Život a styl

Zpět na článek

Jak sbalit svého učitele a nenadělat paseku

10 komentářů

literat
11. prosince 2011 • 23:34
Hele, zadej si u nej bakalarku a uvidis... Ale garantuju Ti, ze povidani si po hodine nebo usmev behem seminare vubec nic neznamenaji. Je jen rad, ze to nekdo bere vazne a ze jeho hodiny nekoho bavi.
h0n24
5. dubna 2011 • 23:06
Líbí se mi, jak si z toho dotazu oba rádcové (neplést se zrádci) dělají vyloženě ***.

Anebo se mi to zdá a mezi řádky čtu i to, co tam není...
straightg
5. dubna 2011 • 18:35
Jen jsem chtel pridat jednu radu pro slecnu Patricii. Pokud je zminovany profesor lingvista, filozof ci jakykoli inteligentni clovek s trochou smyslu pro lexis a etymologii, hlavne mu nenabizejte jestli vas nechce "osoulozit". Nemusel by to pochopit a treba by vam chtel vyhanet dabla kozenym dildem skrze analni partie. Chce to pomalejsi rozjezd. Nabidnete mu treba jestli od vas nechce ospolupracovat na nejakem grantovem projektu.
literat
11. prosince 2011 • 23:30
Joo, presne Podle popisu spis vypada jako lit.vedec, ale i tak...
bota.p
30. března 2011 • 21:19
BRAVOgirl and boy
ivanb
30. března 2011 • 17:55
...jsem tu ještě na Reflexu nebo v kanálu, teď nějak nevím???
von.rammstein
30. března 2011 • 20:19
dobrá otázka
vonrammstein
30. března 2011 • 21:26
Když jsi tu ty, jednoznačně v kanálu. V Reflexu snad ještě hovna neplavou.
fakov
30. března 2011 • 12:52
právě jsem vás chtěl pochválit za konečně rozumný článek (o neopakování voleb v Praze), ale teď zase tohle. Chápu, že bývalého teologa asi docela baví dělat amatérského sexuologa, ale měl byste jít radši radit jakožto teta Saly do nějakého dívčího časopisu.
polist
30. března 2011 • 11:32
"Nemějte mě ale za nějakou trhlou puberťačku zamilovanou do tělocvikáře, tohle je něco úplně jiného!"

HAHAHA!!