Zprávy

Zpět na článek

Polská policie zadržela uprchlého dezinformátora Čermáka. Bude předán zpět do ČR

17 komentářů

Uživatel_5552020
15. listopadu 2023 • 23:18
Za starejch dobrejch casu kdy za vladtizradu byla kulka do hlavy byl klid.
Spytar
15. listopadu 2023 • 16:48
@ Hulin No More,
...ano stojí nás to prachy, otázka je, zda nás toto "exemplární potrestání" už stát další prachy nebude, a jestli už "bude líp" .... 🤠
(jestli tak má "vypadat" nás "svobodný právní stát") za mě ne. Za mě jsme Praha=Kocourkov, ČEZko=Absurdistán. A nefunguje to tu vůbec. Státní servis je hrůza hrůz. Politici kradou a plundrují beztrestně a čím dál intenzivněji tuto zemi. Jak řekl Klasik. "Česko je úžasná země, již byla 100x rozkradena a pořád je tu co krást." A do toho tento duševní chudák Čermák, "co nás stojí (a díky našim slovutným ouřadům Kocourkovským bude stát ještě víc) prachy! ..."
Končím, je to marné....
Díky všem za diskuzi. 👋🏻
giorgio287
15. listopadu 2023 • 16:11
Když se u nás dává za kecy 5 let, kolik trestů smrti dostane terorista Fiala za zničení země?
Miroslav Hraběta
15. listopadu 2023 • 21:47
@giorgio287 Běž se ho zeptat. A pak už budeš dělat Čermákovi v base máňu 😃😃
Miroslav Hraběta
15. listopadu 2023 • 15:31
Tomýk je dyzydent!!! Fyjala denysi!!! 👻😃
Spytar
15. listopadu 2023 • 15:04
Vůbec nejsem při něm, ale zavřít toho imbecila maximálně na léčbu duševní poruchy. Do vězení? Za to, že mlel kraviny? To jsme svobodnou a demokratickou zemí? Za ty bludy z pomýlené hlavy 5,5 let vězení ? Ten soudce je z ruského typu Putinovy justice? Naši veřejní činitelé, potentáti a papaláši dopustili, že nechají tohoto chudáka zavřít, že pár z nich tak "strašně" ohrozil!? Bé bé, ach ich ouvej. Čermák výhružka!!?? 😣😩😢...Když je to pouze chudák a jasný případ duševní zaostalosti a psychiatrické nemoci? Oni se bojí "výhrůžek od duševně nemocného chudáka??? Jsem z toho v šoku. Myslel jsem, že žiji ve svobodném právním státě. No po tomto už si to nemyslím. A je mi z tohoto režimu na 🤢🤮
Miroslav Hraběta
15. listopadu 2023 • 15:30
@Spytar Na vyhrožování je paragraf. Ještě něco nechápeš??
Spytar
15. listopadu 2023 • 16:15
@Miroslav Hraběta Milý Miro, paragraf, znamená, že ten chudák, nedovzdělané a nevyzrálé "Ditije "
dostane od paragrafu 5,5 roku na tvrdo? ⚡😆, Tobě se Miro zdá, že si ten ranec opravdu po zásluze vykoledoval?? 😅
Asi to nechápu, ale mě přijde ten trest "mimo mísu", snad OK dle "justice" kremelské jak se to teď děje v v Rusku, ale v ČEZku? ...fakt podle Tebe Ok?
Hulin No More
15. listopadu 2023 • 16:31
@Spytar měl smůlu, že to vysílal tisícům dalších dezolátů, co v něm nevidí přiblblé dítě. stojí nás to prachy
giorgio287
15. listopadu 2023 • 16:14
@Spytar
Ve svobodném právním státě není možné dostat trest za názor, i kdyby byl sebepitomější.

Jak vidno, v našem protektorátu Ústava neplatí a svoboda slova není zaručena. Stejně tak i cenzura je povolena.

Heil Fiala!
Miroslav Hraběta
15. listopadu 2023 • 16:19
@giorgio287 Nemel, podívej se do slovníku, co znamená slovo "vyhrožování" a co slovo "nazor". Zjevně neumíš ani česky. Dyktát Bruselu 😃😃
giorgio287
15. listopadu 2023 • 16:22
@Miroslav Hraběta
Blouzníš, hlupáčku. Kecama na webu lze "vyhrožovat"? To si může myslet jen imbecilní soudce a posranej Fialenko.
Milan Frank
15. listopadu 2023 • 14:05
Dezolát se řídil mapou z r.1940, kdy Lublin patřil SSSR....
Hulin No More
15. listopadu 2023 • 13:27
levnější Braník
Avatar - fero52}
fero52
15. listopadu 2023 • 12:40
Bože můj, proč ho jednoduše nestrčili dírou v hraničním plotě do Běloruska ???
Hulin No More
15. listopadu 2023 • 13:46
@fero52 ta je ucpaná migranty do Polska. On jedinej chtěl opačně
pablo41
15. listopadu 2023 • 12:36
Okamžitě zavřít !