Komentáře

Zpět na článek

Egypťané podporují trest smrti za opuštění islámu či kamenování za cizoložství. To je ta nová demokracie?

19 komentářů

lobineu
8. srpna 2011 • 08:22
to je ta pravá islámská demokracie - teď prožerou a rozflákaj všechno, co tam měli převážně díky velké a dojaté části západního světa (a případně výskytu nafty na jejich území) a budou se hádat mezi sebou kdo má lepčího alláha... a pokud jim nebudeme dodávat auta, letadla, mobily, počítače a zbraně nemusíme se jejich příchodu pár let ještě obávat
nakop
8. srpna 2011 • 07:35
na Váš názor, až nám tu jejich "demokracii" dotáhnou do EU.
voni.rammstein
7. srpna 2011 • 19:06
Žádnej islam, kikáni jsou to
zajda61
7. srpna 2011 • 17:55
islám je víra plodící fanatické kreatury,....
duncinela
21. prosince 2011 • 18:34
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
jan77
7. srpna 2011 • 16:16
to je islam. nenavistna rasisticka nesnasenliva ideologie co plodi jen imigranty. je z podivem ze ma tahle zrudnost ve vyspelem zapadnim svete status nabozenstvi. to kdejakej pedofil muze vyplody sveho choreho mozku prohlasit za viru a svou zlodejinu a vrazdy za jeji obranu ci sireni. na druhou stranu at si delaji v egypte co chteji. evropa by zadne imigranty z muslimskych zemi nemela prijimat a ty stavajici po dvacet let sterilizovat.
pavek_
7. srpna 2011 • 13:18
O naprosto, ale naprosto tom samém jsem psal na svém blogu již v únoru tohoto roku: http­://wer­ner.bl­og.id­nes.cz­/c/175­887/84-Egyptanu-podporuje-trest-smrti-pro-odpadliky-od-islamu.html
sendyman
7. srpna 2011 • 14:19
A co jako? A před Vámi o tom psal někdo jiný, protože pochybuju, že jste si ta čísla sám spočítal.
O pyramidách taky psalo víc lidí, a proč ne, pokud to dávalo smysl. Jaký smysl dává tohle? Je to jejich stát a jejich demokracie, tak jim ji nechte.
A nebo taky považujete za nedemokratické, že v Číně žerou psy?
sendyman
7. srpna 2011 • 11:54
jsem si přečetl Váš výblitek, Bucherte.
Nejde o to, že v mnoha případech bych pro to kamenování a sekání rukou byl taky - je to můj názor a navíc si myslím, že by to stejně nepomohlo.
Ale pokud jsou ta čísla pravdivá, tak to demokracie JE. Jejich. Tak co jim ji nechat?
milluga
7. srpna 2011 • 17:06
Sendyman, vy jste ale sprostý IDIOT!