Téma

Zpět na článek

Viliam Buchert: Ztracené a zatracené Rusko. Bizarní puč ukázal, že za vlády Putina se situace bude jen zhoršovat

5 komentářů

Saša Krach
3. července 2023 • 11:22
Rusko,,,dle autora hrůza....a co náš stále narůstající dluh....asi pohoda dle autorů zde...😂😂😂😂😂😂
Richard Šebesta
3. července 2023 • 08:49
Pane Bucherte je pěkné že se staráte o Rusko a Putinův režim.Rusko je zatracené a ztracené a Putin je nedůvěryhodný. Dejme tomu. Rusko je ztracené a za vlády Putina se bude vše zhoršovat. Stejnou mincí máte ale měřit i EU a problémům uvnitř tohoto molochu kde se situace rovněž stále zhoršuje. Situace v západní Evropě se zhoršuje už nejméně 8 let a cesta k nápravě nikde. Navíc se EU mění v diktátorskou unii která se zcela bezostyšně vměšuje do vnitřních záležitosti členských zemí viz. Polsko a Maďarsko jindy zase Slovensko atd. Místo aby řešila mnoho palčivých problémů viz. nevyřešená migrace např.která se stává GIGAPROBLEMEM . Události ve Francii to jen dokazují. Takže pokud se v Rusku vše zhoršuje stejné to ale je i u nás v rámci ČR ale i celé EU. Takže my určitě nemáme důvod k jásotu.
hulin never die
3. července 2023 • 13:03
@Richard Šebesta nevsim jsem si, ze by reflex bylo cteni pro byvaly komunisricky cajty. Ty jsi zabloudil?
Richard Šebesta
3. července 2023 • 13:39
@hulin never die Ty PRIMITIVE komunistický president soudruh Pavel ti nevadí a na mně budeš vyskakovat. Mimochodem já v té zločinecké bandě nebyl. Pro tvou informaci. Byl jsem kandidát ale pak jsem odešel ještě v roce 1988 a tím padlo i mé členství.Jo a když tobě nebo tvému fotrovi tehdy někdo něco ukradl kam jsi šel ? Šel jsi se vysrat na latrinu ne ? Policie existuje za všech režimu PRIMITIVE !
hulin never die
3. července 2023 • 16:50
@Richard Šebesta kolaborante, bezne se u cizich takhle roztahujes? mam se ti chvili venovat?