Divoký kačer

Zpět na článek

Československý velvyslanec Čermák se vrátil ze své mise v Rusku z Polska zpět do ČR. Mise nebyla úspěšná

22 komentářů

viktor viktor
6. prosince 2023 • 12:05
A teď ještě pochytat vládní dezinformátory , včetně Hradních soudruhů , a na České politické scéně se to uklidní. Pak bude možné v klidu prošetřit i tu několikamilionovou dotaci na Jurečkův kravín, Dozimetr, „Barmské ženy“ , 3 ministerstva navíc , ČEZ atd. Slušní občané se již těší 👍😜. TAK DO TOHO !
kovarik
6. prosince 2023 • 15:30
@viktor viktor Můžete prosím vyjmenovat ta 3 ministerstva navíc? Ale pozor - ministerstva - ne členy vlády bez ministerstva. Pokud to zvládnete tak, se vám omluvím, pokud ne, tak jste sprostý bolševický lhář. A s těmi soudruhy - kolikrát jste byl na výslechu na StB? kolikrát vás komunisti vyhodili z práce z politických důvodů?
viktor viktor
6. prosince 2023 • 16:47
@kovarik …Nadávat umíte hezky 👍 Vy budete jistě StBák v důchodu. Doufám, že vám sníží důchod, až vyhodí toho nomenklatůrního bolševíka s maminou politručkou z Hradu a Mr. Nutella zůstane v kravíně. Ty tři ministerstva bez porfejí i s personálem existují. Stejně i ta další placená místa “ poradců “ pro kamarády. Hledejte a nevyjařujte se jako hulvát z “ Milion chvilek pro demagogii “ . Mohl bych si jinak myslet, že jste do příbuzna s P. Novotným a toho se slušní lidé štítí ….
Marián Potůček
6. prosince 2023 • 10:47
Tohle stvoření společně s Peterkovou a Vrábelem mě neskutečně baví. Osobně mi to přijde jak nějaká proruská sekta bláznů a dezinformátorů co jen umějí tahat z pomatených proruských dezolátů, Chlastenců a Flastenců peníze.
Jan Skrčený
6. prosince 2023 • 09:40
Jedna věc mě nesedí. Vaše články mají takové nadpisy , že někteří lidé s malou inteligencí jim uvěří, když si přečtou pouze nadpis.
kovarik
6. prosince 2023 • 10:01
@Jan Skrčený jak jste přišel na to kravininum "mě nesedí"? 3. pád mně nebo mi.
Marián Potůček
6. prosince 2023 • 10:49
@Jan Skrčený Honzíku co přesně ti nesedí brouku? Článek je absolutně geniální. Na rozdíl od tebe.
kovarik
6. prosince 2023 • 15:31
@Jan Skrčený Pokud někdo v tomto nadpisu nepozná ironii, tak je prostě blb a není třeba se jeho názorem zabývat.
Hulin No More
6. prosince 2023 • 04:13
poslední naděje na ruské tanky dochlastala
Tom Vin
5. prosince 2023 • 23:57
Jako vždy, excelentní.
PUPAK02
5. prosince 2023 • 21:35
Kauza Čermák je ostuda této vlády. Pronásledovat někoho za blbost je vrchol. To můžou rovnou zavřít půlku populace.
kovarik
5. prosince 2023 • 22:36
@PUPAK02 Já bych byl dokonce i pro to, aby byli stíháni ti, kteří plácají hovadiny či lži. Jak jste přišel na to, že je Čermák či někdo jiný pronásledován vládou?
PUPAK02
6. prosince 2023 • 07:06
@kovarik
vrať se na Slovač a nevysírej tady, bolševiku.
Miroslav Hraběta
6. prosince 2023 • 07:35
@PUPAK02 Chamraď jako Čermák patří za mříže. Třeba se taky brzy dočkáš...
kovarik
6. prosince 2023 • 10:08
@kovarik a při tom stačilo slušně odpovědět - jak jste přišel na rto, že Čermák je pronásledován vládou?
viktor viktor
6. prosince 2023 • 07:31
@PUPAK02 …Za blbost by měli zavřít ještě pana Nutellu a jeho tým. A k tomu přihodit Pekarovou, Černochovou, Kovářovou, Bendu atd. 😜 Stejně jsou v té politice jenom k 💩 .
Uživatel_5670214
6. prosince 2023 • 09:14
@viktor viktor
až se bude zavírat za blbost, tak z kriminálu nevylezeš.
viktor viktor
6. prosince 2023 • 09:32
@Uživatel_5670214 Nadávky a nálepkování pravdu neumlćí, uboźáku. Tleskej dál soudruhům z Hradu a vlastizrádcům ze Strakovky. Dr. Chocholoušek se na tebe zlobit nebude.
kovarik
6. prosince 2023 • 10:10
@viktor viktor hm ... a proč nejste v politice vy - když víte, že to dělají blbě, tak asi víte, jak by se to dělat mělo. tak šup - do toho.
Uživatel_5670214
6. prosince 2023 • 09:16
@Hraběta
pán je bývalý kádrovák, nebo bolševik? Asi obojí, co ?
Radim Měcháček
5. prosince 2023 • 19:36
Měli mu dát víc , než pět let , protože urazil naši vládnoucí třídu a tím se dopustil vlastizrady . Nenecháme si někoho vyprazdňovat se na naši vedoucí úlohu naši strany a pětikoaliční vládu , která koná dobro pro naši společnou věc . Ať žije vedoucí síla naši vlády ODS a s ní i starosta Řeporyjí , který miluje ČESKÝ NÁROD nadevše . ......
Miroslav Hraběta
6. prosince 2023 • 00:07
@Radim Měcháček On nikoho neurazil, jen je to obyčejný proruský šmejd s IQ 39, který si myslí, že na něj neplatí zákony...