Divoký kačer

Zpět na článek

Zkoušený národ po týdnech strádání a zmaru má konečně důvod k radosti. Agáta Hanychová je znovu zadaná

8 komentářů

Lucie Měrková
17. října 2023 • 08:58
Pan Dominik Landsman opět a jako vždy nezklamal svým břitkým a inteligetním humorem díky za Vaše články
illenne
17. října 2023 • 07:40
Dobrá nadsázka, tedy rozhodně nejsem tragicky zasažena jejich rozchodem a ani překvapená, že je znovu po pár dnech zadaná. V jejich široké rodině mně už nic nepřekvapí. Ani vlasy za 84 tisíc pro Kordulku, ani ty za 10 tisíc pro paní Veroniku. Cena Agátiných je asi tajná. A co dva jejich koně hlavně, aby nebyli o hladu.
Kerberos123
17. října 2023 • 00:24
Skvělé
Radim Měcháček
16. října 2023 • 22:43
Je to vtipné , ale od Landsmana je hloupé urážet někoho hrubým zkomolením jména , jen proto , že má jiný názor a tím se řadí k primitivním autorům . Nejsem voličem Okamury , ale takové urážení mi nepřijde chytré i pokud se týká oponenta a dalo by se to využít i u jiných politiků a známých osob , ale naštěstí se to příliš neujmulo . Není to chytré pane Landsmane , myslel jsem , že máte rád humor , a ne toto hloupé urážení .
Petr Šilhan
16. října 2023 • 23:16
@Radim Měcháček

Když si tak vzpomenu, co Okamura vypouštěl za bludy ohledně přepadení v Hostivaři, jak sdílel svědectví nějakého uživatele z Twitteru bez ověření, kdo to vůbec je, tak si říkám, ten člověk si o ty urážky vlastně říká.
jezevec
18. října 2023 • 23:58
@Petr Šilhan - Mechaczek si dela srandu....
Josef Vyndalho
16. října 2023 • 20:03
proboha koho zajímá ta stará vyklepaná kukuřice (jemnější název *** a zlatokopky) kterou kdysi nějaký člověk s oční vadou nazval "modelkou" i Béda trávníček je víc sexy než tahle parodie na "krásu"......
Garland
17. října 2023 • 01:54
Bingo!