky je fakt dojemná. Bartkovský si asi myslí, že všichni jsme debili a tak musíme přijmout ten jediný a ten správný názor, to už tu bylo. Dvě minuty nudy, servility, lží a propagandy. Asi škola Goebbelse.
Jan Jachelka
9. února 2024 • 21:31
@Ivo Mackowski Chápu, že p. Bartkovského nemáte rád, nicméně tímto komentářem dokazujete jediné - že jste ten rozhovor sám neviděl. Jinak byste tohle nikdy nenapsal.
viktor viktor
10. února 2024 • 08:45
@Ivo Mackowski 👍👍👍
Avatar - našinec}
našinec
9. února 2024 • 20:27
Daniel Křetínský, majitel časopisu Reflex, měl plány na těžbu zemního plynu na Ukrajině. Jeho společnost Nafta, která patří do skupiny EPH (Energetický a průmyslový holding), získala licence na průzkum nalezišť plynu ve čtyřech ukrajinských regionech, včetně oblastí, kde probíhají boje s ruskými okupanty. Tyto plány však byly překaženy ruskou invazí na Ukrajinu. Vzhledem k aktuální situaci není možné předpovědět, co se s byznysem na Ukrajině bude dít dál. Kromě těžby plynu měla Ukrajina hrát také roli v plánech firem z EPH na vybudování “vodíkové dálnice” do západní Evropy, která byla spojena s plynovody Křetínského společnosti Eustream
Lilith Černá
9. února 2024 • 18:04
Zamindrákované a bezvýznamné chudinky jako Bartkovský, které neberou vážně ani mainstreamoví pisálci, by nejradši zakázaly svobodnou diskusi. Ale za pár hodin už to mělo naštěstí miliony zhlédnutí. S těmihle libtardy je to jako s normalizačními bolševiky - lidi nutili podepisovat Antichartu, ale nesměli znát Chartu. Teď zase nesmíme fandit Rusku a musíme zbožňovat ukrajinské parazity (co nás vysávají už dva roky do morku kostí a ještě si drze dávají naše politiky na seznam "ruských bakterií), aniž bychom znali skutečný postoj Putina.
My, dezoláti, jsme názor Putina znali i předtím, teď se konečně dostane k těm, k nimž se dostat má, a to především k Američanům, kteří si mozky nechají pravidelně vymýt snadněji. A to je právě to, co libtardi nedokážou unést, protože USA jsou před volbami. Tihle rádobydemokrati by rádi zakázali Carlsonovi i vstup do EU, kdyby mohli. Větší ubohost jsem neviděla!
Kdyby měly USA v čele někoho jako je Putin, namísto senilního Bidena, který už bez ostudy neabsolvuje ani návštěvu mateřské školy, mohly by si gratulovat. Putin je nepochybně největší světovou politickou osobností.
My máme místo toho Nutellu a v čele krachujícího ojrosvazu zkorumpovanou, blbou Lejnovou! Nomen omen!
Jaroslav Heřman
9. února 2024 • 19:16
@Lilith Černá I nemocni na duchu se mohou vyjadrit, to je bolest demokracie. Chudak zenska, to musi bolet.
Lilith Černá
9. února 2024 • 19:22
@Jaroslav Heřman Kde vidíte nějakou demokracii?)))
jaeger
11. února 2024 • 13:27
@Lilith Černá Tady, neb ma nekdo jako vy pravo se beztrestne vyjadrit, i kdyz je to totalni hovadina.
Lilith Černá
11. února 2024 • 19:32
@Jaroslav Heřman Vždyť i sám Rakušan tu cenzuru přiznává, jestliže dělá svému předvolebnímu turné reklamu, že je "bez cenzury". Rozhodně nemůžu psát to, co bych chtěla, protože bych mohla skončit jako učitelka Bednářová a další, co si dovolili projevit plně vlastní názor. Už tu máme cca 200 lidí stíhaných za názor a politické vězně. Toto je sprostá totalita s fašistickou juntou v čele. A bude hůř, kolaborantka Jourová se o to postarala.
lennon
11. února 2024 • 00:00
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Uživatel_5542819
9. února 2024 • 16:59
Iba klamstvá bulváru a snaha, aby si to nikto nevypočul a nemohol si vytvoriť vlastný názor . Veď načo premýšľať, urobia to za vás iní a dobovo správne. Iba závisť, čo sa svetovému a špičkovému novinárovi podarilo ...
viktor viktor
9. února 2024 • 18:01
@Uživatel_5542819 …Bravo . Opravdu podařilo. A uvidíte jak se na vás vrhnou “ demokratičtí “ , čeští šovinisté. Ale řekněte si “ Orel much nelapá “….👍
Lilith Černá
9. února 2024 • 18:06
@Uživatel_5542819 Taková nula jako prorežimní pisálek Bartkovský těžko snáší skutečné novináře. On si rád kopne i do takové ikony, jakou je Hersch jen proto, že tento PAN novinář zachovává profesionální přístup a objektivitu.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
9. února 2024 • 16:46
Rusko je přirozený vůdce Slovanského národa, jehož je Česko nedílnou součástí. Tak to prostě bylo, je a tak to bude, ať si protiruští dezoláti a podobné malostní postavy kvičí zlostí a vnitřním stresem jak chtějí. A ať máme na Putina jakýkoliv názor, je nutné jednoznačně konstatovat, že z jeho strany to byl moudrý a státnický rozhovor, což vynikne zejména při srovnání s blekotáním našich dočasných představitelů vlády.
dupik
9. února 2024 • 17:45
@RASPUTIN
Moudrý a státnický...
