Komentáře

Zpět na článek

Kalousek se zamiloval. Do Kalouska

26 komentářů

placirkabodlo
26. března 2011 • 13:44
http­://blo­g.ak­tual­ne.cen­trum­.cz/bl­ogy/­jan-hniz­dil.ph­p?ite­mid=12­645

mam rad hoschla stejne jako hnizdila
placirkabodlo
26. března 2011 • 09:01
tenkrat v africe, aneb kdyz "prezident" ve stredni evrope podporuje korupci tak uprimne.... pak snad jeste ten lukasenko, klausuv vzor.

http­://ak­tual­ne.cen­trum­.cz/do­maci/­clanek­.phtml­?id=69­4333
sendyman
25. března 2011 • 19:29
Zase starej dobrej Holec!
Je to tak, chtělo by to trochu zpestřit napříč politickým spektrem, témata se přece nabízejí sama!
Tím nechci říct, abyste je vynechal, ale prát to bezhlavě pořád jenom do Veverek bylo monotematické a troufnu si říct, že Vás to nutně vyčerpalo, vykrádal jste sám sebe a byla to fakt už nuda.
A nevím jak Vy, ale já se s Vámi chci bavit!
opst
25. března 2011 • 19:03
i když běžně s p. Holcem ukrutně nesouhlasívám.
stanl
25. března 2011 • 15:55
Obdivuji p. Holce(při jeho inteligenci, jak pravil Burian) za tu hroší kůži s jakou se tvrdě postaví za prohnilou ODS (upozorňuji- jsem pravičák) a obhajuje jejich tunelování. Pod výrazem p.Holce :"mírně předražené mikrofony" jsou, jak všichni víme, stamiliony.Pane Holec víte co by se za ně dalo pořídit pro těžce nemocné děti v
Motole, pro nemocné v LDN, pro sportující mládež a pod.? Docela je mi líto, že člověk s takovým potenciálem se sníží k takové nechutnosti. Pojďme se raději všichni porozhlédnout po jiných
osobnostech nenesoucích na sobě tolik špíny a neumětelství a které by jsme si zvolili svými zastupiteli v příštích volbách.Nemělo by se už stávat aby naše peníze daňových poplatníků
cestovaly po různých daňových rájíc­h,Ra­kousku­,les­nických firmách a na soukromých účtech
nezainteresovaných osob. stanl
ivanb
25. března 2011 • 17:32
Neberte to tak osobně, je to jenom politika a sami jsme si je zvolili!!!
kovarik
25. března 2011 • 12:32
plamenně?!
el.mimo
25. března 2011 • 13:15
On z gramatiky své už dávno zpych
a pocity měl z toho skvělé.
Ve skutečnosti byl jen hnidopich,
kdekdo ho poslal do ...
(Marcus Valerius Martialis)
placirkabodlo
25. března 2011 • 16:39
tak ja jsem posledni, ktery by mel vysvetlovat kovarikovy myslenky, ale treba to myslel tak, ze plamenne muze byt ve vyznamu odusevnele, coz by se mu u kalouskova projevu nemuselo zdat na miste 9a vzhledem k ***imu holcove textu). ale to jenom hadam. nechci byt hnidopich nebo nejaky radoby vzdelany chytrak, ktery ceka na mrsinu jak ta hyena. opravdu jsem sam zvedavy, co na to kovarik sam rekne. pokud mu ovsem budete stat za to, on kazdy neni ochoten vysvetlovat luze porad do kola, ze svet je kulaty.
(josef svejk)
el.mimo
25. března 2011 • 18:04
No, hlavní je, že jste tu kulatou Zemi pobral sám, když jste s to chápat ''plamenně'' jako ''oduševněle''. Mohl byste napsat příklad takově věty?