Život a styl

Zpět na článek

Velikonoční silnice si vyžádaly 17 mrtvých. Policie chránila a pomáhala jinde

14 komentářů

zerovan
28. dubna 2011 • 09:26
a tak je to i s dopravou. Nakonec jste vsichni, (sorry) kromne statisticke odchylky nekam a na neco dojeli.
roman011
27. dubna 2011 • 08:52
V pondělí jsem jel z Tater na Moravu, na Slovensku šílený provoz, ale co kousek policejní hlídka. U Liptovského Mikuláše zácpa, začali to odklánět hned na starou cestu. Na příjezdech další hlídky a na dálnici nepouštěli auta, odkláněli je. V rádiu každou chvilku info o zácpách a doporučení náhradní trasy. Za celou cestu mě zastavili krátce třikrát a vždy jenom v rychlosti doporučili, kam jet. Žádná buzerace a i při velmi silném provozu to šlo celkem plynule a v pohodě.
Oh hranic cca 200 km ani jeden policajt - a to byl hlavní tah ze Slovenska.
jakodl
27. dubna 2011 • 08:39
Policie jako taková prostě neplní svoji funkci
muhlhaus
27. dubna 2011 • 07:49
takže díky tomu, že pár policistů se zabývalo chráněným broukem, lidi bourali na silnicích? To je opravdu kauzalita prazvláštní.
simeklubor
27. dubna 2011 • 22:30
Gratuluju vám k patrně jedinému příčetnému příspěvku v diskusi. Co ale čekat za názory pod podobným článkem v zemi, kde většina čeká (s rostoucím zklamáním) na to, až ji stát zařídí blahobyt, a svoje prasácké řidičské neumětelství a aroganci svádí na nepřítomnost policejních hlídek na silnicích?
michachal
27. dubna 2011 • 06:31
nic, so i neděle. Celá neděle i pondělí na Moravě nic, a to jsem jezdil dosti. Takže buďto záměrná kachna nebo totální neschopnost. Vidím to spíš na to druhé.
nezvan
26. dubna 2011 • 17:10
Zdravím všechny, nevím kde páni policisté stály, ale v pátek večer (cca 20 hodin) na trase Brno - Vysoké Mýto nebyla ani jedna hlídka, žádný policista na motorce, nic. A to samé bylo v pondělí ve 14.00 na trase opačné. Čekal jsem, že mě jako mladého ve starším autě alespoň 2x zastaví a prověří, a ono nic.
von.rammstein
26. dubna 2011 • 19:44
to není pro policii moc dobrá vizitka...
enrico.bizzarro
26. dubna 2011 • 16:57
Zašívajíc se tam, kde bezpečnosti (pomáhání a chránění) nebylo třeba.
jakodl
26. dubna 2011 • 15:38
a to je dobře, protože když vlezou na silnici, tak je vždy víc bouraček a větší fronty