Komentáře

Zpět na článek

Sex skoro ve trojce, škrcení a facky. Bizarní kauza Kolářík ukázala, že politické panenství Pirátů skončilo

11 komentářů

Martin Novotny
29. července 2023 • 21:39
Dlouho jsem se tak nezasmál.
Dávám pirátům 100 bodů za umělecký dojem… 😂😂😂
jardaherda
29. července 2023 • 20:21
Nevím jak starostové vyjebali ve volbách s piráty. Když už bych použil tento termín, pak s nimi vyjebali voliči, kteří kroužkovali starosty. Byl jsem jedním z nich, piráty nemůžu ani cítit. Co jiného mi zbývalo?
Pozor na slovíčka, jak praví klasik!
Martin Tuhý
29. července 2023 • 15:56
Okurková sezóna v plném proudu, nějaký zcela neznámý náměstek nezvládl milostný trojúhelník a výsledkem je, že odstoupil ze své pozice...a dál? Co to má s politikou nebo se stranou v níž je? Jestli mají být tohle hlavní kauzy Pirátů, tak jen více takových stran.
Richard Šebesta
30. července 2023 • 00:12
@Martin Tuhý Jiný kraj jiný mrav. V Česku se neodstupuje ani když by někdo byl VRAH. To je jasné Bureš-kradl byl estebacký bonzák a o novinářkách i jiných politicích mluvil jako dlaždič a NEODSTUPÍM to bylo jeho heslo. Jinde v jiných zemích odstoupil ministr (V proto že jeho náměstek něco zanedbal. Ale to je opravdu jiná galaxie !
Martin Tuhý
31. července 2023 • 23:19
@Richard Šebesta Souhlas, ve vyspělých demokraciích se odstupuje za z našeho pohledu banality, bohužel u nás jsou strany často vlastněny vůdcem, takže o odstupování nemůže být řeč.
Richard Šebesta
29. července 2023 • 13:59
Piráti jsou VELKÝ OMYL politiky a doufám že volby 2025 to potvrdí a zmizí nadobro z politické scény. Co to je za stranu která podporuje drogy,chodí (dredy) jako magoři a jak vidno neumí se ani chovat když přijdou ke korytu i když férově tady se podobně předvedly i jiné partaje. Přesto PIRATI VEN.
Martin Tuhý
29. července 2023 • 15:58
@Richard Šebesta Piráti jsou naopak asi jediná volitelná strana v tom panoptiku korupce, klientelismu a tuposti, jež nabízí naše poslanecká sněmovna. Příští volby budou mít Piráti 12-14 % hlasů.
Richard Šebesta
30. července 2023 • 00:07
@Martin Tuhý Uvidíme můj typ je opačný PALEC DOLU !
viktor viktor
29. července 2023 • 19:00
@Richard Šebesta Také doufám, že tahle prospěchářská sebranka nefachčenků , zvaná Piráti, zmizí z politické scény. Zakuklené marxisty rozumní lidé postrádat nebudou.
Martin Tuhý
31. července 2023 • 23:17
@viktor viktor Koho volí rozumní lidé?
hulin never die
29. července 2023 • 13:05
Tu stranu by měli zakázat. Jak si může politik dovolit píchat jinde, než svou ženu? Navíc pod vlivem... To kompletně porušuje šaríu. Naštěstí nám ctihodní obřezanci z Hollywoodu vymysleli cancel culture. Jsme spaseni.