Divoký kačer

Zpět na článek

Američtí klimaaktivisté jezdí protestovat do Evropy. Zde je policie chrání a namasíruje jim i záda

5 komentářů

Vlasta Hrdličková
11. září 2023 • 21:23
Četla i viděla jsem, jak tihle klimaaktivisté zrovna nedávno v Německu dostali pěknou masáž zad a nejen zad a nebyla třeba ani policie👍. Kňučeli jak štěňata👏👏👏... Škoda, že nebyli přilepení k vozovce... mohla to být ještě větší legrace (nevím, jestli bych mohla použít jiný výstižný výraz😉)🤣🤣🤣
Avatar - Petr Fojtik}
Petr Fojtik
11. září 2023 • 19:32
Doteď jsem nebyl schopen pochopit smysl divokého kačera. Trapnost nad trapnost. To ten trouba není schopen sesmolit seriózní článek? Mimo jiné, jeden z důvodů proč jsme přestali Reflex kupovat.
Vlasta Hrdličková
11. září 2023 • 21:39
@Petr Fojtik Tak se tím už netrapte... Jsou i jiné časopisy... jen tak namátkou a protože to vídám v reklamě, třeba takový "Můj čas na kafíčko"...😁
Avatar - Petr Fojtik}
Petr Fojtik
12. září 2023 • 04:43
@Vlasta Hrdličková ... nic proti kafíčku, každý časopis má svou cílovou skupinu, problém vidím v tom, že reflex se k tomu kafíčku nebezpečně přibližuje. Jak kvalitou článků tak kvalitou redaktorů. No jo no, každý neumí psát jako Peňas.
Vlasta Hrdličková
12. září 2023 • 23:21
@Petr Fojtik ...Bohužel, nebo naštěstí, jsem už delší dobu obsah tištěné verze Reflexu neviděla. Kupovala jsem si ho od prvního čísla, potom dostávala zadarmo v práci... Dnes bych si ho za ty peníze už asi nekoupila... Divoký kačer je ale taková recese, aspoň podle mého názoru, takže sleduji... Někdy pobaví, někdy ne...