Prostor X

Zpět na článek

Storová: Válkovu kritiku jsem slyšela poprvé v televizi, neřekl mi nic. Za léky si budeme muset připlatit

18 komentářů

Miloslav Kolomazník
26. září 2023 • 19:46
Kdo si myslí, ze je Valek kompetentní ministr? Takové pátraly jsme ještě neměli. Jeden má sifrovany telefon, všichni lžou a drží se za ruce, aby nikdo nevypadal.
viktor viktor
26. září 2023 • 18:20
Když si Česko nadělá dluhy, protože i dnes už má jen holou p_r _e-l a ještě dá více, než 55mld. na Ukrajinu, tak to vlastenecky nevypadá. Ale jsem rád, že si u nás koupíte za další mld. letadla, která jednak nepotřebujete ( tento typ ) a jednak se nad Českem ani nebudou ve vzduchu moci otočit a ani kde přistát. Na to si budete totiž musit za DALŠÍ mld. upravit letiště milánkové. Ale díky Strakovce budeme mít v USA alespoň práci a ještě vaši vnuci nám budou platit dluhy , které fialovci nadělali. No a vy budete dál jezdit po rozbitých silnicích, škemrat o léky a potraviny , země bude pod cizí kontrolou a naši vnukové se občas přiletí podívat do skansenu Böhmen und Mähren. Jak já říkám. OK, hlupáky jste vyhnali ale tupce , i z KSČ, jste si nabrali. Mimochodem, kdy budou mít Fiala, Stanjura, Válek, Černochová atd. projevy na Červeném Hrádku ? Dejte vědět, přiletím.
Avatar - JP }
JP
26. září 2023 • 19:17
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
viktor viktor
26. září 2023 • 19:36
@JP Já z USA, ale že tebe se vzteklinou a bez argumentů opět pouští z psychiatrie na vycházku je nezodpovědné. Mimochodrm. Píšeš hrubky ! Žiješ v CZ a stále tak blbá…
Saša Krach
26. září 2023 • 15:48
Jsem přesvědčen že pan ministr se jednou určitě trefí ,,,,a léky se objeví,,,,,tedy možná. Nakonec pokud by je potřeboval pro sebe tak je určitě sežene....😭
Avatar - JP }
JP
26. září 2023 • 11:01
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Saša Krach
26. září 2023 • 15:44
@JP Přečetl jsem váš canc dvakrá­t...­.nepoc­hopil­...a­le brnká mi na nervy ta vaše lehkost bytí 😂....prostě a lehce léky nebudou.😂😂🐃🐃🐃
Nějak mi jde na mysl....Doba nedávná ,Nebyly roušky,,,, To bylo křiku o demisi ministra....
Dnes nejsou léky­...le­grace­....😱😱­😱😱
Lehkost bytí😂😂😂😂😂 jsem zdravá jak řípa.😝
Avatar - JP }
JP
26. září 2023 • 15:59
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Saša Krach
26. září 2023 • 18:18
@JP Dík za vaše zkuše­nosti­....😝😂­😂😂😂😂
Vlastimil Vinš
26. září 2023 • 08:44
Tak léky nebyly a i občas nejsou, protože se posílají ve velkém na Ukrajinu a za léky se bude připlácet, protože vláda schválila už loni, že stát bude za děti a důchodce posílat zdravotním pojišťovnám méně a to méně částkou více než deset miliard to se musí ve zdravotnictví projevit, hlavně když jde do armády více peněz teď už o 30 miliard a příští rok ještě přidají x desítek miliard na armádu a pak půjde zdravotnictví do kopru, díky vládě Petra Fialy 😡
Avatar - JP }
JP
26. září 2023 • 11:09
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Saša Krach
26. září 2023 • 15:52
@JP Myslím si že pan ministr je náš ministr...Pokud svým umem sežene léky pro nás i Ukrajinu....Pak jsem pro pomoc...všemi deseti...
Pavel Maleček
26. září 2023 • 08:29
Jedna z mála ve vysoké fukci žen, která svou inteligencí a obecným přehledem své okolí i nadřízené převyšuje, pana ministra nevyjímaje. Což je nejspíš hlavní důvod její kritiky a zbavení se přes opakované, nejspíš fixl výběrové řízení.

Škoda, oproti tomu co řídí třeba Sněmovnu je tato žena balzámem na smutek až strach z dopadů všudemožně se funkcí zmocňujících, panovačných, ale hloupých ženských.
Avatar - JP }
JP
26. září 2023 • 12:18
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
J D
26. září 2023 • 06:57
„Když jsem nastupovala do úřadu, tak se nejvíce kritizovalo, že by revize cen léků a jejich snižování měly být intenzivnější a rychlejší, dneska je naopak kritizováno, že jsou léky levné." Lidé kritizují, že léky že jsou levné? Kteří? Nenažraná farmaceutická lobby? To je nějaký špatný vtip, ne?
Avatar - JP }
JP
26. září 2023 • 10:38
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
J D
27. září 2023 • 01:06
@JP Já sem citoval její slova ty troubelíne..
Avatar - JP }
JP
27. září 2023 • 12:35
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.