Život a styl

Zpět na článek

Spím se samopalem u postele a s pistolí pod hlavou, píše Jan Berwid-Buquoy

30 komentářů

rob.spis
30. června 2011 • 03:24
...nepotřebuješ kulometčíka? Jestli ano, hlásím se do služby. Mám slušnou trefu a vycejtím rusofila a bolševika na stovky metrů. Je mi jedno, jestli jsi skutečnej aristokrat, nebo jen recesista. Mám rád lidi co se neposerou z nácků, nebo komoušů. Řekni slovo a jdeme na to.
emeritnisamec
19. června 2011 • 09:02
Volovina přitahuje vola pitomost pitomce.Je třeba psát a tyto síly udržovat v rovnováze.Vaše psaní má větší význam než tzv seriozní články tzv blogerů kteří dovedou stále dokola se vší vážností plkat o ničem.To vyvolává nebezpečí intelektuálního průjmu.
lofwyr
19. června 2011 • 08:07
Je to debil
johannes
18. června 2011 • 07:52
Už chápu, proč velkomožný velkovévoda, v každém svém velice duchaplném příspěvku nezapomíná připomenout, že je majitelem barokního zámku. (Který bude do posledních sil hájit i se samopalem v ruce.) Baroko by tam totiž sotva kdo hledal. http­://www­.hra­dy.cz­/?OID=­7960
strassidlo
18. června 2011 • 12:03
Jééééje! Tam by se bálo i lecjaké strašidlo! Už chápu, že féfoda bez sapíku neusne!
strassidlo
17. června 2011 • 19:00
a nebylo by vono lepší, kdyby namísto samopalu spali s nějakou ženskou? To by jich pak jistě napadaly lepší myšlénky, než ty jejich fantasmagorie a měli by svatej pokoj od děsivě vyhrůžných anonymů!
sendyman
17. června 2011 • 20:47
Možná by nám pan vévoda mohl uzřejmit, jaký že to samopal vlastně má.
Ono totiž ne všechno, co dělá ******TA, je samopalem!
el.mimo
17. června 2011 • 21:12
Musím se přiznat, že dnešní vévodův výplod mi z nějakého důvodu přijde mnohem komičtější, než jeho zbývající odhalení. Opravdu mi zlepšil náladu po páteční návštěvě úřadů.
Napadá mě však, jestli mít v arsenálu samopal je vůbec legální. Měl bych plné pochopení pro halapartny, samostříly, dokonce i katapult ve stájích, ale funkční samopal?
sendyman
18. června 2011 • 17:57
No, samopal (nebo útočnou pušku, což si hodně lidí plete - ale není se co divit, když jsme útočnou pušku nazvali "Samopal vz.58"... ) mít legálně můžete, jen nesmí dělat ************TA, ale jen TA..­....­.TA.­....­..TA!
placirkabodlo
19. června 2011 • 00:08
Sem napište váš vzkaz! demokratuuuura uz sa tesim

kolik si jich sejmul? a furt sranda?