Zprávy

Zpět na článek

Norský vrah může i za výbuchy v centru Osla. Zbraně na masakr chtěl nakoupit i v Praze

34 komentářů

strassidlo
27. července 2011 • 14:48
Počet imigrantů tvořil v roce 2010 11.5 % norské populace, v hlavním městě Oslo ovšem 27%.
von.rammstein
24. července 2011 • 19:44
že se v Praze nedají koupit zbraně
ultimathule
24. července 2011 • 21:48
Cože, ***?
ultimathule
24. července 2011 • 15:55
ČTĚTE SI TO PO SOBĚ, NEANDRTÁLČE!!! Absolutně nechápu, proč Vás Reflex nechá publikovat. Překopírovat texty z netu a udělat v nich hromadu hrubek dovede i orangutan. Šafr vykopal hrob, Vy ho teď spolehlivě zaházíte hlínou. Běžte se vycpat, to už se nedá číst.
Jarabak
24. července 2011 • 15:09
Haha, média nezapoměla ujistit, že má pravicové myšlení a nemá rád muslimy. Tak to jo, to bystže mě měli taky zavřít, protože i já mám pravicové myšlení a nemám rád muslimy. A ten vrah taky třeba nemá rád maso. Zavřete každého, kdo nemá rád maso.
milanzplzne
24. července 2011 • 12:27
...pred rokem jsem strávil víkend v Oslu...krásné příjemné město do doby než se setmí ...to co se děje v noci na Václaváku je jen slabej čajíček...tlupy rumunskejch cikánů táhnoucí městem...zfetovaný černoši nepříjemně obtěžující a vymáhající peníze...v metru se mačkající v koutě Norové před tlupama různejch "opálenejch" bordel dělajících...u každé restaurace v centru hlídkující ochranka aby aspoň tam měli norové bezpečí...v samoobsluze zakuklené pokladní které se od vás štítí vzít peníze,takže je musíte strčit do automatické pokladny a ta vám i automaticky vrátí.... a policie stejně jako u nás : NIKDE!!! Ještě nikdy sem se večer nebál jako v Oslu
Takže mne vůbec nepřekvapuje,že někomu ruplo v kouli a chtěl to "řešit"
Řešení dost drastické...
ultimathule
24. července 2011 • 15:58
Daň z liberalismu. Nedivím se radikalizaci Norů. Tím samozřejmě ani nedopatřením neomlouvám řádění tohohle magora.
kokoska007
24. července 2011 • 11:58
až sem může vést konzumní způsob života a neúcta k životu druhých, tak mi připadá, že se historie opakuje, konkrétně 30. léta, začalo to tehdy také krizí, ne recesí, jak žvaní nai politici, ale krizí jako hrom, pak začal vystrkovat rohy Hitler a jeho pravicoví extrémisté, my máme už hezky dlouho krizi společenskou, ekonomickou, morální, krizi hodnot a ejhle už i ti pravicoví extrémové vystrkují rohy, teď ještě chybí nějaký šílenec s knírem
milanzplzne
24. července 2011 • 12:43
...já myslím,že v Norsku je to o něčem jiným....že domácí už mají dost nepracujících cizích příživníků zneužívajících jejich sociální systém a atentátník zaměřil svůj hněv na ty kteří jim to umožňují ...nedovedu si ani představit,co by se muselo stát u nás aby politici přestali myslet na svoje koryta a začli dělat to co mají...
ultimathule
24. července 2011 • 17:51
Něco podobného.