Super! Perfektní satira 👍
Lilith Černá
9. února 2024 • 18:07
@dupik Jakože Nutella, Lejnová nebo senilní Bidet jsou ti praví státníci.)))) To jste mě hodně pobavil.
viktor viktor
9. února 2024 • 18:17
@Lilith Černá …Nejen vás.🤣🤣🤣
Jaroslav Heřman
9. února 2024 • 19:21
@Lilith Černá Obcanka cerna, velka huba, malo vychovana a prostoreka...
M. Skálová
9. února 2024 • 17:51
@RASPUTIN Víte o tom, že Čechové jsou potomky Slovanů stejným dílem jako Germánů a Keltů? Zbývající třetina jsou všechny možné národnosti.
viktor viktor
9. února 2024 • 18:05
@M. Skálová …Někdy mám dojem , že ta jedna zbývající třetina je kmen Pitomců a její potomci právě sedí ve Strakovce.
Richard Šebesta
9. února 2024 • 18:24
@viktor viktor Dobrý for !
Avatar - našinec}
našinec
9. února 2024 • 19:41
@M. Skálová A víte, že Ukrajinci jsou potomci Germánů, Baltů, ***rů, Slovanů, Huculů, ugrofinů, Sarmatů, Vizigótů a dalších?
jir-ka
9. února 2024 • 17:55
@RASPUTIN Od kdy jsou russové Slované ? Prodjěte si historii russů .
Lilith Černá
9. února 2024 • 18:08
@jir-ka Samozřejmě že se počítají mezi Slovany, stejně jako my, Bulhaři, Jugoslávci, Poláci, Slováci...
Avatar - našinec}
našinec
9. února 2024 • 19:42
@jir-ka A víte, že Ukrajinci jsou potomci Germánů, Baltů, ***rů, Slovanů, Huculů, ugrofinů, Sarmatů, Vizigótů a dalších?
Peter Hosek
10. února 2024 • 00:42
@RASPUTIN nemohu nez s Vami souhlasit.
jir-ka
9. února 2024 • 15:23
Je úplně zbytečné poslouchat jakýkoliv rozhovor Puttlera . Ještě k tomu s bývalým novinářem . Nevím co si od toho sliboval , ale dalo se předpokládat že si pojede to svoje co už víme . Nic nového neřekl , takže Carlson ze sebe udělal akorát užitečného vola . Ty jeho keci o nacistech to je jako by hovořil o sobě a velké většině russů . Kdo tuto tématiku dlouhodobě sleduje , nepotřebuje k tomu nějakého Carlsona . Proč ho vykopli z Fox News si může každý zjistit . Ten rozhovor mi přišel stejný , jako když Bureš pindal v Parlamentu , a když byl napomenut aby mluvil k věci , odpvěděl že si bude mluvit o čem chce a jak dlouho chce . Zjistit si životopis Puttlera není těžké a tam je i počátek jeho mindráku . Hitler byl taky zamindrákovanej . Kdyby byl přijat na uměleckou školu , možná by z něj nebyla potom zrůda , steně jako Puttler .
viktor viktor
9. února 2024 • 17:42
@jir-ka …Asi umíte hodně mizerně anglicky. Byl to oboustranně slušný a věcný rozhovor. Přesně to postrádám u většiny českých, rádoby novinářů. To nemá co dělat s politickým názorem, ale novinářskou profesionalitou. Posluchače nezajímá názor novináře, ale názor dotazované osoby. A to tento rozhovor splňoval. To co blinkáte okolo není podstatné, ale propagandistické a s tím si běžte do zadele, nebo k paní MPA. I teplý Vašík vás jistě ocení.
jir-ka
9. února 2024 • 18:14
@viktor viktor Anglicky neumím a nestydím se za to . Ale hodně pamatuji a znal jsem ( bohužel už nežijí ) hodně lidí , kteří pamatovali CaK Rakouské mocnářství , 1. Republiku 1918-1945 . Poznal jsem i několik Legionářů , kteří bojovali v Rusku . Tito lidé zažili carské Rusko , později SSSR , 2 světovou válku , lágry nacistické a později i komunistické . Takže Vy mě nebudete školit kdo a co jsou russové , potažmo kripl Puttler . Ostatně moje manzelka jako mladé děvče zažila jejich osvobození Prahy , matka mojí kamarádky přišla po 2 sv. válce z Ukrajiny a celý život se bála russáků a 68mý rok tomu nasadil korunu . Puttler je russkej Hitler , o tom není pochyb . Hezky mluvit a zdánlivě rozumě umí každý tzv. vůdce . Ostatně Joseph Goebbels byl velmi dobrý manipulátor a zřejmě tam měl Puttler zářný příklad . Lenin , Stalin těch bylo .
viktor viktor
9. února 2024 • 18:24
@jir-ka …To jsou hezké vzpomínky. Ale proč se tedy vyjadřujete k rozhovoru, o kterém nic nevíte ? Přesně tohle vám dělali ti Pávkové a podobné rudé hyeny s Chartou 77. Už jste zapomněl ?
