Divoký kačer

Zpět na článek

Vlastenci a chcimírové zuří. Stát nám sebere rodná čísla a dá je Ukrajincům

8 komentářů

Nepresvedci
15. června 2023 • 19:10
Nic stupidnějšího jsem nečetla. Že se najdou lidí, kteří se prezentují takovým způsobem.
Jen s jedním mohu souhlasit a to s pětišaraticí.
Pavel Jelínek
15. června 2023 • 18:16
Já bych to sem raději nepsal. Oni ty flastenci jsou opravdu schopni se toho chytit a strašit tím ostatní.
Miloslav Podhola
15. června 2023 • 15:17
Ještě by námohl autor članku sdělit, od kdy jsou občané, kteří nechtějí válku občany druhořadými.
On snad je chciválka?
Asi je tak madý, musím připustit i hloupý, že nemá informace o Dražďanech, po spojeneckém bombardování v r
1944!
Miloslav Podhola
15. června 2023 • 15:05
Autora tohoto článku považuji za hlupáka. Nahradit R.Č. řadou 32 nesouvisejícich čislic muže vymyslet je bloud.
R.Č. sype každý z rukávu a 32 nesouvisejícich čísel bude k zapamatování pro génia nebo autistu..
Ten,kdo to obhajuje to nemá pod čepici v pořádku!
Martin Burian
15. června 2023 • 13:07
Původem jsem z Blanska... to na okraj nadsázka beru to. Sranda musí být ale už se mě moc nelíbi jak se z člověka co chce mír, dělá chcimír, z člověka co má rád svoji zemi fanatický vlastenec až džihádista. A celkově se otáčí i pozitivní slova do negativního smyslu. Boj všech proti všem. Rozdělování společnosti na základě jejich názorů. Nazorů mohlo dřív být tisíce dnes jsou jen dva. Buď podporuješ nebo seš proti. Žadný prostor pro schodu. Jinak teda ty reklamy co tady vyskakují musí štvát každého. Vopovažte se napsat že je milujete!
Marusska
15. června 2023 • 08:35
To jste trošku přehnal, nemyslíte? Smíchat otázku rodných čísel, která je hodně a hodně diskutabilní se strašákem vlastenců... zklamal jste...
Uživatel_5494496
15. června 2023 • 07:56
Dávno jsem tady nebyl. Je to asi těžké, každý týden vytlačit z povinnosti něco vtipného a moc se to nedaří.
Thomas Ireland
15. června 2023 • 06:54
Jo, to sedí