Komentáře

Zpět na článek

Jiří Štefek: Andrej Babiš je mizerný personalista aneb Proč hnutí ANO přitahuje samé bezpáteřní kariéristy

24 komentářů

Radek Kocvelda
24. listopadu 2023 • 10:42
Voliči rozhodnou burani 😂
viktor viktor
24. listopadu 2023 • 10:35
Tomu Babišovi dodnes nikdo nic nedokázal. 10 let se Hujerové snaží a pořád 💩 .
giorgio287
24. listopadu 2023 • 09:38
To jim capo di tutti capi Bureš asi blbě vysvětlil, že lhát, krást, podvádět a ojebávat může jen on
Petr Saturka
24. listopadu 2023 • 09:30
Naprosto přesná charakteristika babišáků. Navíc jsou jejich příznivci agresivní, jejich komentáře vulgární bez argumentů.
viktor viktor
4. prosince 2023 • 10:44
@Petr Saturka Myslíte vulgaristy Hraběta + Šulín ?
Avatar - epr3}
epr3
24. listopadu 2023 • 06:31
Ti, co mají ten nejaktuálnější průser v Pardubicích, jsou bývalí ÓDéeSSesáci. Bezpáteřní srá.e přitahuje politika obecně. Politické triko zvolí to, kde jim nabídnou místo. Jsou nevyhubitelní a objeví se, dříve nebo později, v každé straně.
Richard Šebesta
24. listopadu 2023 • 09:40
@epr3 V podstatě souhlas ale typickým příkladem politického a falešného člověka je členka ANO Jourová současná eurokomisařka. Nejprve byla v soc.dem. tam se ale neprosadila a co jsem četl nebyli s ní socani spokojeni a tak změnila dres úplně a šla k evropským demokratům. Na úplně odlišnou stranu politiky (ED) byli vesměs bývali odesmani ale ani tam nebyla spokojená neměla patřičné koryto. Teprve Bureš-Babiš naplnil její falešné EGO a u ANO získala dobře placené bidlo.Na jejím příkladě je krásně vidět že jí nešlo o politickou myšlenku za níž by se prala ale o dobré koryto lhostejno kde jen ať se mám dobře. No a takových " charakterních " politiků a političek tu máme víc že jo.
Jaroslav Salovsky
24. listopadu 2023 • 06:23
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Miroslav Michalec
24. listopadu 2023 • 09:45
@Jaroslav Salovsky Když mi chcípla koza, ať chcípne i sousedovi...
Uživatel_5670214
23. listopadu 2023 • 21:11
Mě by hrozně zajímalo, jaký je vlastně rozdíl mezi politikem ANO a politikem současné vládní koalice. Ve výsledku je totiž jedno, jestli je někdo neschopnej blb s rovnou páteří, nebo křivej šmejd. Kolem Babiše se nic jinýho než šmejd nemotá, ale Fialová banda nýmandů je snad ještě horší pomsta národu, než to tupý vemeno Babiš. Jsem pevně přesvědčen, že bude ještě hůř a to, co přijde po nich, bude ještě horší. Tahle zem nemá budoucnost, protože příští koalice ANO, SPD a Pirátů nás totálně pohřbí. Možná přijde i Šlichta.
Avatar - Sustek Ondrej}
Sustek Ondrej
23. listopadu 2023 • 21:02
Další chytrák co všemu rozumí. A blábol nojo novinář Respeku.
Miloslav Kolomazník
23. listopadu 2023 • 19:13
Pisálek je posedlý Babisem, az mu to zatemnilo mozek.
Richard Šebesta
23. listopadu 2023 • 23:26
@Miloslav Kolomazník Jistě o vašem agentu Stb se nesmí psát nic negativního jen pozitiva. Tak by se vám to líbilo že ?
viktor viktor
24. listopadu 2023 • 10:30
@Richard Šebesta …Koho , že to Babiš udal a on pak měl problémy ???? Prosím, konkrétně.
Jan Olšánek
23. listopadu 2023 • 17:15
Tak už se nám bezpáteřní Štefek vyblil a dozavidel, hňup. 🤮
Kamil Král
23. listopadu 2023 • 17:02
Tak, jak ho to naučili v KSČ, tak nyní když se provalilo na členy ANO, jak se pomocí politiky obohacují, tak se k nim přestane znát a svede jejich špínu na jiné, kteří stoji na druhé straně politického spektra.
Proto také s jeho ANO nikdo nechce být na jedné straně.
Saša Krach
23. listopadu 2023 • 17:45
@Kamil Král Králi neblbni....krade se v každé straně...Nebo mi napiš v které straně parlamentní se nekradlo...Během 30 let..😂😂😂😂😂 Možná taková strana je,,,,já ji neznám...
viktor viktor
24. listopadu 2023 • 10:31
@Kamil Král …ANO je přesvědčivě nejsilnější strana 🤣.
Radim Měcháček
23. listopadu 2023 • 17:00
Souhlasím a také si myslím , že bezpáteřní kariéristy má jenom ANO , zatímco ODS , TOP, Starostové , Piráti i KDU jsou zaplaťpánbů bez poskvrny a bez afér.
OldMonkey
23. listopadu 2023 • 17:06
@Radim Měcháček
Radek Kocvelda
23. listopadu 2023 • 16:56
Skončí Fiala a půjde i ten blb Štefek!
Saša Krach
23. listopadu 2023 • 16:40
Štefek .... A co nějaký porovnání s Babi­šem.­..Tř­eba.­..Kaž­dý předseda strany a to celosvětově je špatný personalista.. Štefek krade se všude akorát u nás více.
Tak klídek..😛😛😛😛
OldMonkey
23. listopadu 2023 • 15:37
tohle je od Stoky prvni kauza ANO...mezitim bylo asi 5 dozimetru...takze tak asi....
hany987
24. listopadu 2023 • 00:13
@OldMonkey To špatně počítáte, těch dozimetrů bylo nejmíň 555, vždyt to každý den píšou v těch nestraných novinách zvaných burešovo IDNES! A STOKA a Pardunice, to jsou ti špatní ODSáci, které tam schválně nasadili, aby ANdrejovi škodili. On však ty škůdce odhalil a budou soudruhy z ANOFERTU spravedlivě potrestáni!