Komentáře

Zpět na článek

Top 3 muži bátoriády: Dobeš, Bárta a premiér Nečas

11 komentářů

pavel1943
19. srpna 2011 • 10:51
Holec už vím že jste bl...c
aznom
18. srpna 2011 • 18:23
Skončil pochod našich teplých spoluobčanů a je tu "Bátora" jaké potěšení pro "Sendymena a jeho nohsledy" opět je o čem sáhodlouze blábolit.Tak do toho čulibrci.
sendyman
20. srpna 2011 • 01:54
Nauč se můj nick, když už o mně blábolíš, buzničko!
aznom
20. srpna 2011 • 10:45
Já jsem třeskutě hetero,tvoje stará by o tom mohla vyprávět!
sendyman
20. srpna 2011 • 13:15
Jestli seš na starý, tak to je mi tě fakt líto.
*** a ještě deviant, to je ďábelská kombinace.
aznom
20. srpna 2011 • 15:07
Hele zlato,ty tak rád papouškuješ výraz "***",že ty v tom jedeš,co ty starý koště?
sendyman
20. srpna 2011 • 19:12
Ty musíš mít v životě velikej mindrák, když si ho léčíš tady. Řekl bych, že tvoje nevyřešená sexualita bude ten nejmenší.
skorpios
18. srpna 2011 • 13:23
to je normální. Nikdo nemá pravdu vždy a proto si vyber s čím souhlasíš. Ovšem Holec je trapný (téměř)vždy. Díky Holče a Bucherte dnes je úspora 40 Kč , respektive 39, za poslední číslo doma.
Také děkuji volně přístupným regálům s časopisy za možnost nekoupit zajíce v pytli
pismenacislice
18. srpna 2011 • 12:04
Pro mě ael je nějvětším šaškem Gazík a celá TOP09. Nadávám si, že jsem je volil.

Třeba včera večer jsem nevěřícně poslouchal pan Gazdíka v ČT, když vysvětloval svoji teorii o tom, že politik (Schwarzenberg) může být být sprostý a může napadat úředníky mimo jeho resort - to protože je politik. Ale úředník (Bátora) musí držet klapačku, i když ho politik napadá.

Já bych řekl, že je to spíš obráceně. Vysoký politik by se měl krotit a vynechat řeči o "pomatencích" na adresu úředníka, který ani nespadá pod jeho resort. Al vyhodit zaměstnance jen proto, že s jeho soukromými názory nesouhlasím, to by pro mě bylo silné kafe. Jestliže žijeme v demokratickém státě, tak bychom měli zaměstnance soudit podle toho, jak odvádějí svoji náplň práce. Ale rozhodně bychom je neměli hodnotit podle politického přesvědčení.

Prostě s názory, jaké má pan Bátora, nesouhlasím. Ale budu bojovat za to, aby je mohl sovobodně říkat.

A v tomto případě platí: Politická korektnost = pošlapání svobody slova + hanobení přesvědčení člověka
sendyman
18. srpna 2011 • 13:12
Tak s tímto názorem souhlasím!
I když občas taky souhlasím s některými názory pana Bátory.
A vlastně taky souhlasím s některými názory pana knížete.
Sakra, to je schíza!