Rozhovory

Zpět na článek

Miloš Zeman pro Reflex: Od pokusu o sebevraždu syna považuji novináře za lumpy, dcera Kateřina je v Barceloně

48 komentářů

Jana Nováková
31. října 2023 • 22:56
Recenze hovoří za vše.Zeman tak hroznej nebyl a už se na něj začíná vzpomínat.To se dalo čekat .
A na druhou stranu se začíná kritizovat PEPA.
A teď ještě Babiš ,na kterýho se všechno svaluje a jen se pomlouvá.Naposledy dnes Fialou Když se Pětikolce nedaří tak to svede na Babiše,že to je dědictví po něm.
giorgio287
31. října 2023 • 11:58
Miloš Zeman umí myslet. Soudruh Pávek umí poslouchat.

To je rozdíl mezi prezidentem a rudým vlastizrádcem.
viktor viktor
31. října 2023 • 12:57
@giorgio287 👍👍👍
Richard Šebesta
31. října 2023 • 14:52
@giorgio287 Tak Miloš toho umí mnohem víc. Chlastat 1.ligu taky lhát, dělat podrazy a neplnit sliby být mstivý a našlo by se toho víc.
giorgio287
31. října 2023 • 15:14
@Richard Šebesta
Ovšem tupíno s IQ 107 soudruh rudý agent Pávek, to je jiný pašák! Stejně, jako jeho velký vzor Batman umí nechat svůj plášť vlát s větrem - dříve východním, dnes se západním.
viktor viktor
31. října 2023 • 15:26
@Richard Šebesta Pane Šebesta uklidněte se. Zeman si zkusil své za komačů a přitom se stačil špičkově vzdělat, což i přes svůj věk v živých rozhovorech dokazuje dodnes. Bez papírků a hloupého blekotání. Jedno je u Zemana jisté. Ten člověk je vlastenec a ne prodejná *** , viz sudeťáček Fiala, agent soudruh Pávek , sudeťáček Herman , bruselští bonzáci Pexa, Michálek, Jourová apd. A to je velice podstatné. Jinak chybičky najdete na každém. I na sobě .
viktor viktor
31. října 2023 • 15:31
@viktor viktor …vidím, že tu mažou i výraz pro “ prodejná d*-ka “ . Dost prudérní 🥴
viktor viktor
31. října 2023 • 10:08
Že vás baví pomlouvat Zemana. Stále se jej bojíte ? Jste mu jistě u brusele. Mrkněte raději na zkomírající ekonomiku a dorozkrádání zbytků státního majetku. Po Hradě běhá KSČ , Fiala vám vyhrává pozitivně “ na housle “ a český Titanik se “ vesele “ potápí. To je skutečný problém Česka !!!
Richard Šebesta
31. října 2023 • 15:00
@viktor viktor Tak rozdělme si fakta. Tato vláda je KATASTROFA a Pavel je převraceč kabátů ale Miloše nikdo nepomlouvá , že je lump a podrazák jsou fakta a že pil 1.ligu to snad nemůže nikdo popřít a to dokonce při výkonu funkce.
viktor viktor
31. října 2023 • 15:41
@Richard Šebesta To pití platí na Kalouska 100%. Nepamatuji, že by Zeman někde opilý , na rozdíl od výše jmenovaného, blábolil nesmysly. Jeho řeč měla a má dodnes akademickou úroveň i když občas použije nějaký ten “ silnější “ výraz. Asi aby měli hlupáci o čem týden psát. Že měl problémy s nemocnými končetinami je fakt. Nakonec tak dopadl i Karlík Schwarzenberg …a nemá to , co dělat s alkoholem. Česku rozhodně nikdy neškodil.
Richard Šebesta
31. října 2023 • 15:55
@viktor viktor Chlape vy jste spadl s Marsu ! Zeman nebyl opilý ? Celá republika ho viděla při předávání klíčů a klenotů na hradě. Mimochodem se pletu nejen celá republika ty záběry opilého české presidenta jak se kláti ze strany na stranu a nemůže udržet rovnováhu viděl celý svět. Ti co stáli vedle něho potvrdili že byl silně cítit alkoholem.
viktor viktor
31. října 2023 • 16:05
@Šebesta Byl nemocen. To věděli ti, co jej znají. Ti , co pomlouvají to vidí dodnes jinak. S tím nic nenaděláme. Biden padá na chodech běžně a nikdo ani necekne...Tak si to přeberte.@Šebesta
Richard Šebesta
31. října 2023 • 16:40
@viktor viktor Dobrý for Zeman byl nemocný . Aha to onemocněl na ruské ambasadě kde se opil do němoty.Jinak Biden mi je ukradený není to můj president to jen tak mimochodem.
Marián Hyčko
31. října 2023 • 10:01
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Soňa Benešová
31. října 2023 • 09:39
