Komentáře

Zpět na článek

Odejdou z vlády a bude Bartoš rekordman? Čtyři důvody, proč sledovat zítřejší sjezd Pirátů

18 komentářů

Tomáš Kostelecký
13. ledna 2024 • 22:19
Všechno lepší než soc komouš, agent Kavan , nebo deb il Zaorálek ,kámoš Ovara.
Martin Tuhý
13. ledna 2024 • 11:53
Piráti by měli jít do opozice, ve vládě jsou kvůli své slabé pozici po vykroužkování od STAN ve vleku zločinecké ODS a v opozici není jediná volitelná strana. Piráti v opozici by pomohli sobě i ČR.
Saša Krach
13. ledna 2024 • 11:05
Piráti, dnes již usedlá strana která se v dnešní době vyznačuje především, že není vidět. A ...částečně neprůhlednou politikou své základny....Doby kdy tato strana byla pro mladé je pryč. Nakonec i předseda Bartoš je dnes usedlý dědek,,,který zapadá mezi vládní partu....Partaj která působí ve vládě a svou poslušnotí ztratila svůj image..😛😛..Pokud Bartoš vyhraje má slova se náplní....😂😂
Tak ......Ahoj.😂😂😂😂😂A dobrý vítr do plachet....
Pavel Maleček
13. ledna 2024 • 09:43
Piráti samozřejmě z vlády neodejdou. Nejde totiž jen o těch pár jejich ministrů, ale i o stovky dalších, ne díky schopnostem, ale díky partajní "kvalifikaci" nalezlých do vyšších pater státní správy a státních firem. A užívajících si tak moc a příjmy, na které by v běžném životě nikdy nedosáhli. Když odhadem jde o až čtvrtinu pirátské, sotva 3000cové partaje.
No a většina z nich by s odchodem Pirátů z vlády, obratem ve státní správě skončila. Což by ty, co nyní Pirátům velí kejhák (ten mocenský) stálo.
Richard Šebesta
13. ledna 2024 • 09:52
@Pavel Maleček Souhlas. Za vším jsou many ono staré cherche la famm už dávno neplatí !
Avatar - Uživatel_5700993}
Uživatel_5700993
13. ledna 2024 • 09:13
Piráti se musí především připravit na mediální "válku". Jim jediným věřím, že nepůjdou NIKDY s kuním ksichtem do koalice, tudíž právě na ně se soustředí ofenzíva koblihové tlupy. Pokud tuto válku Piráti neustojí, nemají šanci na existenci. Kuní ksicht nebude útočit z podstaty věci na ODS, tam bude útok jen na lidi kolem Fialy, estébák potřebuje někoho do koalice. Na lidovce také útočit nebude, ti jsou připraveni na koalici s kýmkoliv a kdykoliv. Na TOP09 útočit nemusí, ta se rozpadne sama. A velice brzy se ukáže, že to takhle bude. Eurovolby, jindy volby čtvrté kategorie, se přesně z tohoto důvodu stanou první linií boje. Proto kuní ksicht už vytáhl karavan a přesně proto začíná vytahovat svoje oblíbená témata. Green deal, euro... Co na tom, že to první podepsal a to druhé prosazoval, moc dobře ví, jaký intelekt mají jeho voliči...
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
13. ledna 2024 • 08:23
V současné době je to nejzbytečnější strana v Česku, takový trpěný přílepek k vládnoucí koalici.
Avatar - Uživatel_5700993}
Uživatel_5700993
12. ledna 2024 • 23:17
Piráty jsem nikdy nevolil a patrně ani nikdy volit nebudu. Z programových důvodů. Nicméně jsem rád, že tu strana tohoto typu je, prostě a jednoduše proto, že v demokratické společnosti je poměrně silné procento levicových liberálů a ti prostě a jednoduše budou vždy hledat stranu, která jim bude vyhovovat. jinými slovy je lepší, když jsou tu Piráti, než aby tihle voliči volili nějakou "ulítlejší" partaj nebo byli po dvou procentech rozdrobeni mezi 5 pidistraniček a relativně tím zvyšovali výsledek populistů typu ANO. Problém Pirátů je ten, že neměli do současné vlády vůbec vstupovat a měli být demokratickou opozicí, měli být alternativou, měli být tou štikou v rybníce, z které by měla vláda strach. Prospělo by to jak té vládě, tak Pirátům... Konkurence je dobrá i v politice... Problém české společnosti je ten, že spoustu lidí ve skutečnosti žádná demokracie nezajímá, ochotně naskočí na stupidní antikampaně, ochotně převezmou rétoriku marketingových týmů politických predátorů, ochotně se nechají krmit nesmysly z řetězových mailů...
Oskar Arely
12. ledna 2024 • 20:56
Pane Hraběto, vy jste zřejmě staré svazácké prase, pan Šebesta zde slušně vyjádřil svůj názor a vy jste ho ihned nazval ruskou filckou. Podle mě jste hnusnej, drzej spratek, svazák , který neví co je to demokracie.
Miroslav Hraběta
12. ledna 2024 • 21:31
@Oskar Arely Mě vůbec nezajímá, co jsem podle tebe, jelito. Zkus si dodělat základku a zkus mi to napsat once more, stupid. A teď lehni, čokle 🖕
