Komentáře

Viliam Buchert: EU dává Palestincům miliardy a pořád u toho lže. Posílá je i těm, co obhajují terorismus

44 komentářů

krystof toman
21. listopadu 2023 • 07:57
Já se divím, že ti pajestinci se diví, že tam Izrael vtrhl.
Vždyť ho napadli, roky a roky se připravují na válku.
Tak mají co chtěli.
Zajímalo by mě koho všechno EU podporuje za naše peníze nebo půjčené peníze, které budeme muset my jednou zaplatit.
thomas2
20. listopadu 2023 • 22:18
Problem je, ze kdyz EU chce pomahat Palestincum, tak dava penize spatnym Palestincum. Davat penize palestinske vlade na Zapadnim Brehu je velka chyba. Je to extremni a nedemokraticka vlada, ktera podporuje nenavist proti Zidum. Ovsem v Izraeli si take zvolili dost extremni vladu. Je to tam velky problem. No extremismus je vzdy velky problem.
Pavel Vlček
20. listopadu 2023 • 21:06
E.U. je Teroristán VšeProIslámistán !!! Evropský Svaz Bruselistán je Titanic !!! Ateistán Euistán = Svaz evropských islamizovaných pašalíků !!! Spolu chyceni, ...
Ghassan khaled
20. listopadu 2023 • 18:28
Zdravím kolego.nestacim si divit tvůj lojálnosti k Izreale za všech podmí­nek.­.alo­jalnos­ti celé česká média a dokonce i postoje českých vlád i politiku.citim se často vůně rasismu vůči palestincům bez ohledu na to jsme obětí nebo agresoři .vy jste už dávno vybrali rovnou linie která nemůže ztotožnit s zlomkem lidskosti ani humanitní cítění a zvas se stává skoro přidělenci izrealske váleční propagandy..divím se proč jste zvolili by neobjektivní a neprofesionální..,? nemůžu najít jinou odpověď než že jste už vypli snahu porozumění a pochopení a vybrali už jednoducheho nepřítele..ale nevadí s vašem směrem svět nekončí.. dívám se na miliony Židu v Americe a v Anglie v Francie kterou vedou proti agresivní politiky Izreale odvážný boj na ulici Pod heslem nezabijete našem jménem..Palestina už není sama.neexistuji údejné Palestince jak jsi psal .dnes Palestinci vyhrávají a získává celý svět.. dívejte jen jak vypadá ulice světa válí palestinské vlajky..vím že jste z toho narvozni a smutný že jste v menšině která ještě věří v lži izrealske propagandy.psal jsem před pár let že Natanyho bude katastrofa pro Izreal Pro Palestince a pro Židé..zítra uvidíme že to Pravda.. s pozdravem.tvuj spolužák
thomas2
20. listopadu 2023 • 21:42
@Ghassan khaled - To neni rasismus. Palestinci nejsou rasa. Ovsem chapu, ze Izrael dela chyby, jako povoluje ty zidovske osady v okupovanem uzemi, a anektoval Vychodni Jeruzalem, coz je take soucast okupovaneho uzemi. To neni dobra cesta k vyreseni situace, tim ze tam budou dve zeme, Izrael a Palestina. Ovsem jeden problem je, ze Hamas nechce uznat nezavislost Izraele. Tak jak je mozne jednat s Hamas, aby tam byly dve zeme? Hamas chce, aby to cele uzemi bylo Palestina, tak zrusit Izrael. A take ty palestinske skoly na zapadnim Brehu, siri nenavist proti Zidum. A ta palestinska vlada na Zapadnim Brehu podporuje rodiny teroristu, kteri zemreli, nebo jsou uvezneni v Izraeli. I kdyz ty rodiny nechteji zavrhnout ty teroristy. Kdybych ja mel v rodine vraha, tak uz ho nechci ani videt. Ale Palestinci casto ty vrahy oslavuji. To neni dobra cesta, k vyreseni situace, tim, ze tam budou dve zeme, Izrael a Palestina. Tak ten problem bude pokracovat. Je potreba to vyresit. Ale kdyz nekteri Izraelci a nekteri Palestinci nechteji ustoupit, aby bylo reseni mozne, tak ten veliky problem bude pokracovat. Ovsem ja fandim vsem dobrym Izraelcum a dobrym Palestincum, kteri to chteji dobre vyresit, a odmitaji jakoukoli nenavist, nebo predsudky. Kdyz oni budou mit hlavni vliv, tak se ten problem vyresi. Ovsem je to tezke, v kazdem narode jsou dobri lide a spatni lide.