Richard Šebesta
9. února 2024 • 18:33
@jir-ka Jen bych doplnil pane že svět není černobílý . Putin válku začal na tom se shodneme ale té válce něco předcházelo. Mimochodem jak vám vadilo bombardování Srbska před 25 léty za pár týdnů budeme mít výročí ? Taky mu něco předcházelo a ty bomby tam neházelo Rusko ale NATO s naším souhlasem. Nebo Buschova v podstatě bezdůvodná agrese do Iráku 2003 bez mandátu OSN ? Taky vám vadila ? Nepamatuji že by ji naší politici až na pár výjimek (Zaorálek) nějak kritizovali .Takže to bylo asi ok ?
Jan Jachelka
9. února 2024 • 21:35
@viktor viktor Viktore, doporučil bych vám si najít na těch internetech, co znamená slovo "věcný". Evidentně v tomto pojmu plavete. Jinak po novinářské stránce toto nebylo rozhovor, ten vypadá úplně jinak. Tucker zde nepůsobil jako novinář, ale jako fanoušek. Putin pak neodpověděl prakticky na žádnou otázku.
viktor viktor
9. února 2024 • 22:48
@Jan Jachelka …Kdyby jste uměl opravdu anglicky, tak byste takovouhle hloupost nemohl napsat. Vy budete asi sám Bartkovský, že ?
Jan Jachelka
10. února 2024 • 14:58
@viktor viktor Angličtinou se živím posledních 15 let, pastelko. Tady ses hezky pojebal.
giorgio287
9. února 2024 • 15:07
Komentář fialového řiťoleza Bartkovského dopadl dle očekávání - pokus o politické školení mužstva po bolševicku.

Hlavně, aby si lidé ten rozhovor neposlechli a neudělali si drze vlastní názor. To by (ó hrůzo!) mohli třebas zjistit, že ten krvavý vlkodlak Putin mluví rozumně a má v le***čems pravdu. A to by byla pracně budovaná propaganda o hodném ukrajinském banderovci v řiti, že...
lennon
9. února 2024 • 15:19
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
giorgio287
9. února 2024 • 15:21
@lennon
Máte pravdu. Za genocidu ruského obyvatelstva na Donbase zaslouží ukrajinští fanatici nejpřísnější trest!
lennon
9. února 2024 • 15:24
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
viktor viktor
9. února 2024 • 17:48
@lennon …Tak to už aby tě pomalu zavřeli za propagaci války, hrdino. Štěkáš tu jako správný poděšený komouš v 50. letech. Já je pamatuji. Ještě k tomu vyhrožování přidej mandelinku bramborovou 🤪🫣 .
lennon
9. února 2024 • 18:54
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Peter Hosek
10. února 2024 • 00:48
@viktor viktor chodil jsem ji zbirat, ale nikdy jsem žádnou nenašel
viktor viktor
9. února 2024 • 17:57
@giorgio287 …Z “ anglisty “ Bartkovského by měl politruk Troník radost. I Jasánek ( Mitrofanov ? ) z týdeníku Rudá Vatra může závidět.
Olda Sukup
9. února 2024 • 15:01
Doporucil bych vsem, kteri tady komentuji, aby si rozhovor napred poslechli. Pokud komentuji neco, co jsem neslysel jsem pro smích.
Olda Sukup
9. února 2024 • 14:57
Nevim jesli je rozhovor uz dostupny s ceskym prekladem, ja jsem ho poslouchal v anglictine a urcite stoji za poslech a zamysleni. Pokud ho nekdo neslysel a odsuzuje, tak je to stejne jako odsuzovani a podpisy proti Charte 77, kterou dotycni necetli a vlastne ani cist nesmeli. Dnesni novinarske moresy mi to zacinaji pripominat....
viktor viktor
9. února 2024 • 17:52
@Olda Sukup …Přesně jste vystihl podstatu věci. Profesionálně vedený rozhovor. Zajímavý bude oficiální český překlad pro “ české ovečky “ . To se asi budeme divit…?!
Lilith Černá
9. února 2024 • 18:10
@Olda Sukup Přesně tohle jsem napsala (o té Chartě), aniž bych vás předtím četla. Na PL už je kompletní český překlad.
Avatar - slina}
slina
9. února 2024 • 12:24
Úplně zbytečný rozhovor s kriminalnikem
viktor viktor
9. února 2024 • 12:28
@slina …Proto s vámi také nikdo žádný rozhovor nedělal.
Olda Sukup
9. února 2024 • 14:58
@slina vy jste ho slysela?
Avatar - našinec}
našinec
9. února 2024 • 12:19
FOX jasně deklaruje jaké zájmy hájí, ale REFLEX se schovává za mlhu. Nejen Reflex by se měl jasně profilovat.
Asatin
9. února 2024 • 11:41
Valecny zlocinec Putin porad lze lze a porad do kola .Z poulicniho gangstra nic jineh nevypadne.Ale jeh konec se blizi.
Richard Šebesta
9. února 2024 • 11:49
@Asatin Ale to lhaní dělá i naše vláda a mnoho politiků EU i Amicí. Když je válka lžou všichni kdo jsou v konfliktu zapojení. Tak to bylo vždy a vždy to tak i bude.
Hulin No More
9. února 2024 • 12:02
@Richard Šebesta na čí straně stojíš, gumo? Uprostřed? Ti to schytají nejvíc
Richard Šebesta
9. února 2024 • 12:10
@Hulin No More Na straně objektivity ty gumo ale to ty se svým mozkem nepochopíš. To víš když je člověk zhulený imervere tak to jinak ani nejde.
viktor viktor
9. února 2024 • 12:36
@Richard Šebesta …Tihle pacienti dr. Chocholouška ani nevědí o čem se hovoří. Oni to mají jako za komoušů. Nerozumí tomu, ale co strana řekne, to platí. Strana má vždycky pravdu, viďte vy @Asatinové, @Vyhulínové, Uživatel_5565425 apd. “ demokraté “ ?
