Komentáře

Zpět na článek

Usámu Američané zabili, s Talibanem jednají. Proč? Al-Ká’ida a Taliban mají stejný cíl

19 komentářů

poool
5. května 2011 • 16:12
Možná proto, že už nám není pět, a neválčíme proti klukům z jiného vchodu.
To jste si třeba na příkladu Kaddáfího nevšiml, jak se z teroristy stane přítel, a poté cíl náletů ?
S talibánem američané jadnají, protože je to pro ně výhodné, a až to pro ně výhodné nebude, tak jednat nebudou.
Mimochodem nebýt američanů, tak už je dávno Evropa v .....
von.rammstein
4. května 2011 • 19:39
co si o tom myslí Sendy
ultimathule
4. května 2011 • 20:58
A co je Vám *** po tom?
sendyman
5. května 2011 • 05:30
Nic mu po tom není. Ale zajímat ho to může, ne?
Nicméně, já mu odpovídat nebudu!
sirien
4. května 2011 • 22:24
chjo, sem se zas ztratil v tom kterej z vás je kterej... až se Sendym zajdu na pivo tak si to od něj musim nechat pořádně vysvětlit, z toho neustálého připomínání a zapomínání už ve vás mám totální maglajz
sendyman
5. května 2011 • 06:09
Nebojte, i na to dojde. Maglajz mít nemusíte - jediný nositel onoho "problematického" nicku je zde už jen jeho zloděj. Na skutečnou osobnost von. Rammstein, jak se tu léta prezentoval, prostě zapomeňte.
Hledejte jinde!
sendyman
5. května 2011 • 05:45
No, aby bylo jasno - i když vím, že s tím nic nenadělám, stejně, jako právoplatný majitel "Vašeho" nicku: "Sendy" jsem pro přátele, ať už osobní, nebo virtuální. Vy nejste ani jedním z nich, protože jste zloděj onoho nicku.
Pro ostatní - a zejména pro Vás, pokud vůbec máte nutkání se na mě odvolávat - jsem "Sendyman".
Je to svobodný virtuální prostor, dělat si můžete co chcete, samozřejmě. Já Vás honit nebudu.
Já jen, abyste věděl. A je jen na Vás, jak se k tomu postavíte...
sendyman
5. května 2011 • 06:03
Omlouvám se: z toho, mnou jmenovaného okruhu, bych nerad vyjmul "slušné lidi", obecně vzato.
Do této kategorie, jako potměšílý zloděj zavedeného nicku, nespadáte, i když jinak neškodíte...
ultimathule
4. května 2011 • 18:14
"odnůž"?
strassidlo
4. května 2011 • 18:30
Že by Ušámova nejmenší noha?