Saša Krach
20. listopadu 2023 • 10:37
Jo ...kdyby mohl vzniknout stát,,,, Palestina,,,,a to na hranicích již dávno odsouhlasených ,,kde by byly dnešní problémy...
Finančně podporovat oficiální stát je jednoduší a přehlednější než nalévat finance do nepřehledné struktury..
Otázka je proč nemůže vzniknout stát ....Palestina😛😛 EU finance pošle a tím si chrání svědomí...Nikam to nepovede.😂
Saša Krach
20. listopadu 2023 • 10:49
@Saša Krach Řešení tu ovšem je....Naložit 3 milióny lidí a tři milióny kufrů...odvézt je do Jordánska a popřát jim ničím nerušený pobyt....
Panu Zemanovy se toto řešení zamlouvá..
A proč ne jsme přece lidé...
😛😛😛😛😛😛
Peter Hosek
21. listopadu 2023 • 21:08
@Saša Krach probmlem je, ze ty Palestince, nikdo nechce. Po pravde receno, ja se statum-vladam ktere je odmitaji vzit nedivim. Budeme uprimni v teto situaci. Nic neumi, jenom rodit vice potomku a to je tak asi vsechno. Opravuji se. Umi upect flatbredts , pita bread a hummus from chick peas, rice a red beans. Pochopitelne to nyni zjednodusuji, ale to je tak v podstate asi vse. Otazka stale je a bude, jak vyrezit a co s "cikany" stredniho vychodu?
Jiří Kolouch
20. listopadu 2023 • 15:13
@Saša Krach já si nějak nemyslím že vznikem státu Palestina problémy zmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Nenávist ani terorismus není vázaný na vznik nebo existenci nějakého státu. Jim primárně ani nejde o stát samotný ale o zničení státu Izrael. Pokud dáme teroristům stát, dáme jim i legitimitu jejich konání.
Saša Krach
20. listopadu 2023 • 15:54
@Jiří Kolouch A pokud nedáme stát mohou tvrdit ..Bojujeme za stát...Každému co patří..a co je dáno a ujednáno platí....Bordel dělá jen zase bordel...Otazka platí..
Proč nemůže vzniknout stát ...Palestina...😛
Avatar - epr3}
epr3
21. listopadu 2023 • 09:11
@Saša Krach Tak vznik Palestinského státu vyhlásil vyhlásil Jásir Arafát už dávno, ale ve ani světě jeho verbálních podporovatelů se to nějak nechytlo a nikdo ho neuznal. Někde je chyba...
giorgio287
20. listopadu 2023 • 10:18
Uršula z Lejna a další pachatelé, kteří posílají naše daně arabské teroristické zvěři zaslouží jediné. Hrdelní trest.

Proč té zvěři financují terorismus? Neni se co divit. Uršula je že zdegenerovaného národa, který Židy hubil průmyslově. Tradice zavazují, že...
tempter
20. listopadu 2023 • 11:00
@giorgio287 Ty už tady dlouho nepobudeš...
Richard Šebesta
20. listopadu 2023 • 11:56
@tempter No a co teprve ty ! Vždyť ty neumíš zhola nic. Jen blbě pindáš. Žádnou smysluplnou myšlenku jsem od tebe ještě nikdy neslyšel.
tempter
20. listopadu 2023 • 13:38
@Richard Šebesta Cyrdo, smysluplných myšlenek je pro tebe škoda, ty si vystačíš s tou "novinářskou" slámou, co ti leze z bot.
