Divoký kačer

Zpět na článek

Já nejsem bakterie ruského světa. Já se tak jenom chovám, aby mě volili lidi, obhajuje se Babiš

10 komentářů

Aleš Bleha
11. února 2024 • 18:53
Ten článek má být legrace ale je to spíš vyjádření reality jak estébáckej udavač uvažuje.
Saša Krach
8. února 2024 • 15:24
Starší lidé někdy věřili novináři jak lékaři...Dnes si musíš dát na pisálka velký pozor...Po přečtení ...se můžeš hned dostat k lékaři...,😝😝😝😝😂😂😂😂😂
Avatar - denisz}
denisz
8. února 2024 • 10:04
Bylo to Ukrajině podsunuto podivným neseriózním spolkem „Evropské hodnoty“ a jim podobnými. O Ukrajině ten jejich nechutný seznam „Bakterie ruského světa“ jen svědčí, jak si drze nevhodně dovolují kde co, když jsou dnes tak nekriticky hájeni.
Jan Nowak
8. února 2024 • 07:04
Češi ! Nevolte ruské bakterie a bacilus !
Tomáš Kostelecký
8. února 2024 • 00:43
Bolševický potkan. Utratit.
Michal Kelner
7. února 2024 • 23:13
Kupodivu mi tu chybí reakce těch zahořklých neúspěšných občanů s jedním chromozomem.
Jinak Dominiku dnes opět jednička s hvězdičkou.
lennon
7. února 2024 • 22:06
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Viktor Blaha
7. února 2024 • 20:11
Dominik přestal dělat satiru a dal se na zpravodajství? Kdybych nevěděl, že to je Káčer, tak si myslím, že je to pravdivý článek.
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
7. února 2024 • 21:23
@Viktor Blaha
pozná se to snadno... Kdyby to byl reál, tak neřekne "Já nejsem bakterie...", ale jako správný východňár řekne "Ja som neni baktéria..."...
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
7. února 2024 • 19:05
Problém je, že ten fiktivní rozhovor není satira či parodie. Je více, než reálný. Přesně takhle kuní ksicht uvažuje, přesně proto mění své názory jako ponožky. Když s tím svým projektem ANO začínal, cílil na frustrované voliče napravo od středu. Na sirotky po Věcech veřejných, na renegáty od modrých ptáků. Čas oponou trhnul, tihle voliči mu zdrhli a on převzal voliče od bolševiků a socanů. A ti chtějí slyšet to, že nechceme být v EU a že chceme být kamarádi s ruskem. A že pak bude líp. Kuní ksicht jen přizpůsobil nabídku poptávce, pro něho je politika čistokrevný byznys... Ostatně přesně proto do ní před těmi 12 lety šel, nebavilo ho už platit úplatky, rozhodl se, že optimalizuje náklady na korupci. A povedlo se mu to. Svoje voliče korumpuje za erární peníze a ti mu umožňují ochránit si byznys bez dalších úplatků. Win-win strategie... Jen to má tu nevýhodu, že musí hrát roli ruské filcky...