Archív

Zpět na článek

JXD: Stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání

19 komentářů

jiriydolezalostny
29. května 2011 • 14:45
je otázka, kdo teď fetuje víc...já bych řek, že Helenka..
panna
31. května 2011 • 06:06
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
joop
28. května 2011 • 16:44
Naprosto souhlasím s článkem. Můj dojem je úplně stejný. Navíc rádia by měly hrát písně všech obyvatel ČR a postupně by se měli všichni vystřídat. A pokud má JXD zájem, můžem spolu nazpívat duet, myslím že to tu ještě chybí. A vysílat ho budou povinně nejen všechny rádia, ale i televize.
jiriydolezalostny
29. května 2011 • 14:44
od toho je tady superstar - tam se postupně většina žijící populace naší zemičky stačí vystřídat....
panna
31. května 2011 • 06:09
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
strassidlo
27. května 2011 • 20:30
A to jsme se nasmáli, Jirko! Už jste málem tak vtipný jako je Vaše manželka chytrá! Ty smajly tam lepím, kdybyste náhodou nepochopil, že jde o vtip a myslím si o vás obou pravý opak!
No a k tomu zpívání.... víte, ona si Vondráčková nestěžuje, že by jí v jakémsi ubohém plátku jménem Reflex nechtěli uveřejňovat fejetony nebo rádobyvtipné glosy, tak nevím proč vy byste si měl stěžovat, že v Českým rozhlásku nehrají vaše budoucí písně.
sirien
29. května 2011 • 03:06
nevim, Vondráčková mi přijde součástí naší kultury asi jako Slovnaská epopej - součást kultury to bezpochyby je, ale dost kontroverzní a nejlepší místo pro ní je někde v muzeu, kam se člověk přijde podívat jednou za život.
JXD je naproto tomu bez pochyby součástí kultury živé, současné...
strassidlo
29. května 2011 • 10:47
JXD není žádná kultura, je to manipulátor a zakomplexovaná smažka, který se bez Viagry nepostaví. Vondráčková zpívat umí, má dobré písně od uznávaných textařů a určitě ji zná mnohem víc lidí, než nějakého vyhulence z RX.
Ale ať tak, či tak, každý z nich někoho baví a proto není důvod jednoho či druhého dávat do muzea nebo cenzurovat.
lemmm
27. května 2011 • 15:05
Osobne si myslim, ze je nacase, aby ste uz konecne prehodnotili heraldiku, vymenili svojho leva za Helu, alebo Michala Dejvida a zvazili, ci take Ceska, alebo Dlouha noc, by sa nemali stat statnou hymnou )
ivanb
27. května 2011 • 15:14
...nóóó, to je moc veselý voe!