Komentáře

Zpět na článek

Základní matematika dělá lidem z OSN problém, těží z toho hlavně Hamás

24 komentářů

Karobeena Med
11. prosince 2023 • 23:47
Přepočítávání obětí je za dané situace cynické. Právě tak bychom mohli zpochybňovat informace z druhé strany. V tomto konfliktu zemřelo na obou stranách příliš mnoho nevinných lidí, a proto bychom s nimi měli mít soucit a snažit se o co nejrychlejší ukončení konfliktu.
Bruno Ferari
11. prosince 2023 • 09:59
Kdyz se kaci les, letaji trisky. Kdyby teroristi Hamasu neukryvali svou vojenskou infrastrukturu mezi civilisty, mohly byt pocty obeti asi mensi. Takze za Palestinske mrtve muze Hamas.
Marie Ziani
11. prosince 2023 • 11:59
@Bruno Ferari to co si myslíte ,si vymyslel Tsaal,aby mohl zneutralizovat celou Gazu.Kdo ví,kde se ukrývá Hamas.Asi jen oni sami a jejich představitelé v Kataru.
Bruno Ferari
11. prosince 2023 • 13:46
@Marie Ziani Ti Palestinci, kteri si udelali zabijacku v kibucech a hudebnim festivalu v Kataru jiste nubudou.
Pavel Maleček
11. prosince 2023 • 08:14
Naopak - v OSN umí počítat moc dobře. Hlavně to, kolik jim podpora islámpalestinské dezinformační kampaně od ropných šejků vynese. OSN je též jen organizace stvořená a provozovaná hříšnými lidmi, pro něž přes ty všemožné kecy o dobru a rovnosti pro všechny, je prioritou jejich kapsa a moc.

