Zprávy

Zpět na článek

Jiří X. Doležal hodlá žalovat stát o 14 milionů

12 komentářů

squirrelsam
6. července 2011 • 19:58
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
placirkabodlo
5. července 2011 • 17:48
dneska asi vsichni stavkujou, to se nechce ani bolsevikum protestovat na statni svatek, a miliardy tecou daaaaaaaaaaaal
von.rammstein
5. července 2011 • 00:39
já mám doma tři Jiřího CD.
placirkabodlo
5. července 2011 • 12:26
nejlepsi je to posledni - slysim travu rust. (prej to ladil v pousti na LSD)
barrett
4. července 2011 • 11:55
pane Jiří X. vy jste mě rozsekal
zemekf
4. července 2011 • 11:14
Mně to tady taky ser. !!!
panna
4. července 2011 • 11:06
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
placirkabodlo
4. července 2011 • 23:59
jenze na rozdil od "nich" je jiri kulturni pamatkou, a verim, ze z vysouzenych 14-ti mega necha postavit bejsbolove hriste.
jiklik
4. července 2011 • 10:42
Nechci se samo pasovat do role mluvčího národa, ale jsem přesvědčen, že můj názor zastává většina z nás, tedy nás posluchačů Českého rozhlasu a České televize. Doposud jsem se nesetkal s žádným opačným názorem než je ten můj, proto se dá uvés, že píši za všechny. Skutečně nepamatuji, kdy jsem naposledy slyšel nějakou píseň od Jiřího X. Doležala. Jako by nestačilo, že jako lidový zpěvák se nesměl účastnit soutěže o "Zlatého slavíka", dokonce i po revoluci byla tato naděje, tento talent a idol národa tak umlčován, že se dokonce najdou jednotlivci, který jej nikdy zpívat neslyšeli. Není možné, aby toto naše kulturní dědictví bylo před národem i nadále trezorováno. To se může stát jenom u nás, v Česku. V opravdových demokraciích se toto stát nemůže. Toto jsou praktické důsledky nekompetečnosti rozhlasu a televize, jejich rad a smutné výsledky jejich porad.
Na jedné straně se hořekuje nad bídou a nedostatkem peněz pro televizní tvorbu, přitom řešení se nabízí takřka samo. Zruště nedělní pořad o politicích a zařaďte místo něj uklidňující balady Jiřího X. Doležala dříve než bude pozdě. Dejte nám kvalitu. Věřte, půlhodinka balad, půljodinka uklidnění po nedělním obědě bude pro národ prospěšnější, než šestihodinový monolog V.M. s politickým křovím.
Nechápu, proč bych i já se měl svými daněmi podílet na placení případné pokuty, když nechci nesmyslné politiky, ale chci smyslné balady.
whitebeard
4. července 2011 • 10:38
díky..právě jsem si chtěl dát jointa, ale Váš článek mě přesvědčil, že po "mařeně" se blbne..tak si raději dám slivovičku