Komentáře

Zpět na článek

V úterý ve 14:00 přijde konec, pravil Bárta. Co má společného s Brežněvem?

26 komentářů

sendyman
4. června 2011 • 17:18
napsal jste to vtipně a v podstatě by se dalo říct, že máte i pravdu.
A to je vzácný úkaz!
Vadí mi tam jedna věc: Veverky se neodstřelily samy, ale odstřelila je média, s MfD a RX v čele.
Já je neobhajuji, jen srovnávám mediální mrdku, co se kolem VV rozpotala, zatímco daleko horší kauzy (a miliardy ze státního, tedy "našeho" - na rozdíl od VV statisíců, ještě z vlastní kapsy ) si žily vlastním životem klidně dál...
limak007
4. června 2011 • 17:48
Souhlasím s vámi. Absolutně.
ultimathule
4. června 2011 • 19:12
Děkuji. Myslím, že je to křišťálově jasné. Jako soudruh Gross.
sendyman
4. června 2011 • 20:50
Hele, a nebylo to náhodou na mě?
ultimathule
4. června 2011 • 20:55
Nevím, oslovte toho soudruha, co tu dojebal grafiku.
sendyman
4. června 2011 • 21:09
Soudruha? Šmarjápanno, vždyť mu nemůže být víc, než 14! Ten nepamatuje ani soudruhy, natož aby něco věděl o pionýrech Západu!
ultimathule
5. června 2011 • 00:08
Nicméně-jak vidíte-byl připuštěn. Nejspíš synek někoho z redakce. Ani nevím, proč se mi vybavilo jméno Buchert. To je vcelku fuck. Z debila prostě rozum nevytlučete.
Palopetro
7. června 2011 • 07:59
Vám se tady neděkovalo.Zásluhu má Sendy..
Palopetro
7. června 2011 • 08:01
Tedy samosebou nesouhlasilo..
ultimathule
4. června 2011 • 19:21
Dovolím si nesouhlasit. Jistěže se média-s MfD v čele (a vlastně s čímkoliv, co ovládá Ringier)-zaměřují na dehonastaci levicových subjektů. To, co předvádějí VV, ovšem nemá v postkomunistické éře obdoby a zaměstnává to úplně všechny, co se na správě státu podílí. Proti téhle partičce jsou Zelení jenom skupinka kojenců, která se na pískovišti fackuje o to, kdo z nich má recyklovatelnější kyblíček a lopatičku.
Jakákoliv kampaň proti VV je málo. S výjimkou mimořádného odstřelu kvůli přemnožení.