Komentáře

Cyril Höschl: Statečná ženská Jana Černochová. Vysmívaným někdy dají dějiny za pravdu

15 komentářů

viktor viktor
23. listopadu 2023 • 13:23
Krávy budou, doufám, posvátné i v budoucnu jen v Indii.
Míla Král
22. listopadu 2023 • 15:13
Naprostý souhlas s hodnocením. Vážím si ji i pro opovrhování konvencemi, které často zastíní podstatu věci. Bohužel tyto konvence ovládají většinu důležitých státních i nadstátních organizací. V EU je to zejména zřetelné.
Klarka Klarka
26. listopadu 2023 • 02:20
@Míla Král Pane, přijeďte se podívat na konvence ohledně protokolu... etc.
Z Afriky ČR vypoklonkovali!
Rakušan na kladení věnců k uctění obětem genocídy přišel v šortkách, triku s krátkým rukávem a teniskách!
To afričany pobouřilo! Mají koloniální manýry! Příští rok by rád navštívil Čínu premiér Fiala. Čína je " nazlobená" ohledně návštěvy PMA v Tha. Čína vlastní polovinu Afriky, USA také dluží...btw nyní usmiřovací návštěva.. údajně USA,Mexiko řeší drogy neboť dodavatelem fenyl....je Čína! Z paní Černochové vojenští ministerstva mají srandu! A z paní PMA ani nemluvě! Když lidé nadávají na Čínu, stačí říct zkontrolujte výrobce svých oděvů,co máte na sobě! Průšvih!
arbitr
22. listopadu 2023 • 11:35
Říci, že mnohá vyjádření paní ministryně jsou "unáhlená" je velmi mírné označení jejich "státotvorných myšlenkových pochodů", neschopnosti diplomacie či jednání s lidmi.
V mezinárodním měřítku jsou její formulace velmi,velmi důležité a vzhledem k postavení a závazkům k vlastnímu státu, nezodpovědné. Označovat ji za jakousi vizionářku a srovnávat se světovými osobnostmi je přehnané - jde spíše o nedostatky ve vzdělání, chování, etice.
Ano, OSN a zejména EU i NATO potřebují změny, dávno opouštějí cesty a ideje, pro které byly založeny, ale vystoupit z těchto organizací je nezodpovědný útěk do izolace... Na pořadu dne by mělo být jejich ozdravení a vrácení původním ůčelům: viz O B R A N N O U alianci NATO, ktrá se pod tlakem Velkého bratra angažuje v konfliktech po celém světě, ač nikdo žádný členský stát nenapadl a její proklamovanou zásadou ve smlouvě je urovnávat všechny konflikty především j e d n á n í m. Tomu stálé zvyšování vojenských základen v zahraničí u hranic nečlenských států největšího člena a neustálé zbrojení všech vůbec neodpovídá.
Pavel Maleček
22. listopadu 2023 • 06:47
Pan profesor má obecně pravdu, jsou osobnosti jejich součaníky vysmívané, kterým však dějiny daly po letech za pravdu. Ovšem měl by raději argumentovat z oblasti věd exaktních, kde pravdu jednoznačně určuje moudrá matka příroda. Argumentací osobnostmi z politiky však vstupuje na hodně tenký led, zvláště když ty osobnosti spojuje se společenskými přerody, které prý díky jejich humánnosti a odmítání násilí přinesly pozitivní změny.

Speciálně u Gándhího a Mandely, jejichž cesta k "rovnosti a nenásilí" se topí v masivním vyvolávání nenávisti a vraždění. Když to čeho nakonec dosáhli dál krvavé destrukční ovoce nese. Což bohudík neplatí na samet "našeho" Havla. Avšak i on, i kdyby se až k smrti udisentoval, nebýt USA uzbrojení ruských komoušů a díky tomu rozpadu jejich říše, bylo by to jemu i nám prd platné.

A že by nám tu díky jeho dílu a odkazu demokracie kvetla se taky zrovna říct nedá. Přičemž hlavní příčina je v jeho nenásilném "nejsme jako oni". Které elitním komoušům vč. členů jejich silových složek (ruské agenty nevyjímaje) a jejich vexláckým poskokům umožnilo v politice zůstat a i byznysu se zmocnit. A tím svou "morálkou" společnost zamořit. Což hlavní příčinou dnešního marasmu je.
Čím to je že humanita a nenásilí v důsledcích ještě větší hrůzy než tvrdá ruka plodí ... to je to čím by se pan profesor, zůstavše ve svém oboru zabývat měl.
Robert Kvapil
21. listopadu 2023 • 21:35
Omluvte p.profesora. Aj mistr tesaŕ se utne.
Klarka Klarka
21. listopadu 2023 • 19:42
Statečná Černochová je o 5 let dopředu? Stačila mi přehlídka s vojskem! Hanbou jsem se propadala, neboť jsem v duchu viděla generály a ministry v zahraničí, kteří sledovali pochod důležité slepice. Nejprve nevěřili vlastním očím a pak se mohli smíchy protrhnout! Hlavně v Africe 🤣😂
Uživatel_5541442
21. listopadu 2023 • 09:52
Promiňte, pane profesore, ale řadit tuto rádoby političku mezi dějinné osobnosti? To jste mě pobavil.
Avatar - epr3}
epr3
21. listopadu 2023 • 09:21
Týhle krávě se budou na věky smát všichni. Ale bude to hořký smích, po tom co všechno ještě způsobí, než bude vypakována ze Strakovy akademie.
Jan Olšánek
20. listopadu 2023 • 20:20
Tak jsi flaknutej jako ta Rebeka. 🙄
Avatar - Petr Fojtik}
Petr Fojtik
20. listopadu 2023 • 19:55
Odvážná, ale blbá, až to tříská futrama.🐂🦧🪿
Uživatel_576949
20. listopadu 2023 • 18:40
Myslím, že srovnávat hysterickou Černochovou s p. Mandelou a dalšími osobnostmi je hodně za čarou. Jak píše Aksit, držte se toho čemu rozumíte.
Aksik
20. listopadu 2023 • 17:37
Pane profesore, máte můj respekt jako odborník na psychiatrii a psychologii, ale jako prognostik jste špatný. Držte se prosím svého kopyta a nevyzdvihujte tuto nesympatickou a neurotickou pseudopolitičku, která nemá o diplomacii ani páru. Své osobní názory ať hlásá až skončí. Hlavně ať už to je brzo.
Richard Šebesta
20. listopadu 2023 • 17:56
@Aksik Souhlas !
Saša Krach
20. listopadu 2023 • 17:08
Za tři roky....někde v galaxii..
Pane profesore nevíte náhodou kdo byla­...Čer­nocho­va...
Nevím...😂😂😂😂😝