Pavel Maleček
20. listopadu 2023 • 09:50
Kritika obecně správná, ovšem Buchert i mnozí další se neodvažují napsat to, co z toho přímo bučí. Že centrála EU i řady států z té tzv. vyspělejší části Západu neposílají peníze do rukou islám palestinského teroru z pochybení či jaksi omylem, ale zcela vědomě.
To proto, že ten prý vyspělejší Západ už plně ovládá socialismus, pro nějž, v jakékoliv jeho podobě (snad s výjimkou prvotního fašismu, když Židé coby ministři seděli v prvních Mussoliniho vládách) byli Židé vždy jedním z úhlavních nepřátel.
A tak západní socialisté, dnes ve své neo podobě s neomarx-progres ideologií sice odsuzují antisemitismus a odmítají náboženskou represi, ale v reálu dělají co mohou, aby Izraelcům podtrhli nohy. To i v rámci jejich "genetického" tulení k islámu, když je odmítání demokracie spojuje. Což maskují údajným vylepšováním demokracie přes tzv. liberalizaci, čímž prý lepší, protože liberální demokracie vzniká. Když se pod tímto názvem skrývá islámem lízlý totalitní socialisimus.
Viz "Breivikovým" vražedným řáděním přikryté dění v táboře norských socialistů na ostrově Utoya. Kde papaláši norských socialistů už v r. 2011 nutili své mládežníky - svazáky pochodovat pod palestinskými vlajkami a vyřvávat - smrt Izraeli ...
Richard Šebesta
20. listopadu 2023 • 09:43
EU lže pane Bucherte i o válce na Ukrajině nejen o Palestině. Předřečníci přede mnou v podstatě vyjádřili podstatu EU. Takže nebudu se opakovat. Jen dodám kdyby dnes bylo u nás referendum o EU myslím, že jeho výsledek by byl jasný. Nebrat, neboli jak se někdy říká, zadarmo drahé !
Martin Tuhý
20. listopadu 2023 • 11:38
@Richard Šebesta Také si myslím, že ČR by měla vypadnout z EU. R potřebuje pořádnou ránu mezi oči, na členství v EU prostě nemá, občané ČR na to nemají mentálně.
Pavel Mikel
20. listopadu 2023 • 16:03
@Martin Tuhý Milý pane Tuhý, bohužel E.U. už je jen karikaturou sebe sama. Bohužel. I já jsem snil kdysi o EU* E. Unii, a nyní jsme již jen v Utopii*.
Díky těm, co chtějí vládnout rozdělováním peněz, které sami nevydělali. ....a to je milý pane Tuhý, cesta, hádejte kam?
Avatar - epr3}
epr3
21. listopadu 2023 • 09:14
@Martin Tuhý Snažně prosím, přimluvte se tam, ať nás vyhodí. Není nic, co bych si přál více.
Jenže oni nás nevyhodí, snášíme státům původní patnáctky zlatá vejce v podobě dividend ve stovkách miliard ročně, toho by se dobrovolně vzdal jen Fiala s Haškem a Černochovou😂.
Jan PETR
20. listopadu 2023 • 08:33
Před vstupem do europarlamentu musí každý europoslanec i europoslankyně odevzdat šatnářkám celou šedou kůru mozkovou , aby byl schopen v tom hnízdišti jednat , řešit a hlasovat podle " vedoucích primitivních zoufalců", kteří si asi nevšimli kým začíná být Evropa zaexkrementována. Evropa je obsazována odpadem , který si navíc zdarma vyživuje a odpad se jen vesele nekontrolovaně rozmnožuje a začíná trvale početně i jednáním ohrožovat původní obyvatelstvo. Ještě tak 2 generace a Evropané budou vystěhováni do Afriky a do Asie , nebo budou v ilegalitě ...
