Život a styl

Zpět na článek

Facebook má svého nástupce: Twitter

9 komentářů

jiriydolezalostny
19. června 2011 • 01:34
SuperReflex
jiriydolezalostny
19. června 2011 • 01:25
no, tak průměrný IQ (ikdyž jasně...co to je vlastně to IQ), ale řekněme, že prům. tykve dneších čtenářů Reflexu je nižší, takže je možný je krmit kdečim....třeba tim........jo, design ? mdoerní vzhled, jo? já vim, lidi na to daj dost, ale pořád má fb sakra víc funkcí jak twitter, takže tohle nezní mco pravděpodobně, ale tak Rflx neni žádnej media - IT časák, ale takovej plátek pro lidi, co si připadaj teda chytřejší lepší než ostatní...jo, docela sou, je to o něco lepší jak bulvár, ale........na mobilnim netu něco bude, ale potrvá to ještě dlouho...facebook má stejně tak už skoro miliardu uživa­telů­....Tw­itter pár milionů.....ale jasně....to dožene......určitě
jiriydolezalostny
19. června 2011 • 01:27
aha, sorry 700 miliónů, ale stejně......počet uživatelů pořád stoupá....je možný, že někde to lidi přestávaj používat, páč už je třeba fakt přestal nudit - ikdyž, je to jejich chyba, fb je jen jeden z mnoha komunikačních pros­třed­ků..­....zá­leží na uživatelích......
http­://www­.cnew­s.cz­/vite-ktera-socialni-sit-uz-ma-700-milionu-uzivatelu-spravne-facebook
jiriydolezalostny
19. června 2011 • 01:30
vim ,že v Asii cenzura, ale zase v některejch státech konkureční sítě.......je spousta alternativ sociálních sítí­....­....­....fa­cebo­ok přezevšecko nabízí asi nejkomplexnější služ­by..­....­....­..sp­íš se někdy mluví o opensource soc. sítích........pak ty různý gps hrátky..........
von.rammstein
18. června 2011 • 20:24
ani jedno ani druhé a jsem spokojená
ultimathule
19. června 2011 • 16:22
Zato máš asi nějaký potíže se sexuální identitou?
darda
18. června 2011 • 18:25
Gratuluji.
hippik
18. června 2011 • 13:09
Zda se mi ze nazvat twitter nastupcem facebooku je opravdu s prominutim blbost. Twitter tu je dele a hlavne o necem uplne jimen nez facebook.
A to ze je plne integrovan do androidu od jaho zacatku nikoho nedrasa?
Autor by si mel nejdriv neco o tema zjistit nez o nem bude psat...
limak007
18. června 2011 • 12:29
Výkřiky na 140 znaků ... ostatně, na víc stejně nemáte, co? Možná, když přemluvíte dědka a bábu ... tak když vás nekopnou do ...., tak vám ukáží, jak se dá napsat článek o něčem.