Divoký kačer

Lepší umřít ve válce než být buzerant, tvrdí Dominik Duka

38 komentářů

Adam Uher
8. října 2023 • 11:50
Ježíš by možná odpověděl: "Může být těžké porozumět Bohu, ale pamatuj, že já jsem přišel s poselstvím lásky a tolerance. Mým cílem nebylo šířit nenávist, ale ukázat cestu k milosrdenství a porozumění. Každý člověk je stvořen podle mého obrazu, a proto bychom měli milovat jeden druhého bez ohledu na to, koho si vybíráme za partnera. Není na nás, abychom soudili druhé, ale abychom se snažili žít v souladu s láskou a porozuměním."
Nada Panoskova
25. září 2023 • 16:02
Duka je už dementní jak může toto prohlásit ,jen jestli není on sám homosexuál a tímto nařčenim to jen tutlá
Tomáš Kostelecký
14. září 2023 • 14:51
Pokud je někdo bukvice nebo třeba pí chá sousedovi kozu, je to jeho věc a neměl by s tím otravovat ostatní a hlavně ne ty, kterým je to odporné nebo to u nich vzbuzuje nenávist. Pro každého člověka by jeho sexualita měla být jeho intimní věcí a né s tím furt otravovat ostatní. Lidi už to začíná srať. To samý jsou šerný tlamy a nebo tlustý hegryně v každé reklamě. Žiju v Čechách, jsem Čech a volně žijící vopice, v české kotlině mě vadí.
Petr Štefek
14. září 2023 • 14:24
Černo***níky jsem nikdy nemusel,ale respektoval jsem to. Ale pokud tohle hlásají,takovou nenávist a neúctu k určité skupině,tak to koukám. Mít tu moc, církev zruším a zakážu. Vždyť ten výrok je protiústavní.
Viki Add
14. září 2023 • 13:50
„Nemá býti věřeno v církev, poněvadž není církev Bohem.“
Mistr Jan Hus - upálen podobnou verbeží jako je pan Duka. Ani stařecká demence neomlouvá sprostotu omezenost a totální absenci lásky tohoto “ služebníka božího ".Pojďte ke mně všichni, kdo se lopotíte a jste obtíženi, a já vás občerstvím."
To jsou slova Kristova pane Duko.
Uživatel_5483260
14. září 2023 • 12:29
Souhlasim s Dukou.
Neni magazin aby tam teplousi nebyli. Salamovou metodou chteji prznit deti.
Baboon
14. září 2023 • 10:02
V osmašedesátém se psalo po zdech mimo jiné (azbukou, kterou mladá generace již většinou nezná)
"Lenine, probuď se, Brežněv se zbláznil."
Nabízí se teď parafráze
"Ježíši, probuď se, Duka zbláznil."
Vladimír Masata
14. září 2023 • 09:44
Když je nejspíš každý druhý díky tomu jejich celibátu buď pedofil nebo homosexuál už z koleje nejspíš řádně zaučený?? Celibát co měl hlavně zabránit troušení genu mezi poddané měl je udržovat v poddanosti a zaostalosti, těm co vydávají za nositelé vědění co byli ve skutečnosti jen staletí její uzurpátoři a nepřátelé všeho pokroku, a kdy ještě dnes przní malé děti při hodině náboženství někde na Moravě a rodiče se, že to někdo oznámí, diví a pomalu by ho lynčovali? Kvůli asi té ostudě kterou si přitom přehlížením těch svinstev,"jejích" kněží nadělali, co nejspíš po generace dělali i jím to samé, když mají to že kněz sahá dívkám mezi nohy ještě dnes, za normální?? Já bych jím dal restituce a státní peníze na provoz, taková směšná banda ta katolická církev. Kdy ve Francii si musí církev i kosteli od státu pronajímat a tak to mělo byt a zůstat i u nás, Aby to co za staletí nakradli nemohl dnes nějaký Duka rozprodat či zašmelit. Podívejte se na Duku jak LGBT komunitě káže vodu a kněží se peleší i s "našemi" dětmi?? Asi má strach aby nechtěli na konec uzavírat kněží mezi sebou to homo manželství? Ač mě to také uráží že chtějí to slovo použít a nestačí jím uzavřít sňatek dvou partnerů a mít stejná práva jak už se stejně i sezdaní lidé na veřejnosti velmi často představují. Partner a partnerka. hmhmh br! Ale pan Duka přeci ví že ,,De gustibus non est disputandum" (proti gustu žádný dišputát,) kdyby někdo nevěděl. Ale u adopce dětí, zejména dvěma muži stojím pevně za vámi to by jsme je mohli svěřit rovnou do rukou pak dvou sezdaných pedofilů.