Richard Šebesta
20. listopadu 2023 • 09:37
@Jan PETR Souhlas. Obyvatele střední Evropy budou emigrovat na východ. Kdysi emigrovali na západ a nyní budou emigrovat směr Rusko.To co vypadalo ještě včera jako scifi bude za pár let realita !
tempter
20. listopadu 2023 • 11:02
@Richard Šebesta Se nečil pořád Cyrdo. Tebe se to scifi už týkat nebude.
Avatar - epr3}
epr3
20. listopadu 2023 • 11:41
@tempter Otázka zní, kdo to bude mít lepší. Jestli ten, kdo včas umře, nebo ten kdo ten hnus bude muset žít.
Richard Šebesta
20. listopadu 2023 • 11:59
@tempter No pokud tebe ano tak dobré ráno. Tak hlupáci tvého druhu budou těm muslimáčům dělat sluhu.
viktor viktor
20. listopadu 2023 • 12:28
@epr3. Ten, kdo včas zemře vyhraje. Paní von Layen přeji dlouhověkost, aby si ty své fantazie mohla dosyta užít.
viktor viktor
20. listopadu 2023 • 13:01
@Richard Šebesta A nebo budou tak dlouho emigrovat na západ, až se díky kulaté zeměkouli objeví z druhé strany na Sibiři….😜
tempter
20. listopadu 2023 • 13:39
@viktor viktor Tvl. Víťo, ty věříš, že Země je kulatá? Překvapils.
thomas2
24. listopadu 2023 • 12:20
@viktor viktor - Muzou emigrovat do USA nebo do Kanady, jako to udelala nase rodina. Ale rozhodne nechteji na Sibir. Ja vim, ze Aljaska je blizko Sibire, ale nikdo tam z Aljasky nechce emigrovat na Sibir, Sibir patri Rusku, a v Rusku vladne diktatura. Na Aljasce je sice take zima vic nez pul roku, ale jinak to je tam lepsi. Aljaska patri Spojenym Statum, kde je demokracie a svoboda. Ale stejnak jsem rad, ze jsem v Jizni Karoline, kde i v zime je dobre pocasi, skoro nikdy tu nemrzne. Tak bych se nechtel stehovat na Aljasku. Ale jsem rad, ze ziji v demokraticke svobodne zemi. Proto nase rodina uprchla z Ceskoslovenska po sovetske invazi, protoze jsme chteli zit ve svobodne zemi.
thomas2
20. listopadu 2023 • 22:00
@Richard Šebesta - Ovsem rusky rezim ty lidi ze stredni Evropy nechce, protoze by mu kazili ruskou diktaturu, chteli by demokracii, svobodu slova a tisku. Tak kdepak, musi zustat ve stredni Evrope a zlepsit stredni Evropu. Vyhnat ty muslimy, kteri nenavidi nemuslimy, kteri nenavidi homosexualy, a kteri podporuji sexismus. Takovi jsou nekteri muslimove v Evrope, tak je potreba je vyhnat a poslat zpet do muslimskych zemi. A nechat v Evrope jen dobre muslimy. Tak je potreba zlepsit Evropu. Ale jak zlepsit Rusko, to si musi vyresit sami Rusove. A ja vim, ze to bude tezke. Behem vedsiny dejin v Rusku vladly diktatury. Rusko proste melo hlavne tragicke dejiny.
Hulin No More
21. listopadu 2023 • 04:30
@Richard Šebesta v rusku je 14 - 25 milionu muslimů, retarde. Hlavně to vem přes Polsko.
Peter Hosek
21. listopadu 2023 • 21:22
@Jan PETR Napsal jste to velmi srozumitelne a ta Vase uvaha, nebo predpoved, v posledni vete Vaseho prizpevku je velmi pravdepodobna.
viktor viktor
20. listopadu 2023 • 08:33
Palec nahoru. Konečně jste napsal něco pravdivého. Zkuste to tak i v budoucnu .