Richard Šebesta
9. února 2024 • 15:46
@viktor viktor Je to tak. Strana (Pětidemolice) má vždy pravdu.
Hulin No More
9. února 2024 • 13:10
@Richard Šebesta žádná taková objektivita neexistuje, ruská štěnice jsi
Uživatel_5565425
9. února 2024 • 11:35
Děkuji panu Bartkovskému a přeji mu, ať se nenechá otrávit útočnými a nenávistnými komentáři.
Avatar - našinec}
našinec
9. února 2024 • 11:51
@Uživatel_5565425 )))­))))))­))))))­))))))­))))))
corpse despy
9. února 2024 • 13:33
@Uživatel_5565425 co naděláš s těmito lidmi... Jsou ovlivněny západní propagandou, mají až do morku kosti naočkovanou nenávist vůči Rusku a tak kolem sebe plivají jed, urážejí všechny, jak protistranu, nestranné lidí,dokonce i lidi se stejným názorem... jejich zbraň je agrese nikoliv dialog... Tito lidé jsou všude a je to s nimi těžké...
lennon
9. února 2024 • 13:49
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
corpse despy
9. února 2024 • 13:59
@lennon ano, přesně jste splnil to co jsem psal... agrese, plivání, nadávky..
Richard Šebesta
9. února 2024 • 15:50
@lennon No soudruhu lennone ty jsi komunista každým coulem. Žádná západní propaganda neexistuje. To je asi největší lež všech lži co jsem kdy v poslední době slyšel.Jsi dobrý komunista pokud jde o lhaní NON PLUS ULTRA.
Lilith Černá
9. února 2024 • 18:15
@lennon Tak ono u prvoků, jako je Bartkovský, jde spíš o gáži. Koho chleba jíš... Křeťínský je zavázán odeesákům za možnost sdírat Čechy v energetice a vrací jim to propagandou. Carlson se nemusí nikomu zpovídat.
jameson
9. února 2024 • 11:29
Takže nepřekvapivě nic nového.
Od toho skřeta z Kremlu se nic jiného čekat nedalo.
Rusák lže i ze spaní.
Avatar - našinec}
našinec
9. února 2024 • 11:24
A do koho je zamilovaný Bartkovský? Kdyby byla jen z desetiny pravda to, čím nás krmila česká a ukrajinská propaganda, tak RF je obsazené Ukrajinou.
viktor viktor
9. února 2024 • 11:06
👍 Na vašem Novinky.cz rozhovor běží v originále. 👍
Hulin No More
9. února 2024 • 10:09
A ještě si připomeneme, že díky blábolům Carlsona přišla FOX o třičtvrtě miliardy dolarů na odškodném a tak ho vyhodili. Ten pablb je schopnej zničit i rusko.
viktor viktor
9. února 2024 • 10:43
@Hulin No More …Přestaň si plácat játra a poslechni si celý PROFESIONÁLNĚ vedený , klidný rozhovor . Na něco takového nemají ti vaši
“ zaplacení námezdní soudruzi novináři “ ani náhodou. Dost tě to poučí. Není to totiž propagandistická ČT24.
Hulin No More
9. února 2024 • 10:53
@viktor viktor díky, tyhle *** už znám z diskuzí Reflexu
viktor viktor
9. února 2024 • 11:01
@Hulin No More …Škoda, že vás ve VUML nenaučili pořádně anglicky a také samostatně myslet. Teď by se ti to hodilo. Jenom přehodit kabát , nálepkovat a papouškovat ČT24 holt nestačí. Jste jako komouši s Chartou…Doufám, že to vaši voliči vezmou v úvahu. Vyměnit v r. 1989 hlupáky za blbce, nebyl dobrý nápad.
Richard Šebesta
9. února 2024 • 11:14
@viktor viktor On ten pablb neumí ani anglicky ani rusky (hulin)
viktor viktor
9. února 2024 • 11:17
@Richard Šebesta …👍 ale “ stále kvoká, stále kvoká “ 🤪
corpse despy
9. února 2024 • 13:42
@Hulin No More proč jsou vždy lidé jako vy tak agresivní? Někdy mám pocit, že tolik nenávisti, agrese a touhy po zabíjení nemá ani celé Rusko dohromady. Hravě je strčí do kapsy jeden médií vymletý fanatik jako jste vy, neuvěřitelné 🙃
Hulin No More
9. února 2024 • 15:20
@corpse despy děkuju
Lilith Černá
9. února 2024 • 18:16
@Hulin No More FOX se ho zbavil z úplně jiných důvodů. A nerad. Byla to pro něj slepice, co snáší zlatá vejce, ale ne slepice politicky korektní a kvokající lež za lží.
Robert Kvapil
9. února 2024 • 09:31
Jaká ohleduplnost od autora,že nás chrání před nákazou. Berú si roušku.
viktor viktor
9. února 2024 • 09:42
@Robert Kvapil … fialovou ? 🤣🤣🤣
Zdenek1313
9. února 2024 • 09:16
Dobrý rozhovor, dobrý novinář na úrovni, na kterou se místní nuly nikdy nedostanou. Realistický pohled na politiku.
viktor viktor
9. února 2024 • 10:45
@Zdenek1313 …👍👍👍 Přesně vystiženo .
