Divoký kačer

Zpět na článek

Čechoslováci nadávají, že je na jejich československé občanky nechtějí pustit do Chorvatska

7 komentářů

Uživatel_5313666
23. června 2023 • 07:13
Sedim doma a je mi dobře ! Obcanku mám někde v šuplíku ,jsem v pohodě , kam taky jezdit v tomto hicu . Československo již neexistuje , tak at si autor vyřídí ty občanky nejmíň tři ! Zřejmě se mu o tomto zdálo ,az mel z toho snu poluce ! Jinak na československou občanku si může zajet za Hranice na Moravě a to do Belotina nebo Lipníka nad Bečvou , zalezi kterým směrem se rozjede !
hu 100bar
23. června 2023 • 07:07
Náramně jsem se pobavil po ránu.🤣Prezidentka Peterková 😂😂,soudce Zitko 😂.....
A navíc je pátek a večer grilovačka na zahradě s přáteli 🤘
Uživatel_5389281
23. června 2023 • 06:33
No jo, kdyby jim to politicky myslelo, pořídili by si pasy Západní Ukrajiny. Česká Republika ostatně Ukrajinu připomíná posledni roky čím dál více (poznámka pro libtardy - ne, to není pochvala, to je projev despektu). Hezký den z Nizozemského království, které "není ve válce".
Miloš Plaček
22. června 2023 • 22:51
To, že je nikam nepustí, je úplně normální. Já s československou občankou taky do Chorvatska- části Jugoslávie- taky nemohl. Musel jsem mít pas, příslib a známé. Neměl jsem ani jedno. Tak ať si užívají….
Martin Zapletal
22. června 2023 • 21:19
V tom Reflexu jste uz taky slusna banda dementu. Kde jsou ty casy, co jsem ho cetl pravidelne..
Martin Habr
22. června 2023 • 21:13
Tak zrovna tento díl kačera není až tak vtipný, protože ti ubožáci takto opravdu uvažují.
Karel Szyrocki
22. června 2023 • 19:48
Kdyby jeli do Jugošky, tak jim ty občanky určitě uznají 😜