Komentáře

Zpět na článek

Dejme odborářům výběh pro dobytek

52 komentářů

strassidlo
19. července 2011 • 16:13
Šmarjá, už 90%!!! Sendy, Vy to vidíte!!!!
A jinak mi ten sloh a ta arogance někoho dost silně připomíná.
ivanb
18. července 2011 • 15:47
Nóóó, klíďo, záleželo by na tom, estli má soudružka halenku na zip nebo na knoflíky???
sendyman
17. července 2011 • 16:57
Hele, jestli nepude Holec, tak bysme za soudružkou mohli zaskočit my dvá, né?
Srandy není nikdy dost!
return.bk
17. července 2011 • 10:01
Mají obavu,že se jim organizace rozpadnou,a oni přijdou o svá místa,a výhody. Prokázat své skutečné schopnosti na trhu práce Je jejich noční můra ! Účastníci protestů jsou většinou bývalý Sládkovci,komunisti a jiné vadné existence !
cvalda
16. července 2011 • 15:44
Opět jedna ESTÉBÁCKÁ fanatička !!!
zerovan
15. července 2011 • 18:23
Lepe bych to nevystihl.
brmbrk
15. července 2011 • 15:23
Milí odboráři, za bolševika jste si kupovali lidi vánočními kolekcemi a rekreacemi a přitom jste lezli z řiti komunistům . Po listopadu pak přišly na malou chvíli časy, kdy jsme si někteří naivně mohli myslet, že odbory jsou tu hlavně od toho, aby pomáhaly slušným lidem při tvorbě kolektivních smluv a v pracovněprávních sporech. Většina slušnáých lidí ze stávkových výborů brzy po listopadu odešla, protože se už drali navrch zase bolševičtí bafuňáři. Kdybyste milí odboráři pro svoji činnost nepotřebovali peníze ze zákona placené odborům přes FKSP, nezajímalo by mne , co děláte . Jenže politikaření za podnikové peníze považuji je vlastně obcházení zákona o politických stranách. Takže milí odboráři, dali jste se na politiku a vaše spolupráce se všemi komanči a socany je dnes už každému nad slunce jasná. Dobré je na tom jen bto, že vaše manipulace se samostatnými lidmi je vyloučena, protože se vám věřit ani dobrý den.
Musí se s vámi ale žít, tak prosím jen o jedno. Když už milí odboráři politiku, nedkraďte peníze odjinud a hlavně- buďte při tom všem alespoň slušní, ona slušnost elektriku nežere!
betula
15. července 2011 • 15:13
Jsem šťastná, že jsem Vás pobavila, hned se mi bude lépe spát ;-)
ivanb
15. července 2011 • 14:19
A tohle je ještě veselejší, než ta zástupkyně jedné komunity za vámi Klementino Gottwaldová!
ivanb
15. července 2011 • 14:12
Hahaha , to je sranda, takovou snůšku ptákovin jsem už dlouho neviděl od zástupkyně jedné komunity, která se vyznačuje tím, že bojkotuje všechno co já vleze pod rypák, tedy abych použil vaši terminologii!