Komentáře

Zpět na článek

Premiér Nečas spí? Pokud vyhodil Drobila, musí vyhodit i Bártu

19 komentářů

ivanb
8. dubna 2011 • 19:14
...ale kdo tam vzádu bude, to aby si tam stoupnul sám don Pepé, takto Jozef Chovanec, jinak je derby v ***i a titul taky!!!
sendyman
8. dubna 2011 • 16:59
No, to je těžký. Řepka je pořád docela dobrej, ale je to holt srdcař!
mik-23
8. dubna 2011 • 16:44
a to sem to ani necet, skoda casu, staci titulek
ivanb
8. dubna 2011 • 16:00
Řepka sice byl jeden z nejlepších stoperů, ale dnes už neudrží nervy, stejně jako Buchert a celá Mladá fronta DNES. A Křetínský je kopyto. Řepkovi platí asi devět mega ročně, měl by mu k tomu zaplatit ještě kurs sebeovládání. Takhle nás oslabit před derby a při marném stíhání Plzně, to je smutné.Co si dělá Bárta ve své straně je jeho věc, no teď už dobártoval, ovšem pouze navenek. O tom pánovi ještě uslyšíme!!!
ivanb
8. dubna 2011 • 15:48
sendyman
8. dubna 2011 • 15:38
Valím na celou vládu! Jdu si zastřílet!
http­://www­.super­.cz/vt­ipky/­20966-proc-nestrilet.html
strassidlo
8. dubna 2011 • 15:02
Jo, Huml se tím naprosto degradoval. A ještě s tím hned běží za Rokem. Hnus, velebnosti, du blejt!
strassidlo
8. dubna 2011 • 15:00
Tss! Na naše patoky pro Pražáky do bazénu by Vám mega nestačilo! Snad bazén s obyčejnou chlorovanou vodou a nějaký ten patok v demižónku u toho cachtadla...

Nj, ze těch blbejch se Vondra jeví blbej nejméně, ale to nic nemění na tom, že je to neschopný břídil a jaksi se mi nechce věřit, že by z těch milionků od PROMOPRO nic nekáplo jemu nebo jeho kámošům -to by totiž byl ještě blbější, než jenom blbej.
ivanb
8. dubna 2011 • 14:50
...zase pěkně rozohnil, zřejmě nevěda, že RX čtou lidé, kteří mají alespoň zbytky rozumu!!! Nezapomeňme, že politici jsou takoví, jako zbytek naší jedinečné společnosti. Sami jsme si je tam dali a tak darmo hořekovat- i Buchertovi. Je mi celkem buřt kolik má pan Bárta peněz a komu je rozdává, není mí ale buřt vykradený trezor a zrada druhdy uznávaného dopravního policisty Humla. Být válka, tak jsou tito lidé popraveni!!!
sendyman
8. dubna 2011 • 14:42
Kdybych měl mega kaček, tak už se dávno koupu v nějakým bazénu, napuštěným Vašimi patoky pro Pražáky!
No, popravdě, Vondra mi tam vadí ze všech skoro nejmíň...