Avatar - epr3}
epr3
20. listopadu 2023 • 06:48
Kolik miliard eur vyteče ročně z EU na podporu takových zmetků, jako jsou ti z Hamásu, Ukrajinu nevyjímaje? Proč se z více jak sedmi stovek europoslanců nenajde jediný, který by na to dokázal hlasitě upozornit? Pro mě jen další ze stovek důkazů o tom, jak nefunkční a kontraproduktivní moloch EU je.
Moc často s panem Buchertem nesouhlasím, ale o to víc dokáže překvapit. Tentokrát jednoznačně palec nahoru.
Martin Tuhý
20. listopadu 2023 • 11:36
@epr3 Možná tomu jen nerozumíte
Avatar - epr3}
epr3
20. listopadu 2023 • 11:39
@Martin Tuhý Tak ještě že tu máme vás a můžeme se zeptat😂.
Richard Šebesta
20. listopadu 2023 • 12:01
@epr3 Souhlas Tuhý,Tempter Hulin a Grof a podobní exoti oni ví všechno nejlépe. Teda oni si to myslí ale v reálu jsou blbí jak zákon káže.
thomas2
20. listopadu 2023 • 22:04
@epr3 - Co se tyce Ukrajiny, tak bojuje proti ruske agresi, kterou rozhodl rusky diktator Putin. Tak je potreba pomahat Ukrajine, protoze agrese se nema tolerovat. Putin chce znicit Ukrajinu, a misto Ukrajiny tam dat jihovychodni Rusko. To mu nemuzeme dovolit.
Avatar - epr3}
epr3
21. listopadu 2023 • 09:18
@thomas2 Co se týče Ukrajiny, tak bojuje proti ruské agresi, kterou sama vyvolala osmiletým vysíráním, provokacemi a genocidou na východní Ukrajině. Nyní to nese své ovoce a Ukrajina skončí hodně špatně.
thomas2
24. listopadu 2023 • 11:33
@epr3 - To neni pravda. Ukrajina vubec nedelala zadnou genocidu. Proste Ukrajina uz nechtela byt ve vlivu Ruska, chtela byt pratelska s vetsinou zemi Evropy, vic nez s Ruskem, protoze mela problemy s Ruskem. Chtela byt clenem EU, a pokud mozno, take clenem NATO. Kdyby mohla byt clenem NATO, tak uz by byla bezpecna, protoze NATO ma pravidlo, ze kdyz nejaky stat zacne valku proti statu v NATO, tak vsechny staty NATO musi jit do valky proti tomu agresovnimu statu, a Rusko nechce valku s NATO. Tak Putin chtel znicit Ukrajinu, nez by mohla vstoupit do NATO. Putin si proste mysli, ze NATO je proti Rusku. Nebo to je aspon propaganda jeho rezimu, i kdyz Putin vi, ze NATO neni vubec nebezpecne pro Rusko. Tak se ukrajinska vlada chovala rozumne, to nebyly zadne provokace. Ukrajinci vi, ze Rusko ma spatnou vladu, tak nechteji byt zavisli na Rusku, chteji byt spolu s vetsinou zemi Evropy, vetsina zemi Evropy ma lepsi vladu. Tak to je rozumne rozhodnuti. No jestli to Putin videl jako provokace, on stejnak vi, ze kdyz vede Rusko, tak to je spatne, chce byt diktatorem Ruska. Tak on vi, proc maji s nim mnohe zeme v Evrope problemy. Ve vetsine evropskych zemi jsou lide velkou vetsinou proti diktaturam. Nakonec i v Belorusku, ale tam maji diktaturu, a nemuzou s tim nic delat, belorusky diktator Lukasenko je zavisly na Rusku, tak mu rusky rezim pomaha. V Rusku neni svoboda tisku nebo jinych medii, v ruskych mediich je plno propagandy pro Putina a jeho rezim, tak nekteri Rusove ani nevi, jak maji spatny rezim, veri propagande,. Tak mnozi podporuji valku proti Ukrajine. No, je to spatne v Rusku. Ukrajina nezacala tu valku, tu zacalo Rusko, protoze to rozhodl Putin. Ukrajina chtela mir, ale musi bojovat proti Rusku. Kdyz Ukrajina ziskala samostatnost, potom, co se rozpadl Sovetsky svaz, tak udelala smlouvu s Ruskem a USA, ze se vzda svych jadernych zbrani, a Rusko zaruci, ze nebude chtit menit hranice s Ukajinou. Tak ta smlouva mela zarucit bezpecnost Ukrajiny. No, Rusko to porusilo.