Hagenbaden_2
9. února 2024 • 10:56
@viktor viktor Vy dvě jelita si tleskejte navzájem. Jestli vám oboum přijde Putin jako správná cesta, tak musíte být úplně vymytí. Je jich 13x více a mají 225x větší území, jenže mají jen 4x větší rozpočet, než my! Je to je země chudoby, alkoholismu a násilí (vzájemné i ven). Jestli po tomhle toužíte, tak já tedy ne!
Richard Šebesta
9. února 2024 • 11:30
@Hagenbaden_2 Chlape vy jste úplně mimo. Já jsem poslední kdo chce hájit Rusko. Je to země která má jistě plno problémů ale stejně tak jako země západního světa. I v USA i v EU i u nás je plno chudoby a bezdomovců. Já bych dokonce řekl že v EU má nyní více problémů než kdokoli jiný. Mimochodem čas od času si přečtu na yuotube dva Čechy kteří mají takový sestřih prokládaný i záběry. Jmenuje se to: proč nežit v USA. Jsou to lidé kteří jsou v USA již pár let a jsou tam úspěšní. Přesto varují naše lidi na možná rizika když do Ameriky přijdou.
Já v USA nikdy nebyl nicméně jako člověk důchodového věku mi to potvrzuje starou pravdu a sice že svět není černobílý a že není všechno zlato co se třpytí. Třeba z těch záběrů mne velmi překvapilo kolik tam je bezdomovců a kde všude žijí a jak. Skoro bych řekl,že to ani u nás není tak hrozné.
viktor viktor
9. února 2024 • 12:46
@Hagenbaden_2 …Ty rudý chudáku už ani nevíš, co je slušně vedený rozhovor. Za komoušů jste to neměli a teď za těch překabátěných zmetků také ne. Když se dá slušně hovořit s šéfem Hamásu, nebo jiným vrahem, tak proč ne s Putinem. Ty musíš být hrozný trouba 🤢. Rozumíš vůbec tomu, o čem ti dva hovoří ??? Asi ne, viď. Tak si pusť v neděli toho teplého Vašíka ( “ Ocásky Václava Hlodavce “ ) . On ti to jistě “ vysvětli “ .
viktor viktor
9. února 2024 • 12:51
@Richatd Šebesta… V USA je všechno a platí
“ Jak si usteleš, tak si lehneš “ . Ten Biden s tou městskou , neomarxistickou bandou to momentálně kazí, ale USA to překoná. Lidé jsou tu houževnatí. Zvláště ti bílí…
lennon
9. února 2024 • 13:53
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
jir-ka
9. února 2024 • 18:39
Richard Šebesta . Mám přátele v USA , Kanadě a Austrálii a právě k vůli takovým Putinům odešli ze své vlasti do zahraničí . Někteří po r. 1968 a další postupně po r. 1972 . Mají se velmi dobře , uchytili se a nikdy by se nevrátili . Občas se přijedou podívat a pak zpátky . A s těmi bezdomovci a chudáky je to trochu jinak . Nepracovali a nepracují . Nemusí . Nemusí platit odvody na důchod , nemusí platit zdravotní pojištění , a mnoho jich pracovat nechce . Proto to tam tak vypadá . Je to jejich volba. Ano , u nás to není hrozné . Máme se velmi dobře . EU a ostatní státy mají problémy , ty pominou , ale problémy v rusku jsou trvalé a neřešitelné . Ti co popisují jak je na západě špatně to jsou influenceři , kteří těmito videi vydělávají těžké prachy . A když je totam tak špatné , proč tam žijí , proč se nevrátí zpět ? Oni se mají velmi dobře .
viktor viktor
9. února 2024 • 09:11
Soudruh Bartkovský jako obvykle nadělal spoustu 💩💩💩, která nespláchl a jako správný redaktor Rudého Práva nám i dopředu doporučil jak máme myslet. Já jsem sledoval rozhovor v originále a sledovalo jej současně 70miliónů posluchačů. To je síla. Zamyslete se sám nad sebou pane redaktore. Z vás mám dojem, že “ Pravda a láska vyděsí “. P. S. - Peníze nesmrdí, ale nejsou všechno.
Avatar - našinec}
našinec
9. února 2024 • 11:42
@viktor viktor Myslím si, že většina lidí nejen zde diskutujících ani neví, co je stanice FOX. Že je to "hlásná trouba" republikánů a tvrdé pravice. Takže pokud takové lidi dokáže oslovit Putin, tak jistě na něho nepohlíží jako na sovětského komunistu.
arbitr
9. února 2024 • 08:33
Podle Christiane Amanpourové, šéfky mezinárodní redakce stanice CNN a Steve Rosenberga (BBC) se novináři s n a ž í o rozhovor s Putinem a pokaždé dostanou odpověď "NE"..
„Je to absurdní – budeme i nadále žádat o rozhovor, stejně jako to děláme už léta,“ dodala.Amanpourová.
Když pak jeden novinář souhlas dostane, je to špatně?
Víme, že i u nás si politici i media vybírají, s kým vedou rozhovory a vybírají si podle sebe.
Možná by místo komentářů útržků co kdo také řekl bylo seriozní zveřejnit celý rozhovor (světem sledovaný, pro autora nudný?) - tedy přepis a vlastní komentář připojit na konec, aby si každý mohl svůj názor vytvořit sám a konfrontovat ho s ostatními ?.
