Komentáře

Zpět na článek

Co chystá Jiří Paroubek, titán severočeské vekslácké politiky?

26 komentářů

ultimathule
8. června 2011 • 00:41
Pod aznom to patří.
ultimathule
8. června 2011 • 00:40
Není jedno, jestli narazím na debila v sedm večer, nebo v jednu ráno?
sendyman
7. června 2011 • 20:19
Těžko říct. Co nepobrala do krásy, možná nahradila intelektem, nevím. Vona Petruška je taky pěkná katastrofa. Ta si vystačí i sama!
aznom
7. června 2011 • 19:07
Zdá se,že "Ultimathule" ještě nedorazil z rachoty.
von.rammstein
7. června 2011 • 18:55
to je ovšem zcela zásadní otázka.
platon
7. června 2011 • 16:51
aznom
7. června 2011 • 15:22
Už mě unavuje reagovat na stupidní "reakce".Proto naposledy_Pro "strašidlo"--Ano,komunista a blbec by skutečně nazval Paroubka "Puchejřem",nebo se tak jmenuje.Pro mě je demagog,lhář aj.,ale ne puchejř.Co se tykání týče,tak ty ani soukmenovci s kterými si tady navzáje vykáte pravidla diskuse neurčujete.takže si tady navzájem lezte se Sendymanem do řiti a vykejte si do aleluja.Tečka
monte44
7. června 2011 • 14:42
Aby jste se pane Holec nedivil, až nám budou tihle staří klauni prodávat své triky znovu z poslaneckých lavic. Otázka zní, jestli je lepší vláda, která se není schopna dohodnout ani na tom, že by se měla na něčem dohodnout nebo vláda v čele s ČSSD, která rychle rozfofruje i ten zbytek státních financí, který ještě nestačil být rozkraden šíbry zprava i zleva, abychom nikomu nekřivdili.
strassidlo
7. června 2011 • 14:39
Já jsem strašidlo a je mi taky úplně fuk co si myslíte zrovna vy. Jen se domnívám, že zde diskutujeme o Puchejřovi a nikoliv o vašich názorech. A vykáme si tady! Tykačka je styl komunistů a blbců!
strassidlo
7. června 2011 • 14:32
Jasně! Dovedet si představit jak by na tý přídi vypadala Zuzanka? (To by se Titanic možná ani nemusel srazit s ledovcem.....)