Miroslav Hraběta
12. ledna 2024 • 21:37
@Oskar Arely Pro hadrníky tvého typu, jež se jmenují ve skutečnosti Pepa Trubka z Dolní ***né, jež vyšli v sedmé třídě základky, mám fakt slabost 😃😃
Richard Šebesta
12. ledna 2024 • 19:06
Piráti jsou strana na odpis.Už to jaké KO dostali ve volbách když mají jen 4 poslance hovoří o mnohém. Jejich ministr Lipavský je suverenně nejhorší ministr zahraničí od listopadu 89.Kdyby vypadli ze sněmovny příští rok v říjnu byl bych rád. Pro českou společnost jsou KATASTROFOU !
Miroslav Hraběta
12. ledna 2024 • 20:22
@Richard Šebesta Šebesta, ty ruská filcko, ani se nedivím, že ti Lipavský pije krev. To už tak rudým šmejdům dělá. Šebesta, přiznej se, že jsi největší hňup českého internetu, legendarní Hulín 😃😃 Je dobře, že to cítíš coby katastrofu. Hmyz tvého typu si nic než katastrofu nezaslouží 🚾
Avatar - Uživatel_5700993}
Uživatel_5700993
12. ledna 2024 • 23:05
@Richard Šebesta
mě vždy fascinují tyhle kategorické soudy, kdo je nejhorší ministr všech dob, kdo je nejhorší vláda všech dob atd. Lipavský je podle mě naopak jeden z těch lepších, ono se stačí podívat na seznam ministrů zamini a vždy si položit otázku, zda byl třeba Zaorálek lepší, zda byl třeba Cyril Svoboda lepší atd... Já nikomu názor neupírám, ale mám dojem, že jsme se posunuli někam do iracionálna a místo argumentů se potácíme jen v nějaké virtuální mlze...
Richard Šebesta
13. ledna 2024 • 09:49
@Uživatel_5700993 To není jen můj názor ohledně Lipavského. Jistě na každého člověka může mít více lidí různé názory, je to i dle politických názorů. Na hodnocení Lipavského se tak shodli např.Drulák i Zaorálek a další diplomate. Navíc a to je neoddiskutovatelný fakt,je Lipavský mladý a nemá potřebné zkušenosti z diplomacie a zahraniční politiky,on má ale správné názory a to je hlavní.Přirovnal bych ho ke dvěma neumětelům z minula Gross a Ruml.Ruml byl ministr vnitra 1992-1997 za ODS. Práci policie nerozuměl vůbec a jeho jedinou kvalifikaci bylo,že byl disident, práce policie tehdy podle toho vypadala.Jednim slovem katastrofa a Gross za Zemana to bylo něco podobného,jeho kvalifikaci na ministra vnitra bylo že byl ajnzboňák a zase byl hlavně aspoň tehdy loajální k Zemanovi.To je " dobrá" kvalifikace že ?
Avatar - Uživatel_5700993}
Uživatel_5700993
13. ledna 2024 • 10:41
@Richard Šebesta
)))))))) rozesmálo mě to, že se na tom shodl Zaorálek... Zaorálek je největší hnida české politiky, soupeřit s ním může snad jen Cyril Svoboda. A ono je to jednoduché, jak lepanec. A jmenuje se to volby. Socani pod vedením Zaorálka dokázali takřka nemožné a z kdysi více jak 30 - ti procentní strany s miliardovým majetkem se stala tříprocentní strana v exekuci... A znovu: já Pirátům nijak nefandím, ale budu tisíckrát raději, když levicové voliče bude reprezentovat tato strana, než nějaká šílenost...
Richard Šebesta
13. ledna 2024 • 11:56
@Uživatel_5700993 Chlape máte mylné informace.Zaorálek nikdy soc.dem. nevedl. To jen abychom si ujasnili fakta. A já taky nejsem volič soc.dem. a nebudu a Zaorálek rovněž nepatří k mým oblibeným politikům.Ale to neznamená,že někdy nemůže mít pravdu i ten politik který není můj šálek kávy. No a o Lipavském to tvrdí více osob třeba Marek Obrtel tedy nejen oni dva mnou uvedeni. Každý může mít svůj názor a já vám ho neberu, ale levicové voliče Piráti podle mne neosloví,a doufám že vypadnou ze sněmovny. Našim voličům nemají reálně co smysluplného nabíd­nout­.Lega­liza­ce drog a podobné nesmysly ?
Avatar - Uživatel_5700993}
Uživatel_5700993
13. ledna 2024 • 12:06
@Richard Šebesta
nechci poučovat, ale vedl...))) byl to tzv. triumvirát, kdy před volbami 2017 stranu vedl Sobotka, Chovanec a právě Zaorálek... A mě je opravdu jedno, co o kom kdo kdy a kde řekl. To je virtuální realita. Mě zajímají fakta a faktem je, že si Česko PODLE MÉHO NÁZORU nevede v zahraniční politice vůbec špatně. Můj názor, nic víc... A jak m,y karbaníci říkáme, ukázaná platí a tou ukázanou jsou v politice volby. A ty rozhodly, že kreatury typu Zaorálek skončily na smetišti dějin. A klidně to ten osel může zkusit znovu znovu a dostane znovu napráskáno... Takhle jednoduché to je...