Kultura

Zpět na článek

Jsem úžasný! Kazmův film ONEMANSHOW: The Movie je celovečerní masturbací, která dorazila i na Netflix

8 komentářů

Jiri Čihák
31. srpna 2023 • 05:46
Buran zůstává buranem. A horší se to v případě, když se dostane k nějakým penězům. A u Kazmy je to přímo esenciální případ.
Věra Doskočilová
25. srpna 2023 • 08:37
Já u toho spala. Sorry, autor článku to přesně pojmenoval. Nuda, nuda, nic.... Jen brnkání na strunu gamblerství v každém z nás. A já hráč nejsem, takže nic. Čekala, jsem, že na nás místo filmu Kazma ukáže dlouhý nos nebo tak nějak, ovšem toto? Hloupé, špatně uvěřitelné, špatně hrané, nebyl jediný moment, který by mě pobavil. Otrava - ano a ztráta času přinejmenším.
Miriam Matrixova
21. srpna 2023 • 07:11
Ten film je show a hra, která pobaví a zaměstná národ na dlouhou dobu. Nevím, co se okolo toho tolik řeší, máme tady tolik mizerných českých filmů, až je to k pláči, a tady kluk '' z ulice'' vymyslel zábavu, která pobaví a přitáhne dav do kin. Nehledejte nic intelektuálního, nečekejte triumfální film, serte na příběh, přesto mějte oči na šťopkách, ať Vám nic neunikne 😁. Jsem jinak náročný filmový divák, ale tuhle' 'hru' ' si ráda zahraju, v tomhle dost nešťastným světě potřebujeme trochu toho uvolnění, s Kazma to lidem dává. Za mě dobrý počin.
Avatar - epr3}
epr3
28. srpna 2023 • 19:42
Myryjem, ty tady píšeš jinými slovy, že ten film je totální sratschka a přesto na něj máme valit bulvy až nám budou padat z důlků? A jinak zdravá?
Lad. Bárta
20. srpna 2023 • 20:28
No je vidět, že na vařenou nudli jest možno pořád slepici přitáhnout.
Trochu jako Andělská tvář nebo ,jak se ta *** o ničem jmenovala a producenta poslala ,tam kam měla .
Ovšem tohle je i s pseudo loterii
Neumětel ždímající příležitosti,jak se na ovečkách obohatit
Kdyby to nebylo, nic by se nestalo.
Jo vlastně stalo, ale tragédie by to nebyla .
Jen dál podporujte tyhle *** už teď je to špatný a bude ještě hůř.
Uživatel_5555510
17. srpna 2023 • 05:44
Myslím, že prostě ten pan Bartošek je takový novodobý, český, Enšpígl, no...
Avatar - epr3}
epr3
28. srpna 2023 • 19:44
@Uživatel_5555510 S Enšpíglem mu zbytečně lichotíte.....
Uživatel_237602
16. srpna 2023 • 16:29
Kazma je ve skutečnosti Rusák Kuzma Kuzmič.
Sláva Ukrajině!