Zprávy

Zpět na článek

VIDEO: Jiří X. Doležal se pokusil připoutat k ochráncům životního prostředí

28 komentářů

ladan
20. srpna 2011 • 20:39
Dlouho jsem se tak nezasmál!
atreides
20. srpna 2011 • 12:43
Ta ubohá bandička ekoteroristů o tomto problému neví vůbec nic. Je to parta nevzdělaných blbů kteří plácají cosi o "původním ekosystému.)
teecha
17. srpna 2011 • 12:02
...není tahle osůbka už spíše do Dikobrazu? Poslední články a akce JXD vypadají už spíše jako snaha vnést do Reflexu více humoru, to, čeho jsem si na JXD cenil, v nich přetrvává už jen na úrovni výsměchu. Doufal jsem, že se ve článcích o blokování stávkujících odborářů, šumavských aktivistů či diskreditaci Fénixových slz dozvím nějaké pádné argumenty, ale je to už několikanásobné zklamání ze zjevné snahy vzbuzovat pozornost a......nic víc. Reflexu nic než přát takovéhoto prodejního maskota, žel, otázkou je, zda to ve finále nepovede k reflexnímu efektu Blesku
pavel07
17. srpna 2011 • 20:39
No však já myslím, že k tomu, o co se Reflex nyní snaží, to docela sedí a pro jxd to je možná jen dobře, -4g denně už člověka prostě unaví
ohm007
17. srpna 2011 • 01:40
Poněkud archaická forma a/v záznamu, nemyslíte, pane doktore Jiří vonX Doležale?
Jestli jste měl v úmyslu pobavit, máte se v oblasti němých grotesek co učit, mein Herr.
Ovšem vašemu stabilně zhulenému obličeji jistou komičnost nelze upřít, o tom žádná.
Bohužel tomuto trendu (tragi)komična poslední dobou podléhají čím dál více i vaše myšlenkové pochody.
Jak naložíte se svými synapsemi je samozřejmě vaše věc; asi jste trpěl v mládí výraznými psychickými problémy, a automedikace konopím se jevila jako účinná terapie. Takže jste vlastně ušetřil výdaje našemu světoznámému zdravotnického "systému". Vedlejší účinky způsobené mnohaletou neúměrnou konzumací thc jsou ovšem poněkud alarmující.
panna
16. srpna 2011 • 15:33
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
dagor
15. srpna 2011 • 21:42
Thumbs up!!!!!!!!
emem
15. srpna 2011 • 19:51
...takze ne ke svemu politikovi ale ke svemu 'aktivistovi'...ale chtelo to asi spis laso nez klasicka pouta, ty pouziva spis VB...nebo pomahaci chranit nebo jak si ted rikaji
bota.p
15. srpna 2011 • 19:27
Mě se moc libí jak ty paka zalený argumentuji tím nechte "přírodu přírodě", kdyby nebyli tak mozkově vylázaný tak by věděli, že šumavský lesy nejsou původní, ale člověkem vysazená smrková monokultura kde se předobře daří kůrovci a co člověk *** musí napravit.
bota.p
15. srpna 2011 • 19:30
a kdyby nikdo znich vlastnil alespoň hektar lesa, tak by věděli, že při napadením kurovcem se les musí vymítit, magoři