Zprávy

Zpět na článek

Chcete navštívit Jiřího Kajínka? Řekněte si ministru spravedlnosti Pospíšilovi

14 komentářů

poool
11. dubna 2011 • 14:12
Ale po padesáti letech tak nějak oceńuji, že v Čechách není nic definitivní, a klidně v té ruletě můžete sem tam vyhrát, protože někdo někomu zavolal.
ruzena.svobodova
6. dubna 2011 • 01:30
Sem napište váš vzkaz!Ze vykradal to sam rekl ale ze by zavrazdil nekoho tak tomu neverim,to byli jini na to tak tomu bych verila.Chudak tolik let sedi za neco a nekoho jineho ale verim ze i kdyz je to pomerne dlouho tak verte ze se na to prijd,tomu verim ja.Preju mu hodne zdravi a drzim palce aby uz se to k necemu pohnulo.Oni vedi moc dobre proc to zamitaj,protoze by to byla mezinarodni ostuda.
sendyman
5. dubna 2011 • 19:30
ten Váš popis je srdceryvný, ale nezajímavý. S podobnými zkušenostmi se dnes a denně potkávají lidé, "žadonící" o přístavbu, dostavbu, děti do péče, nebo něco jiného.
V případě pana Kajínka je to navíc nudné. Možná že až takový vrah není a jsem pro spravedlivé došetření. Nicméně je to recidivista, tak bych si z toho tak velkou hlavu nedělal. Podle mého "zatím" sedí docela právem.
Palopetro
6. dubna 2011 • 09:39
No tak Sendy,já vlastně nevím jestli sedím právně ani já sám.
sendyman
6. dubna 2011 • 14:57
Jak to myslíte?
Jestli jako sedíte správně, něbo právě?
promirul
5. dubna 2011 • 16:46
Sem napište váš vzkaz!Doufám,že paní Wolfová Kájinkovi prohlédla i stolici.Podle rozmachu jejího popisu jsem měl dojem,že měla spíš zájem o sex,tak daleko ale naše spravedlnost ještě není,i když člověk nikdy neví co se tam skutečně dělo.Pokud nejsem daleko od pravdy,byla by to určitě novinářská obluda.
von.rammstein
5. dubna 2011 • 18:53
to by mě zajímalo, proč tolik lidí začíná svůj příspěvek slovy Sem napište váš vzkaz!
sendyman
5. dubna 2011 • 19:33
A proč si jeden člověk zabere zde zavedený nick?
Sem napište váš vzkaz!
von.rammstein
5. dubna 2011 • 22:44
Sem napište váš vzkaz!
Palopetro
6. dubna 2011 • 09:44
Sem napište váš vzkaz!Kdo by se s tím páral,když to tam má již předepsané!!