Život a styl

Zpět na článek

Jsou krvácející stigmata původu přirozeného, nebo nadpřirozeného?

10 komentářů

jiriydolezalostny
9. června 2011 • 15:06
Věřící prej nepotřebujou důkazy.....ale někdo se občas neovlád­ne..­..vě­řícím pak stačí fotky...
http­://www­.goo­gle.cz­/sear­ch?um=­1&hl=c­s&cli­ent=f­irefox-a&hs­=bof&r­ls=or­g.mo­zilla­%3Ac­s%3A­offi­cial&­biw=14­00&bih­=898&t­bm=is­ch&sa=­1&q=st­igma­ta&oq=­stig­mata&­aq=f&a­qi=g1&­aql=&­gs_sm=­e&gs_u­pl=103­61l105­76l0l2­l2l0l1­l1l0l8­7l87l1
jiriydolezalostny
9. června 2011 • 15:09
ale zase, třeba byl Ježíš přikován ke kříži skrze dlaně, dyť to byl přece syn boží......samej zázrak....i tohle byl zázrak......pak samozřejmě ještě ten negativní 2D-3D otisk do Turínskýho plátna...
jiriydolezalostny
9. června 2011 • 15:11
vsadim se, že samozřejmě stigmata nikdo nikdy pořádně nezkoumal, vyjma věřících lékařů a vědců , který k těm lidem pustili , jak to tak obvykle bývá...
jan.jandourek
8. června 2011 • 22:47
ad: chaoticka: madam, přesně nevím, na co reagujete. Padre Pio je zaužívané jméno pro dotyčného a to nejen v Itálii, ale po desetiletí i u nás. Zdomácněla italská verze. taky říkáme Jan Pavel a ne Joannes Paulus. a to by ještě správně mělo být Ioannes Paulus, ale tím vám už nechci přivodit nějaké zlé stavy. Jinak může být také z latiny Pius, tedy zbožný. Britannica říká: "Padre Pio, original name Francesco Forgione." že používáte vulgarismy, když si nemůžete pomoci, je jiná kapitola. upřímně vás zdravím.
chaoticka
9. června 2011 • 14:28
Tak v tom případě se hluboce omlouvám, ale opravdu jsem tuto počeštěnou verzi neslyšela. A co třeba Herkules, taky Herkulo? To víte, mám v tom chaos. Nebo chaoz?
chaoticka
8. června 2011 • 19:20
Tentokrát jsem tu skvělou odpověď ani nedočetla. Zarazilo mě skloňování vysokoškolsky vzdělaných poradců Alex a spol.1. pád otec Pius. Pio, to je jako Nautilo a celé se to pochčilo. ( Omlouvám se za vulgarismy, ale nemohla jsem si pomoct).
yodocq
8. června 2011 • 16:30
když teď krvácí část populace Německa.To je holt stigma jak prase...
von.rammstein
8. června 2011 • 20:01
to je pravda.
frolec
8. června 2011 • 11:51
Co.... ??? Ten dotaz musi byt fake. Zcela jasne si dokazu predstavit, jak se mezi lekari a lidmi moderniho cyberspace zapalene diskutuje o katechizmech a stigmatech A pry mladi manzele. Me kdyby zenska zacla doma vykladat o stigmatech otce Pia z Pietrelcini, tak ji urychlene nakopu do ***e
dzery
8. června 2011 • 14:27
Souhlas a zajímalo by mě jestli vůbec vědí co je pohanství.Při jejich vzdělání.