Aha. Takže za pokus o sebevraždu jeho syna mohou novináři. Pokus o sebevraždu byla bezvýznamná bagatelní věc pro jeho otce, jak typické. Já se nedivím, že jak Zeman, tak Babiš, dokázali zničit svoje děti. Naši zemi také.
Liba Metloková
31. října 2023 • 12:28
@Soňa Benešová Napsal, že to byly 3 nejhorší dny jeho života. Naučte se číst. Je to hyenismus.
Richard Šebesta
31. října 2023 • 15:09
@Soňa Benešová Souhlasím ti dva jsou skoro pokrevní bratři. Stejně lžou, dělali stejné podrazy ale Bureš není ochlasta za to krade ale Zeman ne i když jeho podřízení zase ano, rozkradli na hradě co se dalo. Mynář je pěkný vylupek a ještě ta lánská obora ! Čili ve finále jsou oba gauneři jak Bureš tak Zeman. Jo Bureš ještě nádavkem agent Stb
viktor viktor
1. listopadu 2023 • 08:33
@Richard Šebesta Človeče vy nemůžete dokázat nic z toho, co tu dokola melete. Pokud ano, běžte na policii . Jinak kryjete trestné činy. Ale závist a vymytý mozek udělaly své, že ? Nebyl jste také vyznamenaný, nebo alespoň u hradního okna s Hradčanským strašidlem Holubovou ?
honza-dc
30. října 2023 • 19:45
Takže jenom kvůli článku v jednom bulváru kydal roky špínu na celý novinářský stav a příležitostně vtipkuje o jejich zabíjení. Tak v tom vidí logiku asi jen Zeman.
Uživatel_5551733
31. října 2023 • 08:41
@honza-dc Ale podle mě měl vždy pravdu. Jsou i mezi novináři čestné výjimky,ale většina jsou normální hyeny. Osobně jsem jejich chování také zažila. Od té doby se s nimi odmítám být jen bavit. Každá prasečina se jim hodí proměnit na prachy
Tomáš Kostelecký
30. října 2023 • 18:18
Ubožák. Žijeme opravdu v demokracii, když i tohle může být presidentem.
Uživatel_5551733
31. října 2023 • 08:44
@Tomáš Kostelecký Již dnes se ukazuje,že Zeman i přes své mnohé nedostatky byl po hadráku opravdu nejlepší , hlavně myslící prezident. Jediné ,co mu nikdy neodpustím je, že tragikomikovi udělil Řád Bílého lva. To mě fakt vytočil.
Richard Šebesta
31. října 2023 • 15:19
@Uživatel_5551733 To jste hodně tolerantní k Milošovi. Já vám napíšu čím vytočil mne. Akce OLOVO ,podvedl hlavně své voliče v roce 1998 když slíbil před volbami referendum o NATO a pak když volby vyhrál na slib rychle zapomněl. Jeho nejbližší poskok Šlouf byl mafián a nebližší kontakt Mrázka (šéfa mafie) . Byl to opilec NON PLUS UTRA. Byl mstivý až na pudu a pokud jde o novináře tak jistě jsou špatní i dobří jako politici a Zeman určitě patřil k těm špatným.
Jmenoval předsedou vlády agenta Stb a zloděje Bureše. Je toho málo ?
Avenger2008
30. října 2023 • 17:27
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
viktor viktor
1. listopadu 2023 • 08:37
@Avenger2008 Budeš také starej jako Zeman, Schwarzenberg apd. A třeba už ti to pod vedením hlupáka Fialy nedá ani na ten vozík. Jak budeš vypadat, raději nebudu ani hádat….
Jiří Rychtář
30. října 2023 • 17:15
Informace o sebevraždě mého syna živil Blesk, a proto jsem po celých 10 let poskytoval rozhovory výhradně Blesku. Zajímavé.
Uživatel_5551733
31. října 2023 • 08:45
@Jiří Rychtář myslím,že tohle Zeman nikdy neřekl,bo opak je pravdou!
Saša Krach
30. října 2023 • 16:27
Pak že Zeman neumí oslovit...Dle reakci zde...umí...A samo sebou Reflex ví jak zvýšit náklad...Dobrý počin...
prem
30. října 2023 • 15:55
Sebevětší novinářský lump nemůže být ani z polovice takový lump jak Zeman, který se nás pokusil zatáhnout do područí Ruska s přestupem v Číně.
doktormediciny
30. října 2023 • 16:17
@prem Podivjte davat takove veci do novin je surovost
sportmann
30. října 2023 • 17:06
Souhlas
Avatar - Petr Fojtik}
Petr Fojtik
30. října 2023 • 15:44
Určitě si ho koupím. Člověka vždycky potěší to, že je na světě větší idiot než je on sám.
Saša Krach
30. října 2023 • 16:09
@Petr Fojtik A pak že nemám pravdu.... už máš vlhké kalhoty...Ten ti ale dál..
😛😂😂😂😂
Antislavia
30. října 2023 • 16:15
@Saša Krach