Ono je logické, že vždy se najdou zastánci i odpůrci jakéhokoli názoru.
V demokracii a svobodě není cenzura, krom utajovaných skutečností a etiky, nutná.
Hagenbaden_2
9. února 2024 • 10:59
@arbitr Když pak jeden novinář souhlas dostane, je to špatně? Možná proto, že to není novinář, ale vlezdo***ka. Proto taky dostal povolení. Souhlasit s jeho bludy není novinařina.
Richard Šebesta
9. února 2024 • 11:36
@Hagenbaden_2 Vy asi žijete v jiném světě nebo jste načichl propagandou současné vlády a jí podporované médii.Naše největší dezinformační médium ČT si taky velmi, velmi vybírá koho si pozve do vysílání. Jen správné lidi se správnými názory. Už se obuďte !
viktor viktor
9. února 2024 • 14:01
@Richard Šebesta …Máte pravdu a @Hagenbaden kouká jak Kelišová 🤣.
Uživatel_5702261
9. února 2024 • 08:32
Máto běž už do Šluknova kam patříš, seš to nejhorší co Reflex potkalo👎🏿
Tři mačety sorač Tři ***i - Kecy a politika🙉
Hagenbaden_2
9. února 2024 • 11:00
@Uživatel_5702261 Máte možnost číst jiná média. Tohle není povinné ;-)
Soňa Benešová
9. února 2024 • 08:09
Co to je za nulu, ten Karlson? Slyším o něm poprvé.
viktor viktor
9. února 2024 • 09:17
@Soňa Benešová …U nás ( USA ) velice známý novinář. Dříve u FOX. Ale to ty jako fialová trubka nemůžeš vědět. Počkej si na vaše “ Ocásky Václava Hlodavce “. Teplý Vašík , co nesnese jiný názor, než svůj , ti to vysvětlí…😜
Hagenbaden_2
9. února 2024 • 11:01
@viktor viktor To je takový borec, že ho i FOXu vyhodili
viktor viktor
9. února 2024 • 14:07
@Hagenbaden_2 …Václava Havla také odevšad vyhodili a nakonec se stal prezidentem…Nesuďte den před večerem a poslechněte si v klidu celý rozhovor. Tedy pokud máte mozek a jazykově to zvládnete.
Lilith Černá
9. února 2024 • 18:20
@Hagenbaden_2 Vy hlupáku, protože říkal věci, které se dnes nahlas říkat nesmějí. Někde ani potichu! Třeba, že král je nahý a poklekávat před černým kriminálníkem je trapas!
Richard Šebesta
9. února 2024 • 11:37
@viktor viktor Naprostý souhlas !
Lilith Černá
9. února 2024 • 18:18
@Soňa Benešová Tak to jste hodně omezená a nevzdělaná!
Avatar - epr3}
epr3
10. února 2024 • 09:56
@Soňa Benešová Za to, že jsi blbá si můžeš sama.
giorgio287
9. února 2024 • 07:54
Dvě hodiny nudy, servility, lží a propagandy.

Rozhovor Bartkovského s Fialou? 🤣
giorgio287
9. února 2024 • 07:52
Soudruh Bartkovský je tak hodný, že nám z rozhovoru vypíchne jen to důležité a ještě nám to vysvětlí, abychom neztráceli čas...že o nás má ten bolševik starost, abychom názory Vladimíra Putina "špatně" nepochopili!

Velmi pádný důvod rozhovor shlédnout!
Hulin No More
9. února 2024 • 08:27
@giorgio287 Bartkovský ale nemluví k tobě, popleto. Ty jsi tu nějakým omylem.
giorgio287
9. února 2024 • 08:48
@Hulin No More nehul, blbneš z toho
Jan Kalisek
9. února 2024 • 06:45
Putin by měl vypovídat u soudu jako obviněný z válečných zločinu, a ne v nějakém pofidernim interview. Stejně by ve své době dopadlo i interview s Hitlerem. Ostatně ty zjevné paralely mne děsí. Putin napadl své Alsasko. Moc mu to nevyšlo, je to koneckonců hlupák. Nevidím ale nového Churchilla, který by nás nakopal do ***i a probudil že sna.
Avatar - epr3}
epr3
9. února 2024 • 06:54
@Jan Kalisek To by před ním museli k soudu ukrajinští náckové, kteří fakticky tuto válku rozpoutali. Říká se tomu "jít po příčině", ale tahle přiblblá společnost už pouze řeší následky průserů, na které sama zadělala.
Hulin No More
9. února 2024 • 07:03
@epr3 hele epr, v 68 jste rozpoutali invazi?
Avatar - epr3}
epr3
9. února 2024 • 07:19
@Hulin No More Vyjadřuj se jen k tomu, co dokážeš pochopit, to znamená k ničemu.
Hulin No More
9. února 2024 • 08:29
@Hulin No More takže epr, ty souhlasíš s invazí 68? Už se vymáčkni
Jan Kalisek
9. února 2024 • 07:13
@epr3 Pozoruhodné. Rozpoutali válku na vlastním území. A ví, co je nacismus? Nacionální socialismus? Kombinace exaltovaného nacionalismu a vlády státu? Zajel si do Ruska, lepší příklad nacismu dnes jinde nenajde, on "ukrajinští náckové rozpoutali válku...." Ach Bože, a to má volební právo.
