Zprávy

Zpět na článek

Michálek končí ve vedení Pirátů, oznamuje v emotivním videu. Straníci ho odvolali v online hlasování

8 komentářů

Vladimir Trubka
7. listopadu 2023 • 16:36
Nemuzu ríct,ze by pan Michálek byl můj oblíbenec,to v zádném prípadu.Ale,je tady velké ale,byl to podle mého v dresu Pirátů rozhodne viditelný politik,který byl výraznou postavou v jinak nevýrazných politicích.A to nejen pirátů,ale napríc politiky.
Nikdo mu neupre,ze to byl inteligentní politik,schopný rétor,který umel vystihnout problém a jasne se vyjádrit,ci vymezit.
A nevidím v dresu pirátů nikoho,kdo ho nahradí.Ale jak ríká sám,je to demokratický proces,byt se za tato slova muze mnohé skrýt...
viktor viktor
7. listopadu 2023 • 17:24
@Vladimir Trubka ...A známý a výrazný bruselský bonzák. Myslím, že tento soudruh Pirát slušným lidem chybět nebude.
Uživatel_5670214
7. listopadu 2023 • 11:43
Piráti, odhlasujte si rozpuštění celé té vaší homoprogres partaje. To je to nejlepší, co můžete pro tuto zemi udělat.
Richard Šebesta
7. listopadu 2023 • 11:26
Konečně dobrá zpráva byť jen dílčí z vládní pětikolky Piráti jako něco co určitě by nemělo mít místo v parlamentu natož ve vládě začínají mít problémy. Chce se mi říct BRAVO ale nebudu to přeceňovat oni si ty svoje posty asi do voleb 2025 pohlídají. Co bude pak je ve hvězdách , ideál by byl kdyby úplně vypadli ze sněmovny a už nikdy se tam nevrátili.
viktor viktor
7. listopadu 2023 • 11:18
Bonzák Michálek končí ? Tak to chce založit další ministerstvo. Nebo ho jako bonzáka převezme Rakušan ? Přeci nezačne pracovat, soudruzi Piráti 🤪
Avatar - Petr Fojtik}
Petr Fojtik
7. listopadu 2023 • 17:15
@viktor viktor Michálek je zlatokop. Ví že piráti půjdou po volbách do prd -ele, tak jako krysa rychle opouští loď. Jsem moc zvědav ke komu se bude chtít vecpat.
viktor viktor
7. listopadu 2023 • 17:27
@Petr Fojtik ...ke kohoutku s penězi a erár je stále má.
Spytar
7. listopadu 2023 • 10:45
👍🏻😵‍💫 no konečně.....
(btw., ve vedení "Pirátské strany"....
by mělo skončit celé "vedení" 💰🚷🤑 "Pirátské strany" i celá "Pirátská strana", když řekneme že většina z nich už je stejně zkorumpovaná jako jejich starší "bratříčkové kočičí pracky" 😈☝🏻 nebudeme daleko od pravdy.....🤠