Komentáře

Zpět na článek

Co chystá Jiří Paroubek, titán severočeské vekslácké politiky?

26 komentářů

ultimathule
8. června 2011 • 00:40
Není jedno, jestli narazím na debila v sedm večer, nebo v jednu ráno?
ultimathule
8. června 2011 • 00:41
Pod aznom to patří.
monte44
7. června 2011 • 14:42
Aby jste se pane Holec nedivil, až nám budou tihle staří klauni prodávat své triky znovu z poslaneckých lavic. Otázka zní, jestli je lepší vláda, která se není schopna dohodnout ani na tom, že by se měla na něčem dohodnout nebo vláda v čele s ČSSD, která rychle rozfofruje i ten zbytek státních financí, který ještě nestačil být rozkraden šíbry zprava i zleva, abychom nikomu nekřivdili.
von.rammstein
7. června 2011 • 18:55
to je ovšem zcela zásadní otázka.
aznom
7. června 2011 • 19:07
Zdá se,že "Ultimathule" ještě nedorazil z rachoty.
Jarabak
7. června 2011 • 12:32
Možná, že v čssd paroubka nechtějí, ale pozor - to ještě nezanmená, že ho nechtějí levicoví voliči. Nepodléhat iluzi, že paroub byl odejit. Pro levicového voliče není žádný bezskrupulozní hulvát a sprosťák dost bezskrupulozně hulvátský a sprostý. Paroubek si možná (možná!!!) řekl, že když ho nechtějí v čssd šokdemáci, tak se tam vrátí násilím, prostřednictvím voličů, čssd opět ovládne a se všemi parchanty si to vyřídí. Ačkoliv ho nemám rád, tak nějaký slizoun sobotka a jeho marxistické bratrstvo mi není o nic bližší, takže bych svým způsobem paroubka obdivoval, kdyby se do té čssd znovu takto naboural a udělal tam pořádnou paseku. Jak říká filmový klasik - vystřílet to tam do posledního ***a
sendyman
7. června 2011 • 12:44
Jj, to je výborná scéna ve skvělým filmu!
strassidlo
7. června 2011 • 11:52
Tak podívejte, někteří, a nebudu jmenovat , ať si o panu inženýrovi Jyřím myslí co chtějí, ale já věřím, že je to politický titánic!
sendyman
7. června 2011 • 12:23
Je Vám znám význam slova "titánic" zlato? Není to "titán" jak se zjevně domníváte. Pozdravujte příbuzenstvo a nepatrně se v tomto směru vzdělejte!
strassidlo
7. června 2011 • 12:59
můj titánic je složenina slova titán a Titanic, a má to naznačit, že jako podle mňa je pan inžinýr Jyrka přímo titááááánský Titanic.