Komentáře

Zpět na článek

Bátoriáda nabírá obrátky: Prezident Klaus i český národ mě potřebují!

12 komentářů

jan77
13. srpna 2011 • 23:41
na rasizmu ani xenofobii neni nic spatneho. ***i a muslimaci patri do afriky. pri dnesni politiky prosazovane nasilne rychlosti islamizace a ***oizace cele prakticky evropy se ani neni cemu divit.

dale zdravim vsecny udavace a spicly placene ze statnich penez co monitoruji tuhle a jine diskuze a sbiraji data o "naccich"
zerovan
12. srpna 2011 • 19:00
pifl
12. srpna 2011 • 18:51
je dobrý jen na kopání do kotníků větších!
jirixrasista
12. srpna 2011 • 18:39
abyste se samotnou nenávistí nezadávil...
Vás to ale musí štvát, jakou promotion jste Bátorovi udělali! Museli jste do něj nacpat nejmíň čtyřicet milionů!

A lidi ho furt milujou a furt milujou... No jo, ono psát volovinky vám jde, jenže si musíte uvědomit, že náš národ už má havlovskejch komediantů akorát plný zuby, hovináři jsou jen pro smích a Romea nebo Amnesty International je banda vyžírek!

Sbohem na smetišti!
placirkabodlo
12. srpna 2011 • 10:48
"Pozemšťané!

Věnujte pozornost tomuto hlášení. Hovoří k vám Prostenik Vogon Jelc z Galaktického úřadu pro plánování hyperprostorové dopravy. Jak nepochybně víte, plány pro rozvoj okrajových oblastí Galaxie vyžadují vybudování nové expresní dálnice, která má vést vaší sluneční soustavou. Vaše planeta je bohužel jedna z těch, které jsou určené k demolici. Celá akce bude trvat necelé dvě pozemské minuty. Děkuji vám." Ale...

NEPROPADEJTE PANICE!
maddentist
12. srpna 2011 • 10:41
Opravdu skvěle vypečené šušínky, tak akorát pro nás dobré.
sendyman
12. srpna 2011 • 09:52
kdysi vážený pane Holče, že jste poslední dobou dost nechutnej. Ten váš nihilismus už ani není sranda. Co kdybyste pro jednou představil nějakou svoji KONSTRUKTIVNÍ vizi?
herman
12. srpna 2011 • 10:50
Kontruktivní kritiku...hmm...kde já jsem to jenom...
sendyman
12. srpna 2011 • 10:56
Naučte se číst...
herman
12. srpna 2011 • 11:07
Vize nebo kritika, to máte jedno, ... marně stále přemýšlím