Když si k tomu přidáte, že většina zemí dnes v OSN zasedajících, je tak či onak ovládána islámem, máte v tu ránu jasno ... nejen o tom, že OSN papalášstvo počítat umí zatraceně dobře.
Uživatel_5559876
10. prosince 2023 • 22:45
Stejně jako Ruským politikům, se nedá Hamasu věřit ani nos mezi očima. Manipulují s počty obětí a díky politickým pkám v OSN, ale i jinde se jim to dost dobře daří.
Uživatel_5542819
10. prosince 2023 • 15:59
Nechápem, čo je to za výslovnosť : Hamááás ? Je to niečo ako slovenské Píšťany , v Ružomberoku, Modrá a havlovské Mečááár ...
viktor viktor
10. prosince 2023 • 14:45
Počítal někdo během 2. světové po bombardování Drážďan spojenci oběti a rozdíl mezi nacisty a “ civilisty “ , voliči nacistů? Nikdo ani nepípnul. Tak nechte Izrael totálně zlikvidovat teroristy Hamásu i s tím okolím, které je volilo.
Saša Krach
10. prosince 2023 • 15:51
@viktor viktor Viktorie byl jsi volit před rokem 89...Určitě byl...Tak výš jak se volí pod bičem.Prosim nepiš blbiny......😭
viktor viktor
10. prosince 2023 • 16:13
@Saša Krach Nebyl ! Já volím přes 50 let v USA. Ale v Gaza volili SVOBODNĚ pod vládnoucí Fatáh, který volby dokonce prohrál. Zcela regulérně. A pak začal vítěz voleb Hamas vraždit. Takže nevím na co narážíte. S tím neměl Izrael nic do činění.
tempter
10. prosince 2023 • 18:20
@viktor viktor Tak to dopadá, když si Cyrda povídá s Cyrdou... Blbečci z jedné trollí kryptokomoušské farmy.
Saša Krach
11. prosince 2023 • 08:45
@viktor viktor Omluva...nevěděl jsem že jsi v USA..
Vysvětlení ..U nás za komoušů se také volilo...výsledek voleb­...99­procen­t...po­kud si nešel byl problém ..Temper běžel první aby ho nikdo neviděl a odvolil...i když pitomec nesouhlasil...a bůh ví jak to probíhalo v Gaze...Je možné že Temper pokud by tam volil....Byl by zase první..pitomec
viktor viktor
11. prosince 2023 • 10:38
@Saša Krach…Neomlouvejte se. To je OK. Jistě máte pravdu. Já pamatuji komouše a volby konce 50. let. Proto nevěřím funkcionářům KSČ ( agent Pávek, agent Pithart, Kohout atd. ) , že jsou teď jiní. Jsou to stejné prospěchářské hnidy jako tehdy. Jen přehodili kabáty a sají dál státní kasu za potlesku užitečných idiotů, kteří neznají zaludnost komoušů.
viktor viktor
11. prosince 2023 • 10:43
@Saša Krach…Toho “ tempter “ neberte vážně. Umí jen nadávat a nálepkovat. Je to vulgární imbecil s vodnatou hlavou , takže nemocná osoba a nestojí za reagování.
valerius F1
10. prosince 2023 • 12:22
Nejak tomu nerozumim, muze mi to nekdo vysvetlit?
"Například 6. listopadu byl celkový počet palestinských obětí v Gaze 10 022, z toho zemřelo 2 550 žen, 4 104 dětí a 596 seniorů"
Me z toho vychazi (pomijim-li existenci pruniku) 10 022 - 2 550 - 4 104 - 596 = 2772 mrtvych muzu.
"O 24 hodin později 7. listopadu stoupl počet obětí na 10 328, to je nárůst o 306 obětí. Počty obětí v jednotlivých skupinách žen, dětí a seniorů v součtu stouply o 337"
2772 - 337 + 306 = 2741 mrtvych muzu.
A nechapu tedy prezentovany dusledek "Počty obětí v jednotlivých skupinách žen, dětí a seniorů v součtu stouply o 337, což nedává dohromady celkový denní nárůst. Na výsledek můžeme nahlížet tak, že ten den nezemřel v Gaze žádný muž".
Neverim cislum Hamasu, snazim se jen pochopit uvazovani reflexu nad prezentovanymi pocty Hamasu.
Marie Ziani
10. prosince 2023 • 13:17
@valerius F1, pocty obeti jsou jen priblizne.Kolik je jich asi v troskach zbombardovanych budov.
valerius F1
10. prosince 2023 • 13:21
@Marie Ziani Nemluvim tu o skutecnem poctu obeti ale o vypoctech a (domnivam se nelogickych) zaverech reflexu delanem z prezentovanych cisel.
Milan Čech
10. prosince 2023 • 13:52
@Marie Ziani Normální je započítat oběti až poté, co jsou nalezeny a evidovat nezvěstné. To, co dělá Hamás je vylhaná propaganda. A kdo tomu věří, rozum zřejmě někde zapomněl.
Marie Ziani
10. prosince 2023 • 15:58
@Milan Čech, je to vůbec možné při tom katastrofalnim bombardování?
Milan Čech
10. prosince 2023 • 18:42
@Marie Ziani To bombardování úplně katastrofické není. V Alepu v Sýrii například Rusáci rozstříleli všechno napadrť asi jako v Bachmutu, kde nezůstal stát jediný dům.
Marie Ziani
10. prosince 2023 • 18:51
@Milan Čech ,nevím, odkud máte informace.Já jsem prozatím nic tak bestialniho neviděla.
Saša Krach
10. prosince 2023 • 16:04
@valerius F1 Tak tam zajeď na týden ..a myslím že tě ty počty mrtvol přejdou rychle 😝😝😝😝
valerius F1
10. prosince 2023 • 17:36
@Saša Krach Clanek je o "matematice" (i kdyz...) a k tomu jsem se vyjadroval.
Saša Krach
10. prosince 2023 • 12:14
Pořád mně nejde do hlavy že....
Do OSN posílají státy světa úplně nepoužitelné zástupce ...😝😝😝😝😂😂😂