Komentáře

Zpět na článek

Kryštof Pavelka: Jak zničit Twitter aneb Dovede Elon Musk síť X k bankrotu?

6 komentářů

RobiSeg
11. prosince 2023 • 06:17
"....bude to důkaz, že miliardář vlastně není ani dobrý manažer, když nemá za zády stát." Co mi to jen připomíná z naší malé středoevropské kotliny?
Milan Čech
11. prosince 2023 • 16:57
@RobiSeg 25085? !!!
Hulin No More
10. prosince 2023 • 23:08
zuckerberg je žid, proto nemá problém s židovskými inzerenty z hollywood. musk jako jeden z mála není. openai, facebook, google, microsoft žid vedle žida. nejde o to, že by se reklamy židů zobrazovaly vedle obsahu hamasu - na to má x algoritmy. problém pro něj jsou zájmy židů. prostě nechtějí vykrmit platformu, kterou nemají pod kontrolou. jediný, kdo si s židy může dělat co chce je apple, a taky to dělá. židovský google mu platí za vyhledávání(!), židovské banky poplatky za transakce přes iphone(!), židovskému facebooku přivřel solidně příjmy z reklamy...jinak je musk fakt ***.

btw udělej si jasno, jestli chceš overpolished internet nebo svobodu. píšeš skvěle, ale proti sobě.
Milan Čech
11. prosince 2023 • 16:54
@Hulin No More Vida, další xxx, za jehož nuzný život může kde kdo, tentokrát Židé 😎
Hulin No More
11. prosince 2023 • 18:10
@Milan Čech kámo, můj svět je overpolished apple. já si se židy dělám co chci
reproman
10. prosince 2023 • 16:36
Tak Twitter (teda X) nepoužívám, Teslou nejezdím, Starlink taky nepoužívám, na Mars se nechystám. A pro ten případ, že by Musk koupil pivovary, vinařství nebo palírny, jsem abstinent.