Avatar - epr3}
epr3
9. února 2024 • 07:18
@Jan Kalisek S tím volebním právem nápodobně. Přestal číst jen Seznam, Reflex a Forum24 a zkusil si najít něco věcně a obsahově hodnotnějšího.
Hulin No More
9. února 2024 • 07:26
@epr3 nešaškuj se a odpověz jako chlap
Avatar - epr3}
epr3
9. února 2024 • 08:03
@Hulin No More A co ti mám jako odpovědět? Bylo mi šest, ty jsi se ještě houpal v tátovo koulích. Máš o tom nastudované jen romantické bláboly z dnešního zaprodaného tisku a děláš tady chytrého.
Richard Šebesta
9. února 2024 • 11:46
@Hulin No More Hulin s invazí v 68. souhlasí jen komunističtí zrádci Konečná a Skála, měli by viset ovšem jistě nejen oni ale Bilak,Jakeš a další proč se tak nestalo se dnes už nedovíme Havel už nežije a další co o tom tehdy rozhodovali taky ne. Mimochodem za vlastizradu je v civilizované zemi TS. Ale chceš znát pravdu o roce 1968 ? Krom vojsk SSSR nás přepadli i vojska NDR a Polska a představ si že jak Enderáci tak Poláci byli v přepadení naší země nejaktivnější minimálně jako SSSR. Jen mi nějak uniká proč se o tom dnes nemluví ?
Co mysliš ? Zhulený ?
Hagenbaden_2
9. února 2024 • 11:17
@epr3 Tak ty jsi fakt mozkový gigant! Fascinuje mě, jak lidi jako ty mají pocit, že to pochopili a ti ostatní jsou pitomí. Opravdu ne. Jestli tady píšeš takové cancy, tak jsi nepochopil vůbec nic, jen jsi naletěl zcela zjevným lžím. Ale to nevadí, ty se nevzdáš, viď? Koukni se na to, jak ti to šlo ve škole, co děláš za práci, jaký význam mají tvá rozhodnutí v práci atd. Možná ti to o tvé schopnosti myslet leccos napoví ;-). Vlastně ne. Ty to právě proto nebudeš schopný pochopit
lennon
9. února 2024 • 14:33
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Hulin No More
9. února 2024 • 06:42
putin už blábolí jako Klaus. putín je pročeský kolaborant
Avatar - epr3}
epr3
9. února 2024 • 06:52
@Hulin No More Jestli někdo blábolí, tak jsi to ty, Bartkovský, Hraběta a ještě pár podobných pitomečků.
Avatar - epr3}
epr3
9. února 2024 • 06:30
Tak dík, že jsi nám to předžvejkal, ale jestli budu skutečně chtít vědět, o čem byl ten rozhovor, tak si ho poslechnu sám a sám si ho vyhodnotím. Svoji agitku si strč do p.dele.
Hagenbaden_2
9. února 2024 • 11:18
@epr3 Tak jí nečti.
Avatar - epr3}
epr3
9. února 2024 • 13:02
@Hagenbaden_2 Obviňuješ mě z toho, že nechápu, ale píšeš sem jako mimoň naprosté hovadiny. Právě takové sra.ky, jako je ten Bartkovského blábol působí jako spolehlivá naháňka pro ty, kdo chtějí vědět pravdu. Bez jeho článku by si ten rozhovor poslechla tak tak polovička lidí.
Vypasený svazáček se snaží, ale výsledek je přesně opačný.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
9. února 2024 • 06:19
Je moc dobře, že jsou stále novináři schopní vést rozhovor s panem Putinem a seznámit nás se skutečným stavem a důvody obrany Ruska proti fašizující Ukrajině. Je docela zajímavé sledovat zuřivost a nenávist u protiruských dezolátů, pokud se někdo odváží říci pravdu, která se zřetelně liší od jejich lží a polopravd.
Jiri Dolezel
9. února 2024 • 06:32
@RASPUTIN A myslite si tedy, ze Polsko zacalo druhou svetovou valku utokem na Nemecko?
Miroslav Hraběta
9. února 2024 • 08:50
@RASPUTIN Hnusputin, to ale není žádný pán, to je prase. Už to chápeš?? 😃
Hagenbaden_2
9. února 2024 • 11:21
@RASPUTIN Tohle potřebuje mít naděláno úplně všude, především pak v hlavě =O
Pravda a Putin
Co řekl, to nedodržel. Co prohlásil udělal opačně. Ale ty mu rozumíš, viď? Tak se tam odstěhuj. My ho tu nechceme!!!
lennon
9. února 2024 • 15:29
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Lilith Černá
9. února 2024 • 18:22
@lennon Leda v naší totalitě, kde nahánějí učitelku za názor. NIKDE jinde to neexistuje. Všude na Ukáčka serou!
lennon
9. února 2024 • 18:58
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Jaroslav Lajner
9. února 2024 • 04:36
2/2
Osobně si myslím, že kdyby lidstvo princip neřízené řetězové reakce jader těžkých prvků nikdy neobjevilo, už dávno by se naše planeta vařila ve vlastní šťávě. Přesto se hrozba atomové války čas od času skloňuje. Vlastně ani nemusíme trápit paměť a zacházet do dávné minulosti. Bohužel.

