Rozhovory

Zpět na článek

Fundová: Nova byl lunapark devadesátek. Některé pořady byly bizarní, ve Snídani s Novou se vysílala erotika

12 komentářů

Gekko Gordon
6. února 2024 • 01:40
Osoba Fundova! Rozhovor o Nove na podcastu je total trash. Mluvit o necem a nepripravit se je trapas. Redaktor ktery ten rozhovor vedl je snad permanentne sjetej. Nevi kde je a kdy je!
Pavel Maleček
4. února 2024 • 09:22
Dodnes se pochechtávám při vzpomínce na Železného kecy, že prý NOVA bude intelektuální televize. Když obratem na společnost vyvalila tu nejubožejší lidskou špínu. Což pravda v nejen v médiích nejvíc zisku nese. To, že ze svých z šíření lidské špíny miliardových zisků sem tam uplivne párset tisíc pro nějakého toho chudáka (tedy jako obyčejný člověk halíř) na tom nic nemění.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
4. února 2024 • 12:09
@Pavel Maleček..... Máte pravdu tehdy. Ale dnes je NOVA, ve srovnání s ČT, opravdu intelektuální, tedy alespoň co do objektivity zpravodajství.
reproman
4. února 2024 • 17:26
@RASPUTIN Pitomost. Nova měla objektivní zpravodajství někdy kolem roku 2000. Dnes je tak na úrovni Blesku.
Zdeněk Krška
4. února 2024 • 08:33
Nejlepší je, když nás o devadesátkách poučuje někdo, kdo v té době tahal kačera na pískovišti.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
4. února 2024 • 07:35
NOVA byla jenom jedním z podporovatelů hlubokého poklesu celospolečenské morálky a slušnosti, kdy tento pokles je standardní součástí demokracie a pokračuje stále.
Zdeněk Krška
4. února 2024 • 08:32
@RASPUTIN A na vás je to fakt vidět.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
4. února 2024 • 12:14
@Zdeněk Krška .. Ano, jsem prostě jenom další oběť demokracie..
Mirek Ohmálek
4. února 2024 • 10:18
@RASPUTIN tohle je VTIP DNE 😂

kázání o morálce a slušnosti od člověka který od rána do večera kydá špínu na všechny a na všechno, hejtuje u každého článku co se na Reflexu objeví 🫣🙄
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
4. února 2024 • 12:07
@Mirek Ohmálek ...Co je na tom divného ? Jsem prostě demokrat.
reproman
4. února 2024 • 17:28
@RASPUTIN Vy mně připomínáte jednoho mého učitele na střední škole za bolševiků. To bylo podobný hovado.
Gekko Gordon
6. února 2024 • 01:23
@RASPUTIN Vidime co se z tebe stalo.