Uživatel_5670214
14. září 2023 • 11:12
@Vladimír Masata
myslím, že jste dobře popsal, co s normálním mladým mužem udělá církevní seminář a celibát. Stejně tak przní mládež LGBT ideologie, která je jim podsouvána na všech frontách. Je to cílená transformace normální populace v populaci deviantní. Kdyby Bůh chtěl, aby se množily stejnopohlavní páry, udělal by nás jako hermafrodity, ale to evidentně nejsme, takže je jen jedna přirozená forma sexu a rozmnožování a zubny si v průvodu můžou klidně vyřvat hlasivky.
JP
14. září 2023 • 11:42
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Jirka Janoušek
14. září 2023 • 05:27
🤣🤣🤣🤣
Iveta Motlová
14. září 2023 • 04:14
Jestli, tohle je fór, tak je urážlivý a víc než trapný.
mupufu
14. září 2023 • 01:18
A vůbec,lízej kříž,když ti to dělá dobře.Kdo ti platí ty tvoje kecy.Tvoje *** smrdí stejně,jako naše.My,co tady dřeme od rána do večera,na to,abys ty mohl pobíhat po svátostech?Vykuř bábě hrábě a dědovi rýč,až uz
ž jsi pryč!
mupufu
14. září 2023 • 01:02
Pardon,křesťanství.
mupufu
14. září 2023 • 00:55
Církev je prvotní manipulace člověka.
Jirka Kyjsky
13. září 2023 • 22:58
Pane Duko, vy jste tak podivný patron, až je z toho špatně.
Co takovým chováním sledujete je pro cca 10 milionů Čechů záhadou! Chcete na sebe upozorňovat takovými provokativními stupiditami (jako se vám stalo v minulosti již vícekrát)?
Vy, bývalý primas český ??? Upřímně: je mně z vás na blití, velebnosti.
To jste tedy pro společnost opravdu jedinečný vzor chování, příklad slušnosti a moudrosti!
Ani v tomto vašem vysokém věku vám zcela určitě nedám odpustek -
a vaše vulgarity vám neodpustím. Vy už se zřejmě ani neumíte zastydět a za své chyby se neumíte omluvit. Co na to vaše cirkev? K tomu mému názoru raději ještě jen dodám, že já homosexuál určitě nejsem - protože je tomu právě naopak!
silvervoice
13. září 2023 • 22:50
.....
Milan Žigo
13. září 2023 • 22:19
Hoď kamenem kdo jsi bez viny
Uživatel_5489699
13. září 2023 • 22:00
Tak ubohou slátaninu jsem dlouhou dobu nečetl ! Autor téhle slátaniny je buď bukvice nebo idiot !
Uživatel_5670214
14. září 2023 • 09:30
@Uživatel_5489699
asi obojí.
JP
14. září 2023 • 10:14
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Jindra1956
13. září 2023 • 21:52
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Jindra1956
13. září 2023 • 21:54
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Jan Kušička
13. září 2023 • 21:11
Každý bůh je milosrdný a, přesto v jejich jménu se spáchaly ty největší zločiny na lidských životech ve jménu těch všech milosrdných a laskavých bohů. Tak s takovou myšlenkou jděte do ***e.
Uživatel_5670214
13. září 2023 • 20:25
To jako mělo pobavit? Ta nadsázka vyzněla pěkně trapně. Starozákonní mudrcové dobře věděli, že ač homosexualita není pro zdraví jedince nebezpečná, je krajně nebezpečná pro společnost. Není to jen sexuální deviace, dost pokřivená je i osobnost homosexuálů, což poznal každý, kdo s nimi měl co do činění. Hysterie, neschopnost logické argumentace, silný blok vůči jakékoli diskusi. Jen napadání, obviňování a sebelítost. Silný sklon k pletichaření a překrucování pravdy , neschopnost pravdu přijmout a hlavně neskutečná agresivita činí z homosexuálů silně kontroverzní skupinu. Žádná komunita, chce-li prosperovat, nechce být rozvracena zevnitř, takže odtud pramení ten nemilosrdný postoj. Homosexuální jedinec nikdy nepřipustí, že není normální, takže se buď musí zbytek světa podřídit, nebo musí být homosexuální všichni. Homosexualita existuje i u zvířat. Stejně tak mají zvířata i podobné nemoci jako lidé, takže argument, že homosexualita je přirozená, když je i u zvířat, působí víc než komicky. Homosexuál nikdy nepochopí, že je suchá větev. Každý živočišný druh, který by masově podlehl homosexualite zákonitě vymře. Proto je jasně dané, co je a co není normální sexuální orientace. Není to nemoc, je to porucha stejně jako barvoslepost, nebo jiné podobné nenapravitelné postižení. Rozumní lidé chápou, že nikoho za homosexualitu nelze trestat, ale také chápou, že ji nelze veřejně propagovat, popularizovat, nebo dokonce tvrdit, že je to nějaká vyšší vývojová linie. Homosexualita začne být opravdu nebezpečná, když se z ní stane politikum, což u nás už nastalo. Nechci spekulovat nad tím, kolik hnědých kroužků má Duka na penisu, ale jestli říká, že manžeství homosexuálů je proti přírodě a Bohu, musím s ním souhlasit. Výsledek dnešní sexuální evoluce je deset pohlaví, zblblá mládež, která neví, co vlastně je a krajně debilní jedinci, co své děti vychovávají bezpohlavně. Těm bych ty děti okamžitě odebral, protože z nich udělají mrzáky.
