Zprávy

Zpět na článek

Nizozemský aktivista se po střetu s Gretou Thunbergovou kvůli Gaze cítí zneužitý

8 komentářů

Pavel Vlček
15. listopadu 2023 • 08:16
E.U. Titanic Bruselistán !!! Marseille, Paris, Bruxelles-Malbek, Neue Koln, Malmö, Stockholm, ... Evropská Pásma Gazy = No Go Zóny !!!
jameson
14. listopadu 2023 • 23:51
Ten pan Dam je možná naivní snílek, který propadl ekologistickému náboženství, teď si snad uvědomil, že je jen loutkou, která má dělat klimateroristům užitečného idiota.
Ale loutkou je i ta duševně postižená holčička Gréta.
Ve skutecnosti nejde o nějakou ekologii, ochranu klimatu atd...,
ale o to roze***t co nejvíc vyspělý svět.
Uživatel_5679784
14. listopadu 2023 • 15:11
Je to neustálý boj "chudých" proti "bohatým" ... neustála snaha o "spravedlivé" přerozdělování cizího majetku ... ať už se schovává za "hákový kříž", "rudou hvězdu" nebo zelenou energii a ochranu planety ... Hitler, Stalin, Mugave, Rudí Kmérové, F.Castro, Řidič autobusu z Venerzuely .... Gréta i Palestinský Hamás ... etc, atd. ... nikdy ty snahy neskončí ... pořád se připravuje nějaká revoluce ...
viktor viktor
14. listopadu 2023 • 14:23
Greta je pacientka a patří na psychiatrii i se svými obdivovateli.
Saša Krach
14. listopadu 2023 • 13:20
Každý chápe Gázu jinak..
Mně dlouhodobě připomíná ZOO pro lidi....
Které bylo ovládáno Hamásem velmi přísně.
Každému kdo nadává na lidi žijící v Gaze,,,,říkám, zaplatím ti dovolenou na půl roku v Gaze. A budeš prosit o přerušení pobytu v této ZOO.
Hamás bude v Gaze zničen....Otázka je co se stane s lidmi,,,,,Nemají kam jít...Koho to ale zajímá.....Já si myslím že nikoho...Greta možná našla nové téma....Nebezpečné téma.
.
Avatar - epr3}
epr3
14. listopadu 2023 • 12:12
Bože, to jsou telátka.😂
tempter
14. listopadu 2023 • 12:42
@epr3 K tématu velice přínosně promluvil starý vůl...
Avatar - epr3}
epr3
14. listopadu 2023 • 12:46
@tempter Co předvést přínosný komentář k jednání naivních a přiblblých klimahysteriků, kteří si myslí, že klima spraví tím, že nebudou chodit do školy, nebo se přilepí k libovolnému předmětu? Jsem zvědavost sama a očekávám tvé duchaplnosti, mladý inteligente.