Zprávy

Zpět na článek

Útok na nemocnici v Gaze má podle Hamásu 500 obětí, Izrael a Palestinci se viní navzájem

5 komentářů

Marie Ziani
20. října 2023 • 17:54
Neverici, ze by si nekdo nadelil do vlastniho hnizda.
Marie Ziani
20. října 2023 • 18:02
@Marie Ziani
giorgio287
18. října 2023 • 13:16
Když Ahmede ve špitálu skladuješ vybušniny a trefí ji raketa, kterou jsi koupil za dotaci z EU od Ukrajinců a poslal ji zabít Židy, tak to pošle 500 velbloudářů do pekla.

Dobrá trefa. Jen tak dál!
Uživatel_5417695
18. října 2023 • 10:46
Z diskuze na idnes na tohle téma - pár příspěvků, které mi připadají poměrně výstižné:
"Čéče, nějak mě to po těch videích, fotkách a zprávách z Izraele nedojímá.
Asi jsem oběť židovské propagandy."
------------------------------------------------------------------------
"Řekněte hrdinům z Hamásu možná si najdou čas mezi upalovaním žen a řezáním dětských hlav. "
------------------------------------------------------------------------
"Izrael varuje obyvatele než zničí budovy. To že se někteří odmítnou vystěhovat je pouze jejich chyba. A co hůř, Hamas často zakazuje obyvatelům se vystěhovat, pod výhružkou smrti.
Bohužel se v minulosti vyskytly i potvrzené případy, kdy Hamas cíleně nahnal děti a ženy, do budov patřící Hamasu, které byly označeny ke zdemolování. A pochybuju, že teď to bude jiné.
Hamasu na lidských životech nezáleží. Proto taky vyhrožovali lidem, kteří se pokusili z Gazy uprchnout, stavěl betonové barikády na hlavních tazích z města a dokonce střílel po ujíždějích autech."
------------------------------------------------------------------------
"Kdyz byl utok na Izrael tak palestinci jasali "
------------------------------------------------------------------------
Marie Ziani
20. října 2023 • 18:00
@Uživatel_5417695 Hamasu na jejich vlastnich zivotech nezalezi. Nemaji co ztratit. Logicky ale nebudou vrazdit sve potecialni budouci bojujici.