Život a styl

Zpět na článek

České elity se k pochodu homosexuálů staví jako fanatici. Včetně arcibiskupa Duky

17 komentářů

vrkal
15. srpna 2011 • 12:20
A naše politická elita která se postarala o posun našeho státu a hospodářství do p-dele si myslí že se do té díry musí nacpat ještě i falus.
sirien
13. srpna 2011 • 00:36
a nechápu co komu vadí. Je to prostě festival probohy, what the fuck? Kdekdo má svoje festivaly - kdejaká subkultura, kdejaká kultura, kdejací fanoušci kdečeho - hudby, her... tohle je naprosto stupidní, další festival, vzal ho čert, zúčastněte se nebo ne, to je na vás. Zakazovat ho je stejná hovadina jako zakazovat... co já vim, CzechTech nebo jak se to píše, Zombie walk, Prag friez nebo třeba Deskohraní.
limak007
13. srpna 2011 • 04:52
Nikdo vám nic nezakazuje. Jde o rozdíl mezi podporou a tolerancí. A většinová společnost chce toleranci, nikoli podporu. To je vše.
sendyman
13. srpna 2011 • 10:02
Tak tohle můžu podepsat. A co jsem slyšel, nebo četl, tak podobný názor má i většina homosexuálů-neexhibicionistů.
ekran
14. srpna 2011 • 08:52
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
sendyman
13. srpna 2011 • 09:59
Máte neomluvenou absenci...
jurnicek
14. srpna 2011 • 22:11
O zákazu ale nebyla řeč. Diskuse se vedla o záštitě primátora nad akcí, na které se - dejme tomu - jisté sexuální praktiky prezentují na ulici. Ostatně, Hájek se vyjádřil v tom smyslu, že stejně by kritizoval i záštitu nad obdobnou akcí heterosexuálů (vytanula mi na myslo love parade).
eojdgs
24. srpna 2011 • 23:26
Muzete mi prosim napsat jake sexualni prektiky se prezentovali na tomto shromazdeni? A jake na Love parade? Ja tam byl trikrat a nic jsem nezaznamenal, tedy krome sexualni praktiky libani, svudneho tancovani - ty jsou ale homosexualum i heterosexualum spolecne. Kolikrat jste byl na love parade vy? Brazilsky karneval vypada (alespon z obrazku - zive jsem zatim nevidel) o trosku mravne uvolnenejsi ;) Ten vam lezi v krku take, nebo uz to je dosta daleko od vaseho prahu a jste ho ochoten tolerovat?
placirkabodlo
12. srpna 2011 • 14:50
***y? preci nejsou takovi ***i?
sedly
12. srpna 2011 • 13:56
Těším se, až se jednou ***i přestanou označovat jako menšina nebo 4 procentní a stanou se normalní součástí společnosti. Pak nebude třeba pořádat takové akce. Ač heterosexuál, dokážu se spíš sžít s myšlenkou homosexulaity než s myšlenkou bigotní víry v pohádkový výmysl, ale nikdy by mě nenapadlo zakazovat se někomu modlit. *** se teplušem narodí a i když jich několik znám, nikdy jsem se jimi necítil být omezován, zato bigoty se cítím být omezován prakticky každý den.