Život a styl

Zpět na článek

Spím se samopalem u postele a s pistolí pod hlavou, píše Jan Berwid-Buquoy

30 komentářů

rob.spis
30. června 2011 • 03:24
...nepotřebuješ kulometčíka? Jestli ano, hlásím se do služby. Mám slušnou trefu a vycejtím rusofila a bolševika na stovky metrů. Je mi jedno, jestli jsi skutečnej aristokrat, nebo jen recesista. Mám rád lidi co se neposerou z nácků, nebo komoušů. Řekni slovo a jdeme na to.
placirkabodlo
19. června 2011 • 16:57
jakapak putna clovece nestasna, vy jste se snad uplne pominul, vam spadly kukacky na hlavu. no to snad neni ani mozny, pry putna, lidicky svati vidite to, no ja se snad picnu.... putna, to je neuveritelny, co se tady muze dit.
sendyman
19. června 2011 • 10:02
Klidně pokračujte, soudruhu čutálisto, ve vytahování svého virtuálního ptáčka. Kdybyste věděl, jak je mi to putna!
emeritnisamec
19. června 2011 • 09:02
Volovina přitahuje vola pitomost pitomce.Je třeba psát a tyto síly udržovat v rovnováze.Vaše psaní má větší význam než tzv seriozní články tzv blogerů kteří dovedou stále dokola se vší vážností plkat o ničem.To vyvolává nebezpečí intelektuálního průjmu.
lofwyr
19. června 2011 • 08:07
Je to debil
placirkabodlo
19. června 2011 • 00:09
ano bylo to na sadruhasendymana tfuj
placirkabodlo
19. června 2011 • 00:08
Sem napište váš vzkaz! demokratuuuura uz sa tesim

kolik si jich sejmul? a furt sranda?
sendyman
18. června 2011 • 17:57
No, samopal (nebo útočnou pušku, což si hodně lidí plete - ale není se co divit, když jsme útočnou pušku nazvali "Samopal vz.58"... ) mít legálně můžete, jen nesmí dělat ************TA, ale jen TA..­....­.TA.­....­..TA!
strassidlo
18. června 2011 • 12:03
Jééééje! Tam by se bálo i lecjaké strašidlo! Už chápu, že féfoda bez sapíku neusne!
placirkabodlo
18. června 2011 • 08:50
myslim, ze je zcela kazdemu jasne, ze kdyz nekdo napise skoro v titulce, ze spi se samopalem VEDLE postele a pak nekdo ma tu blbost zaznamenat (prepsat) do eteru, ze ho ma pod polstarem, tak opravdu (vzhledem k te luze co se tu hned sebehla) je treba zacit plnit pytle s piskem, a pritopit pod kotlem, at se olovo pekne rozteka. ona malost, tupost a zavist neni komancsky vyrobek. to tu bylo, bohuzel je, a dokavade neprileti e.t. s celou bandou, tak asi porad bude. ach to nekonecno, ty za to muzes.