Je smutné, že i když SSSR a USA patřily v druhé světové válce mezi spojence, nedokázaly se nakonec shodnout v politické filosofii ani v názorech na uspořádání poválečného světa. Toto permanentní pnutí doprovázené vzájemnými toxickými plivanci a provokacemi má a vždy bude mít největší dopad na duševní kondici civilního obyvatelstva.

Právě v tom spatřuji největší tragédii. Proč se historie zase opakuje? Jsme tu všichni spolu na jedné kouly (vyznavačům placaté Země se omlouvám). Jsme různobarevní, odlišují nás demografické rozdíly i ideály, ale pořád spadáme pod jedno druhové označení. Proč se musíme neustále vraždit kvůli nějakým procentům? Zákony a zbraňové arzenály mají trestat jen terorismus, chladnokrevné vrahy a co já vím... mimozemskou invazi (míněno s nadsázkou). Nebylo by krásné, kdyby se místo financování kravin svět spojil třeba v boji proti rakovině? Jen si vemte, jak by vědecké kapacity pokročily, kdyby peníze tekly jiným směrem. Těch příkladů jsou mraky.

Běžní lidé nemohou v tomto nepochopitelném konfliktu nic dělat. Je jedno jestli jde o Ukrajince, Rusa či Američana. Pořád je to krvavá hra několika mocných lidí, která však většinové obyvatelstvo absolutně nezajímá. Lidé chtějí zakládat rodiny, mít stabilní zaměstnání a dožít své životy pokud možno ve zdraví. Permanentní stres, strašení, brutálně rozdělená společnost... to přeci není život. Proruský dezolát, ukrofil, posluhovač USA. Vždyť je to strašné, jakým způsobem spolu jednáme. Inteligence je po životě tím největším darem, jakým nás příroda obdařila. Asi si jí nezasloužíme.
Hagenbaden_2
9. února 2024 • 11:29
@Jaroslav Lajner Nebylo by krásné, kdyby se místo financování kravin svět spojil třeba v boji proti rakovině?
Bylo! Ale ne všichni myslí tímto způsobem. Kde se na Zemi žije nejlépe víme sami, protože to je právě naše oblast. A že je demokracie blbý, ale nejlepší způsob uspořádání společnosti je také evidentní. Ale to nevyznává každý. Ani zdaleka ne! A Rusko, debilizované po staletí masivní emigrací, je právě tím příkladem, kde vedení řeší své egoistické zájmy a kvalita života obyvatel je vůbec nezajímá. A tak potřebují válku. Bohužel. Osobně chci mír!!! Ale ne mír za podmínek Ruska.
Richard Šebesta
9. února 2024 • 11:57
@Hagenbaden_2 Opět to musím korigovat. Zatím se u nás v EU žije nejlépe ale všeho do času. Za pár let to už nemusí být pravda. Milióny migrantu v západních zemích EU z Asie a Afriky a celková politika EU mohou způsobit,že to nebude pravda.
lennon
9. února 2024 • 14:43
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
lennon
9. února 2024 • 14:41
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Jaroslav Lajner
9. února 2024 • 04:33
1/2

Ono to tak nějak smrdí z obou stran. Tedy od USA i Ruska. Samozřejmě z laického pohledu a já jsem v tomto ohledu kovaný laik. Každopádně děkuji za výtah.
USA ani Rusko není mou modlou. Historie je však jasná a bohužel děsivá.
V okamžiku, kdy lidská inteligence zjistila, jaké síly lze dosáhnout štěpením a slučováním atomových jader, vstoupilo lidstvo do nové éry dějin. Projekt „Manhattan“ vedený americkým teoretickým fyzikem Robertem Oppenheimerem rozjel sled událostí, na jejímž konci stál zrod moderní a do té doby nevídané zbraně hromadného ničení. Nastal atomový věk, jehož hrůznou tvář bude navždy symbolizovat závěrečná fáze druhé světové války, kdy Spojené státy americké úspěšně dokázaly, že pojem „peklo na Zemi“ není jen prázdnou frází nějakého pomateného evangelisty. 6. a 9. srpna roku 1945 došlo ke svržení dvou atomových bomb na japonská města Hirošima a Nagasaki. Krvavá pečeť statisíců mrtvých Japonců přispěla významnou měrou k ukončení nejděsivějšího válečného konfliktu, jaký kdy lidské plémě rozpoutalo. Sotva jeden konflikt skončil, už se rozjížděl další. Tentokrát byl ovšem jiný, tichý, pomalu doutnající, s neustálou tenzí zasévat do milionů lidských srdcí pocity strachu a nejistoty.
Toto táhlé období započaté zhruba v roce 1947, pro které bylo příznačné především vyhrožování, ostré provokace a různé sabotáže, dnes označujeme termínem „studená válka“. Stav permanentního vojenského a politického napětí, zejména mezi SSSR a USA, dosahoval svého maxima v průběhu osmdesátých let. Obě supervelmoci disponovaly (a stále disponují) ohromným množstvím jaderných hlavic, které mohou lusknutím prstů proměnit celou planetu Zemi v hromadu sutin, ale paradoxně fungují i jako „mírová“ zástava. Pověstné červené tlačítko mohou teoreticky stisknout jedni, a ti druzí učiní v odvetném útoku naprosto to samé. Jenže tohle nikdo nechce. Hranice mezi vítězstvím a porážkou by se vzájemně setřely.
lennon
9. února 2024 • 14:44
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Richard Šebesta
9. února 2024 • 15:57
@lennon A ty si umyj nohy ( smrdí) !