Zprávy

Zpět na článek

JOJ! Prezident Klaus krade už dvacet let (a "k úchylke sa priznal")

17 komentářů

el.za
24. dubna 2011 • 20:14
Ten klip mě pobavil a mávla bych nad tím rukou. Smutné je, že vás těší, že "Klause takto nachytali". Já si ho vážím.
taipan
21. dubna 2011 • 04:58
V tom televize JOJ! pravdu (bez ohledu na to, jestli Slovaci vychazeli z p. Holcova komentare v Reflexu ci nikoliv) A trpi kleptomanii. Jen s tim lecenim to jeste neni pravda.
von.rammstein
20. dubna 2011 • 18:40
se Vaškovi Klausů podařilo ve světě proslavit stejně jako Havlovi
ultimathule
20. dubna 2011 • 23:11
To silně přeháníte. Klausovi to na rozdíl od Havla racionálně myslí, což dneska moc populární není.
placirkabodlo
21. dubna 2011 • 13:27
to je tak absurdni s tim klausovym racionalnim myslenim, ze se snad potrham smichy. panejo
ultimathule
21. dubna 2011 • 20:55
Ale jo, klidně, nic Vám nebrání
taipan
21. dubna 2011 • 06:02
To silne prehanite. Havel, na rozdil od Klause, nekrade.
sammy
20. dubna 2011 • 16:39
Když předmětný Holcův článek vyšel, napsal jsem, že je zde velké nebezpečí, že ten blud nějaký zahraniční bulvár použije. Stalo se. Pokud na zpravodajském webu objevím určitou informaci, očekávám, že je pravdivá a v lepším případě ověřená, zvláště pokud vychází z faktů a obsahuje citace. Slováci se rovněž zachovali neprofesionálně. Informaci buď neověřili nebo ten blud zveřejnili úmyslně, protože právní odpovědnost by zde patrně nesl Reflex. Osobně si myslím, že je to materál pro trestní oznámení a ze strany Reflexu se jedná o neprofesionalitu za hranicí bulváru, která nepoškodila jen osobu prezidenta, ale ČR obecně.
placirkabodlo
21. dubna 2011 • 13:30
souhlasim s trestnim oznamenim na klause, ale rychle proboha!
el-lobo
21. dubna 2011 • 16:04
Jeminánku, abyste se nám nepokakinkal. Tak šup šup, čamaru, čepici s brkem, popadnout fangle a do ulic - "300 let jsme trpěli!", "Česká pole do českých rukou!", "6. července na strahovských hradbách". Vy jste ňákej zastydlej, co?