Zdá se, že divoký kačer bude asi taky buzna.😂
JP
13. září 2023 • 21:35
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
František Piskač
13. září 2023 • 21:38
@JP dekuju
Uživatel_5670214
14. září 2023 • 06:44
@JP
souhlas. Když já nemám potřebu demonstrovat, že jsem hetero, měli i oni pochopit, že sexualita je věc intimní, nikoli veřejná. Děje se pravý opak. Denně někdě vidím nadpis, která zubna zase udělala coming out. Není film, kde by se zubny neproducírovali a expicitní sex není výjimkou.Tohle je ta rozkladná funkce homosexuality. Je to jak rakovina, proroste všude. Dětem ve školách vymývají zubny mozky, vytvářejí neustálý společenský tlak. Nic jim není dost. Homosexualita je psychická porucha, jejíž příčina je neznámá. Je více faktorů, které se na tom mohou podílet, takže asi nemáme zájem na tom, si zubny pěstovat a skončit jako bezpohlavní guláš deviantů všeho druhu.Brzy budeme my menšina a pak uvidíte tu jejich toleranci.
zapletalikovi
13. září 2023 • 20:16
Dobře, já vím, že je to psáno jako fór.
Ale já zcela vážně říkám, že je lepší být gay, než pedofil, kterých je církev svatá katolická útočištěm. Vždyť to by muselo abdikovat půl Vatikánu, i s tím Frantou v čele, kdyby se na světlo vyneslo všechno, co oni tak šikovně zametli.
Uživatel_5670214
13. září 2023 • 20:39
@zapletalikovi
asi nemáte představu, kolik starších homosexuálů jsou pedofilové a s církví nemají nic společného, viďte? Když vás v semináři hned první den 5x análně znásilní, nezůstanete normální, pokud včas neodejdete. Je to podobné jako v kriminále. Deviantů máme celou škálu, jen homosexuálové si vyřvali výjimku. Pedoušové, nekrofililové, zoofilové a ostatní filové na svůj pochod hrdosti teprve čekají a nebojte se, dočkají se.
zapletalikovi
13. září 2023 • 21:06
@Uživatel_5670214
Třicet let pracují ve zdravotnictví a tam bylo gayů vždycky o trochu víc, než v běžném provozu. Ani jeden z těch, které jsem poznala, a že jich nebylo málo, nebyl na děcka.
Uživatel_5670214
14. září 2023 • 06:47
@zapletalikovi
oni se vám chodili zpovídat? To přece nemůžete myslet vážně.
JP
14. září 2023 • 09:12
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Uživatel_5670214
14. září 2023 • 09:41
@JP
narodil jsem se naštěstí normální, tedy alespoň v tom smyslu, že si nepletu mužský řitní otvor s vagínou, ženu s ovcí a sex považuji za intimní záležitost, a nikoli za veřejnou zábavu.
Rozumný člověk chápe, že sex je koření života, nikoli denní chléb, protože chleba se člověk nepřejí, kdežto normálního sexu dost rychle. Pak holt hledá další a další stimuly, aby toho svýho frantíka postavil do pozoru. Od toho se pak odvíjí vznik všech těch více, či méně ujetých sexuálních praktik. Historie má tolik příkladů, kam vede nezřízený sexuální život, že to nechápe jen úplný idiot.
JP
13. září 2023 • 20:03
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Uživatel_5670214
13. září 2023 • 20:32
@JP
cituješ tu z Bible a začneš výrokem, Bože to je vůl. Jaký důkaz své duševní nedostatečnosti ještě městu a světu přineseš?
JP
13. září 2023 • 21:22
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Uživatel_5670214
14. září 2023 • 06:48
@JP
to určitě. Ty jsi toho jasným důkazem.