No, ty je máš zjevně vlhké zepředu...Až tolik ti Milda učaroval ? No, vrána k vráně. Zřejmě máš taky rád chlast a tláču....
Saša Krach
30. října 2023 • 16:25
@maserpetr Mám rád dobrý chlast a tlačenku...Jsem asi normální...😂😂😂😂😛
Avatar - Petr Fojtik}
Petr Fojtik
30. října 2023 • 16:27
@Saša Krach No bohužel nemáš. Nejsem rozpálen ani vzteklý, nýbrž potěšen, jak už jsem psal výše. A mimochodem Miloušek už žádné protivníky nemá, všichni do jednoho se na něj už dávno vysrali.
Saša Krach
30. října 2023 • 16:35
@Petr Fojtik A že je o něj takový mediální zájem...Ne jen zde...divné že....A moc mě těší že ti prozradil že ho všichni opustili...si důvěrný přítel...😛😛😛😛😂😂😂😜
Saša Krach
30. října 2023 • 15:43
Pan Zeman je stále politický borec což dokazuje i to jak dovede rozpálit své protivníky .....až vzteky mají vlhké kalhoty. Těším se na jeho rozhovor....A posouzení dnešní situace...O Zemana je zájem má stále co říct.
doktormediciny
30. října 2023 • 16:20
@Saša Krach V kazdem pripade bylMilos spickovy politik.Ukolem novin neni poukazovat na chyby takovych lidi
Saša Krach
30. října 2023 • 16:32
@doktormediciny V každém případě by měl padnout dotaz...Kde sám sebe zklamal.
Uživatel_5551733
31. října 2023 • 08:47
@Saša Krach Tak tohle je velká pravda,, souhlas . Taky mi chybí jeho projevy. A přesně mířené šrapnely!
Jaroslav Zeman
30. října 2023 • 15:28
Je na čase, aby tahle nešťastná existence provázaná s bývalými estébáky a jejich praktikami, která naši zemi tak ohromně poškodila, zůstala konečně zapomenuta v propadlišti dějin!
Už toho kazisvěta prosím ignorujte. Dokud měl nějakou politickou funkci a moc, ignoroval žurnalisty a vysmíval se svými naschvály všem slušným rozumným lidem v téhle zemi. Teď je na čase, abychom ignorovali my jeho. A jestli potřebuje pozornost, podivných kauz, které z pohledu vyšetřování stojí za pozornost, je v jeho okolí víc, než dost. - To je dle mého názoru také ten jediný druh pozornosti, který si právem zaslouží!
Richard Šebesta
30. října 2023 • 15:31
@Jaroslav Zeman Souhlasím. Miloš ignoroval novináře a oni by měli nyní ignorovat jeho. Stejně stále jen lže a lže !
Saša Krach
30. října 2023 • 15:34
@Richard Šebesta No a o Vás vy dva mameluci mluvili....😂😂😂😂😂😛
Richard Šebesta
30. října 2023 • 17:40
@Saša Krach Je těžké Sašo přiznat že tvůj idol je bezcharakterní lump ! Co po něm zůstalo dobrého ? Rozhádaná celá země a pokazil co se dalo jeho patra na hradě kradla jako straky a on se ožíral a dokonce i veřejně. Pokud tohle je tvůj idol tak je vidět jak hluboko klesáš. Až do bahna.
Uživatel_5670214
30. října 2023 • 15:17
Je dobře, že tvrdě cenzurujete. Na veřejnost se přee nesmí dostat závadné názory. Kdyby lidi věděli, že jeho syna dovedla k sebevraždě ostuda, kterou dělal jeho fotr, to by asi vadilo. Možná měl místo pokusu zabít sebe zkusit zabít fotra. Polovina národa by ho měla za hrdinu.
Richard Šebesta
30. října 2023 • 15:11
Lump, lhář alkoholik v podstatě mafiánský předseda vlády i president který nemá snad žádnou kladnou vlastnost chce vždy vše svádět na druhé jen ne na sebe. Novináři mu museli ležet v žaludku to chápu když psali o jeho prasárnách a lumpárnách třeba kauza olovo.
Petr Semenec
30. října 2023 • 14:42
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.