Avatar - epr3}
epr3
24. listopadu 2023 • 11:37
@thomas2 Vy máte naprosto ukázkově propagandisticky vytřeno. Vím moc dobře, jak to celou dobu od Majdanu bylo, žádné kecy a propaganda mainstreamu na tom nic nezmění.
Peter Hosek
21. listopadu 2023 • 21:43
@thomas2 nemohu souhlasit s tim, ze to byl Putin ktery celou hru s Ukrajinou zacal i kdyz verejnopravni media neustale propaguji v Cesku a urcite skupiny obyvatelstva tomu veri. Ta "hra" byla rozehrana pred vic nez deseti lety a instigatorem nebyl Putin, ale skupina jednotlivcu ktera nema zajem se ukazovat na vysluni. Jedina osoba ktera je ochotna se o teto veci otevrene bavit je Victoria Nuland. Vsechno na hlavu toho Putina hazet nelze.
thomas2
24. listopadu 2023 • 11:59
@Peter Hosek _ Ukrajina nechtela valku, chtela mir. Kdyz se rozpadl Sovetsky svaz, tak potom Ukrajina podepsala smlouvu s Ruskem a s USA, ze se vzda vsech jadernych zbrani, posle je do Ruska, a Rusko a USA zaruci Ukrajine bezpecnost, tak ze nebude nebezpeci, ze Rusko bude chtit menit hranice s Ukrajinou, uzna hranice Ukrajiny, ktere mela Ukrajina uz pred tim, nez se rozpadl Sovetsky svaz. Tak jen proto se Ukrajina vzdala vsech svych jadernych zbrani, kvuli te smlouve, ktera ji mela zarucit bezpecnost. No ale kdyz se Putin rozhodl, ze uz nechce tolerovatl, ze Ukrajina nebude zavisla na Rusku, tak zacal tu valku proti Ukrajine, za ucelem znicit Ukrajinu, a pripojit cele uzemi Ukrajiny k Rusku. Tak on porusil tu podepsanou smlouvu. Tak to je jeho vina. Tak zacal tu valku, a USA nechtely zarucit bezpecnost Ukrajiny podle te smouvy, protoze nechtely valku s Ruskem. No byla to spatna smlouva. Kdyby si Ukrajina nechala ty vsechny jaderne zbrane, tak by byla bezpecna, protoze Rusko by nechtelo jadernou valku s Ukrajinou. No ale problem je, ze mnoho zemi chce, aby co nejmene zemi melo jaderne zbrane, tak nalehali na Ukrajinu, aby se vzdala tech jadernych zbrani. No byla to chyba. Severni Korea je v bezpeci, protoze ma jaderne zbrane, nikdo nechce jadernou valku se Severni Korei. Pakistan a Indie si vyvinuly jaderne zbrane, tak i kdyz to jsou docela nepratelske zeme, tak od te doby nebyla uz zadna valka mezi Indii a Pakistanem, i kdyz driv jich bylo nekolik. Indie a Pakistan nechteji jadernou valku. Jaderna valka by byla strasna. Tak je mir mezi Pakistanem a Indii.
Uživatel_5670214
20. listopadu 2023 • 06:45
Celá slavná EU je jen banda bolševiků. Vymýšlejí cypoviny, podporují islámské teroristy a teroizují vlastní občany. Tuhle sebranku neobolševiků zahrabat do mraveniště.